Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kb. meg 1 honapig anyoseknal...

Kb. meg 1 honapig anyoseknal lakunk de kulon “reszbe”. Megmondjam neki, hogy zavar? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kulon konyha stb. A furdo egyedul a kozos. Bejar a mi reszunkbe es mindenbe leutanoz , okoskodik. Veszek egy oblitot es masnap neki is az van. Plussz ugyan ez sampon, tusfurdo. Persze tobb mindenben is de hosszu lenne leirni. (Én az öblitot nem a furdobe tartom hanem a szobaba kulon szekrenybe!!) Mar nem birom. Megemlitsem neki hogy zavar az utanzas? A zárat nem mernem lecserelni hiszen az ő házuk.
2019. ápr. 26. 22:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
*Egyébként én is kiraknék egy cetlit, amit az előttem szóló írt; hogy ne kutakodjon, mert azért mégiscsak na. Hát ha illetéktelenül kotorászik valaki az én cuccaim , holmijaim között, akkor azzal valamilyen szinten meg is becsteleníti, pl egy ruhát, amit más összetapicskolt, úgy, hogy nem adtam rá neki engedélyt, hanem sunyi módon, már nem szívesen vennék fel annyira.
2019. ápr. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
*Mert az ilyen illetéktelen behatolás a magánszférámba; és tehát nem adtam rá neki engedélyt, tehát ez így meg undorító.
2019. ápr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Az legyen a legnagyobb problémád az életben, hogy az anyósnak ugyanolyan samponja van, mint neked...

Te jóságos ég...

2019. ápr. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Most kutakodás zavar vagy hogy neki is ugyan azokat próbálja ki mint neked vannak ? Kutakodás nem szép és zavarna de az nem hogy meglátogatta egy öblitőt és vesz magának ugyan olyat
2019. ápr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

Az idősebb generáció életéből kimaradt az a választék melynek napjainkban dömpingje van.

Anno a kamionosok hozták a finom illatú "atlantik,mandarin"szappanokat a többi keresett termékkel együtt.

Szerintem az anyósod nem kutakodási céllal,nem utánzási céllal vesz a tiédhez hasonló terméket,csupán szeretné megismerni.

A gyógyszerekhez hasonlóan sokat fejlődött a kozmetika,talán nehezebben igazodik el a széles kínálat között.

Amikor a tiédhez hasonló terméket vásárol,tudhatja azt is,attól nem lehet baja,hiszen TE ismered,használod és ez az ő számára is biztonságot jelent!

Amikor új terméket veszel,milyen gondolatok jutnak az eszedbe?

Kedves Kérdező! Ha megengedheted magadnak,akkor te legyél az,aki meglepi az anyósát:új tusfűrdő,parfüm,samphon,ha festi magát akkor olyan termékkel.

Biztos vagyok abban,az anyósod eddig is szeretett (megengedte,hogy nála lakjatok,ő is felvállalta a fűrdőszobával kapcsolatos kényelmetlenséget) és ezután még jobban fog szeretni téged.

Az anyósok is tudnak szeretni!

Szóvá kell tennem,fázik a hátam,amikor tömény rosszindulatú emberek megszólalnak!

2019. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Mit szólnál, kérdező, ha nem nemcsak utánozna, hanem el is használná a dolgaidat? Volt már ilyen kérdés!

Örülj neki, hogy nála lakhattok,, cserébe ne vedd fel az utánzását. Örülj neki, hogy követendő példa vagy!

Azért gondold végig: amikor megveszed az öblítődet, el kell vinned a szobátokba, a külön szekrénybe. Amikor használod, kiviszed a fürdőbe, meg vissza. Ez NEM jelenti azt, hogy kutatna a szekrényben, hiszen hetente többször megsétáltatod az öblítőt.

Esetleg, ha anyudéknál laknál, nem zavarna. Miért nem ott laktok?

2019. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a 70 éves apám ilyen: ha főzök valamit, akkor kéri a receptet, mert ő is ki akarja próbálni. Ha lát a gépemen egy képernyővédőt, ő is azt szeretné a sajátjára. Ha színházba megyünk, utánanéz neten a darabnak. Semmiféle irigykedés, meg követés nincs ebben az attitűdben, a szeretett lénnyel vagy az ahhoz tartozóval (te) való azonosulás vágya van benne. Az azonosulásvágyat pedig a szeretet mozgatja, nem az irigység meg egyéb rosszindulatú feltételezés.

Egyébként tényleg legyetek hálásak azért a hónapért, mert az együttélés nem csak tőletek igényel kompromisszumot, hanem tőle is, még akkor is, ha "ő ajánlotta fel", meg egyéb magyarázkodás.

2019. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az irigységet én pl nem rosszból értettem, hanem, hogy szeretne, vágyik esetleg ő is olyan jó illatú lenni. Tehát , hogy ebben vágyás van, és nem rosszindulat azesetben sem a részéről. Szóval nem úgy irigy, hogy elveszi a sajátodat, és neked nem ad belőle:) Csak nemtom előző, hogy ezt is egy kalap alá vetted-e vele:)
2019. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

A hozzászólásom inkább a kérdezőnek szólt, azaz nem a válaszolókra reagáltam. Hiszen mi itt csak találgatunk. A kérdező se lát bele az anyósa fejébe. Csak ez, amit leír, hogy utánozza őt, mert olyan tusit meg öblítőt vesz, olyan piszlicsáré dolog, felemlegetni, meg pláne...

Egyébként velem is előfordult már véletlenül is, meg direkt is, hogy olyan öblítőt vettem, mint a lakótársam, amikor véletlenül, akkor nevettünk egy jót, amikor meg direkt, és megmondtam neki, hogy mosása után az egész nappalinak jó illata lett, azért vettem én is, villogott a feje, hogy milyen jó öblítőt talált. Vagy: ízlik egy péksüti, kollégának is megtetszik, vesz olyat. Hű, micsoda versenyhelyzet!

2019. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
vegyél XXL-es kotont, lássuk, hogy az ő férjének bezzeg csak S-es kell XD
2019. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!