Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek neki vagy nekem...

Szerintetek neki vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Barátom külföldön dolgozik, én pedig kiköltöztem hozzá. A páromnak nem tetszik, ha ki van lakkozva a körmöm, a parfümöt sem szereti, smink terén max. nagyon szolíd "lehetek". èn mondtam neki, hogy én eddig nagyon szerettem kilakkozni a körmöm, és hiányzik most is. Eddig mellöztem épp azért, hogy tetszek neki, de most már zavar,. hogy alig élhetem ki mellette a nöiességemet, mert se parfüm, se lakk, sminknél is csak enyhén. Ezt egyszer úgy is megemlítettem, hogy anyósjelöltem is ott volt. Erre anyós elkezdi, hogy minek akarnám lakkozni a körmöm, takar´tónak nem is illik, meg minek (mert egyébként takarítok idekinn). Nah, nekem ez baromira nem tetszett. Miért? Attól, hogy takarítok, nem lehetek csinos? Nem lehet lakkozni attól a körmöm? Vagy szerintetek igaza van?

Öszintén érdekel mások véleménye erröl!

(Bocsánat a hosszú ékezetek hiányáért, nem magyar laptopról írok.)


2019. máj. 2. 14:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Birtokolni akar ami beteges es csunya vege lesz!

Neki tetszenek ezek a lanyok hidd el

es nem akarja h te tetszél màsnak mert kisajatit

es ennek köze sincs a szerelemhez

en menekülnek a helyedbe sose leszel szabad független nö mellette

2019. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Még hány embernek akarod megengedni, hogy beleszóljon az életedbe?
2019. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Nyücü ***** válasza:

Szerintem jobb ha már külön váltok , később rosszabb lesz.Az ilyen pasik szokták mondani ha van gyerek asszonynak csönd, de ő bármit megtehet.

Anyos lehet slampos és irigy ;)

2019. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad,és ülj le vele beszélgetni! Az én férjem sincs oda a lakkért és a sminkért,de ő mindig azt mondja,ahogy én jól érzem magam,úgy csináljam,neki anélkül is szép vagyok!
2019. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad !

Vagy elfogad olyannak amilyen vagy . Lakkal, sminkkel együtt vagy pápá !

Most a lakk csinos, aztan beleszól abba is mit vehetsz fel.

Kivel beszélhetsz !

Mit egyél, igyál dtb, stb

Elnyom !

Ne engedd.

2019. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
74%

Férfiként írok:

Sok esetről tudok (ezt igazolja sok előttem válaszoló is), amikor a férfi valamiről le akarja beszélni a nőt (szépítkezést illetően), akkor mindig az jár a férfi fejében, nehogy a nője megtetsszen más férfinek, azaz féltékenykedik. Hosszú távon ezt a nő nem tűri, vagy egész életében elégedetlen lesz önmagával a férfi kedvéért.

Azt javaslom, hogy beszéld ezt meg vele és aztán ennek eredményeként dönts: vele, vagy nélküle.

Az ékezetekkel kapcsolatban próbáld meg ezt:

ő = Alt+139 esetleg Alt+337

Ő = Alt+138 Alt+336

ű = Alt+251 Alt+369

Ű = Alt+154 Alt+368

vagy Alt+0220

2019. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Toldalék a 26. válaszomhoz:

az első Alt+xxx után mindig gondold oda az "esetleg" szót a második "Alt+xxx elé. Jól írtam, de küldés után a közöket eltüntette a gép.

2019. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az en parom sem szereti sem a sminket sem ha igy meg ugy lakkozom a kormom.Legalabbis eddig nem szerette.Sminket alap nem hasznalok nem is igazan szeretem,nagy macera tehetsegem sincs hozza szoval az felejtos.De neha ki lakkozom a kormom ha kedvem van hozza.Most egy koromlakk+csillampor komboval csinaltam magamnak kormot es halleluja meg tetszett is neki,csak azt keri ne legyenek "karmaim" szoval hogy tul hosszu.Szerintem ha akarod igenis lakkozd ki a kormod,es sminkelj ha te ugy erzed jol magad.Beszeld meg a paroddal is hogy neked ez fontos te igy jobban erzed magad es a fene egye meg anyosodat.Nehogymar a ven harpia beleszolna a ti eletetekbe.Add ki az utjat.Anyuka semmi koze higy en mit csinalok,nekem ne daraljon,vegezze a dolgat azt csokolom.Ennyi
2019. máj. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ez a kontrollmániája még csak növekedni fog, gondolt át mennyire fogod bírni, mert ezek a dolgok idővel még csak romlani szoktak.
2019. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
48%

Ha a "párod" azt akarja, hogy add fel az egyéniséged egy részét, akkor előbb-utóbb meghasonulsz önmagaddal és ellene fordulsz.

Szállj ki még az elején.

Ő sem tehet róla. Te sem tehetsz róla.

Nem vagytok egymáshoz valók.

2019. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!