Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom nem hagyja hogy...

Az anyósom nem hagyja hogy magánéletünk legyen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anyósom velünk lakik mert a párom apja hamar meghalt. Egy éve vagyunk a párommal együtt, két hónapja költöztünk össze. Az anyósom nem akarja nekem átadni a háztartást, tipikusan azt hiszi mindent csak ő csinál a legjobban. Főzni sem igazán enged, mosni sem enged, sőt, amíg dolgozunk bejön a szobánkba, először csak ágyazni meg ruhákat hajtogatni. Azt azóta mindig minden nap megcsinálom, hátha nem jön már be. De pl egyszer aktus után este az agy mellett hagyta a párom a használt zsepit és hajnalban mentünk dolgozni. Délutánra eltűnt. Nekem ez kellemetlen. Nyaralni is jön velünk, egyszerűen nem hagy nekünk életet és azt mondta nyaralás alatt ne szexelünk, ugyanis jön velünk a párom 4 éves kislánya, aki az előző kapcsolatából született. De nem velünk egy ágyban fog aludni. Ezen én nagyon kiakadtam hogy gondolja hogy ebbe beleszól, párom is ki volt akadva ő is hiába próbálja kordában tartani az anyját, nem megy neki. Viszont úgy érzem hogy ez hosszú távon nem fog működni.
2019. júl. 19. 15:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
31%
Amíg élt az após, addig anyósod hol élt? Ez őszintén érdekelne. Önellátó asszonyról beszélünk, a férjeddel segítsetek neki albérletet keresni, vagy költözzön vissza oda, ahonnan jött.
2019. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
42%

Hát ez kellemetlen helyzet.

Nem fogsz tudni változtatni rajta úgy, hogy tényleg minden 100%-ig megfeleljen neked, mert valószínűleg az előző kapcsolata, amiből ráadásul gyerek is született, a mami miatt ment tönkre. A férjed teljes mértékben meg van elégedve azzal, hogy egyszerre élvezheti az anyai gondoskodás minden formáját (főzés, mosás, takarítás), miközben van neki egy asszonykája, aki mellé bebújhat az ágyba este. Kényelmes neki, hogy két nő is lesi a kívánságait, plusz én azt is el tudom képzelni a sok idióta, gyereknevelésre alkalmatlan szülő láttán, hogy a kedves anyuka már gyerekkora óta úgy nevelte ezt a gyereket, hogy amikor felnő, akkor se tudjon vagy akarjon teljesen önálló lenni és saját életet kezdeni.

Ismerősöm tapasztalatára alapozva: Neki volt egy olyan pasija, aki már ötven fölött járt, túl volt két házasságon, de még mindig az anyjával élt, aki hamar megözvegyült. A kedves mama ott is állandóan fúrta a kapcsolatot és láss csodát, annak is szakítás lett a vége.

Kívánom Neked, hogy sikerüljön legalább nagyrészt rendezni a helyzetet, hogy a párod is melléd álljon és a mamát korlátozni tudjátok, de azt lásd be, hogy amikor kompromisszumot kell kötni, akkor sosem fog 100%-ig a te akaratod érvényesülni, a másik oldalnak is engedni kell.

2019. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
61%

Semmit sem tesztek.

Kezdjetekel el tenni valamit a céljaitokért, ne gyakorin kérdezd, amikor konkrétan semmmmit sem tettetek eddig.

2019. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!