Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kb. meg 1 honapig anyoseknal...

Kb. meg 1 honapig anyoseknal lakunk de kulon “reszbe”. Megmondjam neki, hogy zavar? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kulon konyha stb. A furdo egyedul a kozos. Bejar a mi reszunkbe es mindenbe leutanoz , okoskodik. Veszek egy oblitot es masnap neki is az van. Plussz ugyan ez sampon, tusfurdo. Persze tobb mindenben is de hosszu lenne leirni. (Én az öblitot nem a furdobe tartom hanem a szobaba kulon szekrenybe!!) Mar nem birom. Megemlitsem neki hogy zavar az utanzas? A zárat nem mernem lecserelni hiszen az ő házuk.
2019. ápr. 26. 22:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%

Az anyósok szoktak féltékenyek is lenni, ez egy ilyesmi helyzet lehet: hogyan vegyük fel a versenyt a divatos fiatal csajjal. Szerintem ezen még lehet röhögni, ha egy hónapig kell kibírni, akkor pláne. Megértelek, 24 évesen, meg az idióta anyósom előtt, vagy még az ismeretség elején egy ilyen is kiakasztott volna, mára már láttam annyit, hogy erre csak legyintenék,szerintem ebből ne csinálj cirkuszt. Főleg azért is, mert ahogy sejtem, attól még viszonylag jó, vagy "elmegy" a viszonyotok. Ez olyan gyerekes anyós részéről, de még mindig szórakoztatóbb mintha fúrna a hátad mögött, vagy állandóan veszekednétek vele vagy miatta, meg megmérgezné az életeteket. Na attól sokkal viccesebb.

Azért ötöstől megkérdezném, hogy minek abba a kád vízbe öblítő?

2019. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
44%
Anyósom születésnapomra meglepetésből kitakarította a lakásunkat. Szexuális segédeszközt talált a fürdőben, azóta csak engedéllyel jön be.
2021. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!