Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam meg anyósomnak,...

Hogy mondjam meg anyósomnak, hogy az ajándékai feleslegesek?

Figyelt kérdés

Náluk az a szokás, hogy ha jön akkor hozni kell valami ajándékot a gyereknek. Ezzel nincs is gond, de születése óta pólókat hoz neki. Ami azt jelenti, hogy legalább 100 db pólója van a gyereknek, amit nem adok rá, mert még csak másfél éves, és folyamatosan felhúzgálja, kinn van belőle a veséje, én csak bodyt szoktam ráadni.


A férjem nem hagyja, hogy elajándékozzam őket, mert hogy mi van, ha egyszer rákérdez anyósom és nem lesz meg. És ő amúgy sem ért egyet azzal, hogy nem adok pólót a gyerekre.


Egyszerűen nem férünk el, nincs semmi helyünk, mert az ilyen felesleges kacatokat kell tárolni.


Arról nem is beszélve, hogy jön anyósom, és jön a hülyesegeivel, hogy miért nem azt adom rá amit ő hoz, ha meg érvelek azzal, hogy lefagy a veséje, akkor elkezd hisztizni, hogy túlféltem a gyereket...


2019. márc. 13. 13:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
71%

Azt adsz a gyerekedre amit jónak látsz. A banya egyértelműen egy dirigálós tipus és ahhoz van szokva, azt csinálják amit ő ugat.

Példa erre a mamlasz férjed, aki foşik, hogy mi lesz ha a nyanya "egyszer rákérdez és nem lesz meg".

Idióták.

2019. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy nálunk is ez van, anyós olyan faságokaz vesz a fiamnak hogy az nem igaz..:D

Polár-plüss overál együttest (a nyári szezonra, mert akkorra nő bele.)

Pedig amúgy én is elmondtam, hogy ha költene, inkább utalja a pénzt a gyerek kötvényébe, azzal többre fog menni az unokája mint a sose hordott overáljával.


Férjem hasonlóképp reagál, mint a tiéd, de én megmondtam neki, hogy mégis minek tárolgassam a 62-es kötött pulóvereket, amikor a fiam már 74-es méretet hord??


Én amiket vesz és felesleges, vagy már eleve kicsi, elviszem a védőnőnek, ő mindig oda tudja adni egy rászorulónak. Ha anyós keresi, majd megmondom hogy keresse a rászorulóknál. Hát istenem, én szóltam neki mit kérünk, ő makacskodik.


Szerontem te is nyugodtan add el, vagy add oda, ha kérdezi, kinőtte, oszt csókolom.



Ui.: Valakinek nem kell egy hatalmas rózsaszín unikornis plüss?

Kisfiamnak nem tetszik🤔

2019. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
55%
Nadrág nincs rajta ? Ha olyan meleg van hogy nadrág nem kell akkor nem fog lefagyni a veséje ha huzigalja a pólót . Ha meg van nadrág akkor turd be a pólót.
2019. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!