Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit kezdenetek ilyen anyossal?

Ti mit kezdenetek ilyen anyossal?

Figyelt kérdés
Parommal 25 evesek vagyunk,es ugy dontottunk hogy csaladot alapitunk,ami hala istennek ossze is jott,6 honapos terhes vagyok.nagyon szeretjuk egymast,7 eve egyutt vagyunk. Viszont van egy kis baj. Anyosnak 3 honapja elmondtuk a nagy hirt,de nagyon varatlanul reagalt.kikelt magabol,ordibalt,hogy mi mit kepzelunk hogy nem beszeltuk meg veluk hogy ok akarjak e egyaltalan az unokat,meg hogy szerinte egy csalad vagyunk es egyutt kellett volna errol donteni.azota ahanyszor talalkozunk mindig bunko velem,megkapom minden alkalommal hogy tonkre fogjuk tenni a gyerekunk eletet es szar anya leszek 25 evesen, es majd biztos meghal mellettem a baba. Egyszer gyerek gyilkosnak hivott.mindig a parom noveret isteniti hogy o legalabb elvetette a gyereket, es nem megondolatlan. Oszinten mar nagyon nehezen birom ezt,parom tobbszor mondta neki hogy fejezze ezt be. En is megprobaltam vele beszelni,de csak ordibalas lett a vege.mit kene tennem szerintetek?
2019. márc. 19. 14:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen anyos sajnos nem ritka! Fel,a kotelessegtol (ami valojaban nem az)..minden rola kell, hogy szoljon, mindenki eleteben rendezkedne. Fuj! Undorito ez a no! Ami engem inkabb meglepett az az, hogy hogy vagytok kepesek ezek utan is a tajara nezni? Aki nekem ilyeneket mondana, megallas nelkul szekalna, az elfelejthet! Miert nem osztod ki? Es a parod? Mi lesz ebbol kesobb? Szulok lesztek, alljatok mar ki magatokert es azert a csoppsegert a hasadban!!
2019. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

Befejezném velük a kapcsolatot és a kedves magatartást az irányukban. Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten.

S ha arról volna szó, én is hasonlóan kedvesen adnám nekik elő a gondolataimat róluk és a dolgaikról.

2019. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekgyilkosnak hív, de azért a sógornőd az istennő, akinek abortusza volt? Nem kétséges, hogy hibbant az anyósod, fel se vedd ezeket, őt meg zárjátok ki az életetekből.
2019. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 acelsziv ***** válasza:
100%

Olyan vagy, mint a szamár, akinek beverik a fejét a bokorban, mégis odadugja.

Minek mégy oda ahol bántanak? Terhesen neked nyugalom kell, nem pedig stressz. Anyósnak nem nem muszáj látnia az unokát.

Jönni fog ő, hogy üntyülü püntyülü, de akkor kell elhajtani a halál f szára, hogy örüljön a lányának és a meggyilkolt babájának.

2019. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17# szórakozol? Én biztos nem lennék kíváncsi a szüleimre, ha ilyen kretén módon viselkednènek a párommal és ellenezték a saját gyerekem megszületèsèt.. Akár a szüleim akár nem, ezt nem néznèm el nekik.
2019. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az kit érdekel, hogy ő akar-e unokát? Nem ő fogja kihordani, nem ő fogja felnevelni. Teljes mértékben ignorálni kell az ilyen hülyéket.
2019. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!