Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek neki vagy nekem...

Szerintetek neki vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Barátom külföldön dolgozik, én pedig kiköltöztem hozzá. A páromnak nem tetszik, ha ki van lakkozva a körmöm, a parfümöt sem szereti, smink terén max. nagyon szolíd "lehetek". èn mondtam neki, hogy én eddig nagyon szerettem kilakkozni a körmöm, és hiányzik most is. Eddig mellöztem épp azért, hogy tetszek neki, de most már zavar,. hogy alig élhetem ki mellette a nöiességemet, mert se parfüm, se lakk, sminknél is csak enyhén. Ezt egyszer úgy is megemlítettem, hogy anyósjelöltem is ott volt. Erre anyós elkezdi, hogy minek akarnám lakkozni a körmöm, takar´tónak nem is illik, meg minek (mert egyébként takarítok idekinn). Nah, nekem ez baromira nem tetszett. Miért? Attól, hogy takarítok, nem lehetek csinos? Nem lehet lakkozni attól a körmöm? Vagy szerintetek igaza van?

Öszintén érdekel mások véleménye erröl!

(Bocsánat a hosszú ékezetek hiányáért, nem magyar laptopról írok.)


2019. máj. 2. 14:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

"kérlek arról is alkossatok véleményt, hogy az anyjának vagy nekem van-e igaza szerintetek?"

Alapban nem értem, hogy az anyjának mi köze a te körmeidhez? Egyébként nem volt igaza, attól, hogy valaki takarít, nem kell úgy kinéznie,mint egy kopott klozettkefének. Feltalálták a gumikesztyűt is!

Én biztos nem tartanék közvéleménykutatást, hanem csomagolnék és hagynám ezeket a francba.

És nem a körömlakk miatt, hanem amire ez mutat a jövőt illetően.

2019. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Ha az anyjának "igaza van" (ami eleve értelmezhetetlen kifejezés külső, ízlés, stílus terén), akkor sincs semmi joga beleszólni, hogy hogy nézz ki.
2019. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
44%

Bocsánat a hosszú ékezetek hiányáért, nem magyar laptopról írok.


Érdekes...

2019. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva: neked van igazad.

Miért is ne lehetnél csinos, és ha úgy érzed jól magad, lakkozva, parfümözve, akkor miért is ne lehetnél önmagad.

A párodnak nem kellene ilyeneket megszabnia, talán irigy, vagy féltékeny, és egyik sem jó.

Te megszabod neki, hogy milyen gatyát vehet fel, milyen frizurát vágasson, vagy ne fújja be magát,pl.?


A másik dolog, meg hogy személyesen ismerek egy ilyen embert, a barátnőm pasija volt, nem engedte a miniszoknyát, a sminket, a szőrtelenítést, merthogy szerinte a természetes a szép. A barátnőm elfogadta ezt, nem festi magát, (kicsit le is van amortizálva, úgy ránézésre), de boldogan élnek, 30 éve.

Úgyhogy ehhez is 2 ember kell.

2019. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezekböl lesznek azok a férfiak, akik egyre jobban korlátozzák nöt. A vég az lesz, hogy ki sem mehetsz nélküle az utcára és ha szerinte valakire kihivóan nézel ol meg is ver. Ha túléled. Nem szabad ilyen domináns pasikkal kezdeni, mert sosem lesz jó vége.

Természetesen neked van igazad. Nincs joga senkinek sem korlátoznia téged. Szabad ember vagy, azt csinálsz magaddal amit akarsz.

2019. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%

Ha valóban szeretne, nem korlátozna abban, ami neked örömet okoz. Ő birtokol.

Anyós meg kussoljon! Igenis vannak csinos, igényes takarítónők, a nejlonköpenyes, csizmás Jolánkák ideje elmúlt.

2019. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Az ékezet hiánya alatt az hosszú ü betüt, és a hosszú ö betüt értettem, mert azt nem tudom, hogy lehet ezen elövarázsolni azokat.
2019. máj. 2. 15:50
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Falusi csaj vagyok. Soha senki nem sminkelt otthon. Parfumot plane nem hasznaltak.

Annak idejen en is kaptam beszolasokat-de tudod mit?

Kit erdekel. Az en testem, nekem igy tetszik.


Sminkelek,(munkahelyemen dresscode van, elegge slamposnak tunnek szep ruha melle, csupasz arccal) lakkozok es 50+ darabbol allo parfumgyujtemenyem van.


Es igen, hetvegente siman kopasztok tyukot, mikozben a napfeny megcsillan a highlighteremen es Cartierben illatozom.


Neked van igazad.

2019. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza az anyjának, mert semmi köze a te testedhez. Viszont 1 percig sem tűrném a páromtól sem, hogy ilyen szinten korlátozzon.
2019. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó válaszokat kaptál és nekem is az jutott eszembe, ami 15-ösnek.
2019. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!