Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit kezdenetek ilyen anyossal?

Ti mit kezdenetek ilyen anyossal?

Figyelt kérdés
Parommal 25 evesek vagyunk,es ugy dontottunk hogy csaladot alapitunk,ami hala istennek ossze is jott,6 honapos terhes vagyok.nagyon szeretjuk egymast,7 eve egyutt vagyunk. Viszont van egy kis baj. Anyosnak 3 honapja elmondtuk a nagy hirt,de nagyon varatlanul reagalt.kikelt magabol,ordibalt,hogy mi mit kepzelunk hogy nem beszeltuk meg veluk hogy ok akarjak e egyaltalan az unokat,meg hogy szerinte egy csalad vagyunk es egyutt kellett volna errol donteni.azota ahanyszor talalkozunk mindig bunko velem,megkapom minden alkalommal hogy tonkre fogjuk tenni a gyerekunk eletet es szar anya leszek 25 evesen, es majd biztos meghal mellettem a baba. Egyszer gyerek gyilkosnak hivott.mindig a parom noveret isteniti hogy o legalabb elvetette a gyereket, es nem megondolatlan. Oszinten mar nagyon nehezen birom ezt,parom tobbszor mondta neki hogy fejezze ezt be. En is megprobaltam vele beszelni,de csak ordibalas lett a vege.mit kene tennem szerintetek?
2019. márc. 19. 14:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Természetesen külön lakunk.eszünkbe se jutott addig gyereket vállalni amig nincs saját házunk és keresetünk
2019. márc. 19. 14:58
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vendégségbe menni. Ha párod menni akar hozzájuk, menjen, egyedül is tud menni. Ahol nem látnak szívesen, oda nem is mennék.
2019. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Az igazat megvallva, igen párodnak mondd el az igazat, így nem szívesen mennél el hozzájuk többet. Szerintem megfogja érteni, még megpróbálhat békíteni, aztán meglátjátok. Az unoka sokat fog még változtatni a kapcsolaton, már ha addig nem fajul el olyan szintig a dolog, hogy nem engeditek majd a közelébe. Legyetek boldogok, éljétek az életeteket.

Ha úgy döntöttök, hogy mosolyszünet és nem mentek egy ideig, akkor a párod eleinte nehezen fogja viselni, mert ok, hogy tök bunkó, de mégis csak az anyja, ezért írtó rosszul esik neki a teljes szituáció. Az idő viszont megoldja, főleg ha kitartotok egymás mellett. (sajnos saját tapasztalat)

2019. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Te sem gondolod komolyan, hogy normális, hogy szerinte ebben ki kellett volna kérni a véleményét. Ez senki másra nem tartozik, csak arra a két emberre. Talán szexuális kerdesekben is illene másodvélélményt kérni tőle?

Most mondhatnám, hogy egyszerűen ne látogasd őket. Ő nem a te anyád. Meg megha az is volna, akkor sem viselkedhet senki így. De te valamiért mégis inkább végighallgatod ezt a sok hülyeséget.

Pedig van választásod, ne mondd, hogy nincs. Egyszerűen nyuszi vagy kiállni magatokért! Tudod mikor hagynám, hogy így teljen a terhességem. . Lehet több gyereked se lesz, feltétlenül így akarsz erre az időszakra emlékezni?

2019. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
89%
Szerintem neked 6 hónapos terhesen ez a cirkusz egyáltalán nem hiányzik. Én a helyedben nem mennék a tájára sem (remélem nem egy háztartásban laktok). Ha nem változik a hozzáállása, akkor meg marad ennyiben a dolog és kész!
2019. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Hogy mit kéne tenned???

Messzire elkerülni, és ebben az életben nem állni vele szóba.

De még az unokát sem engedni a közelébe.

2019. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
6%

Én azt nem értem, hogy miért tanácsolják azt, hogy egyikőtök se látogassa őket. Miért kéne mindenhova együtt menni?

A csávó simán attól még elmehet látogatóba az anyjához egyedül is. Neki nem kell megszakítania a kapcsolatot. Max ha anyuka neki is ezzel jön állandóan, akkor vagy rászól, hogy hagyja abba, ha nem, akkor meg mérlegeli, hogy amúgy kell-e neki ez a cirkusz.

Nem érme mért ne tarthatná a srác az anyjával a kapcsolatot attól, mert a menye nem tartja.

2019. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
23%
Ezt most komolyan el kéne hinnem? Nyugtass meg hogy kamu, és csak szidatni akartál valakit hobbiból.
2019. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%
Azért ne tartsa a csávó se a kapcsolatot nagyon ezek után az anyjával, mert csak felhúzza az anyja, és ő meg megy haza idegesen a terhes feleségéhez. Azt a pár hónapot ki lehet bírni, utána majd jópofizgat az anyjával, de addig ebben a helyzetben a gyereke a fontosabb.
2019. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha külön éltek, nem kell velük tartani a kapcsolatot. Azok után, amiket mondott, nem nagyon értem, hogy miért kell vele találkoznod. Ha nem akar unokát, akkor nem lesz neki, vagy legalábbis nem kell, hogy találkozzon vele. Ennyi.
2019. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!