Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom kikeszitt honapok...

Az anyosom kikeszitt honapok ota mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nm foztem kulon,egy ideje ugy dontottem hogy azt teszem mivel veszekedes volt amiatt h nm eszek a foztjebol de volt olyan amit nm szeretek es nem mondtam meg azert h ne sertsem meg. De most hogy mindenem "kulon van"(egy konyhank van) nem tetszik neki semmi sem csak nez cauful vagy beszel csuful de mindig olyankor mikor jegyesem nincs itthon en mar kezedem megelegelni es nem tudok mit tenni...Segitség!!!
2019. jún. 1. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek külön.
2019. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lehet mivel nincs hova maskepp mar reg elmentem volna nm mergelodnek vele...
2019. jún. 1. 12:22
 3/78 anonim ***** válasza:
96%
...és mi mit tudunk segíteni?
2019. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
69%
Ha a pasid nincs otthon, ordítsd le a fejét, majd tagadj le mindent.
2019. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Hat igen de a ferje itthon van szoval ha ugy vesszuk ketten vannak elenem
2019. jún. 1. 12:29
 6/78 anonim ***** válasza:
93%
Akkor költözz el egyedül. Ha nincs hova akkor meg köszönd meg az anyosodnak hogy befogadott a házába.
2019. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
93%
Ez így nem maradhat, annyit kell keresnetek, hogy kijöjjön belőle egy albérlet. Ez így nem élet!
2019. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
68%

"Az anyosom ... jegyesem"

Tehát nem az anyósod.


"Eddig nm foztem kulon,egy ideje ugy dontottem hogy azt teszem mivel veszekedes volt amiatt h nm eszek a foztjebol"

Ha eddig is veszekedés volt abból, hogy nem eszel a főztjéből, akkor most min csodálkozol? Ha újabban külön főzöl, akkor nyilván még kevésbé eszel az ő főztjéből, ettől (is) van megsértődve: hogy neked nem elég jó az, amit ő főz, nem becsülöd meg a főztjét, tehát őt magát sem, stb.


"es nem mondtam meg azert h ne sertsem meg"

Vagyis nem voltál vele őszinte. Ez csak még egy ok, hogy meg legyen sértődve. Attól, hogy nem mondtad meg egyenesen, még nagyon jól tudja ő, hogy mi a helyzet, nem hülye.


"most hogy mindenem "kulon van"(egy konyhank van) nem tetszik neki semmi sem csak nez cauful vagy beszel csuful"

Nyilván egy csomó kellemetlenséggel jár számára is, hogy mindenetek külön van, és ez nem tetszik neki. Teljesen érthető, hiszen gyakorlatilag lenyúltad a fél konyháját: mindenhol a te dolgaidat (edényeidet, kajáidat, stb.) kell kerülgetnie. Ha veled történt volna ez, repesnél az örömtől?


"de mindig olyankor mikor jegyesem nincs itthon"

Amikor ő nincs otthon, akkor te se legyél otthon.

Egyébként te miért vagy otthon? Lehet, hogy az is a baja, hogy te nem dolgozol, csak a fiát dolgoztatod.

2019. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Dolgozom hetkoznap de hetvegen nem es nem epp ugy van ahogy elkepzeled mindent megprobaltam de nm volt jo akarhogy csinaltam es nekem nincsenek kulon edenyeim szoval nem foflalok el ssmmi felkonyhat az en dolgaimmal. Nem arrol van szo hogy nem becsulom meg megbecsulom de akkor is vislkedjen ahogy kell nem szoltam hozza semmi rosszat csak jut eszebe valami es csinalja anelkup h segitseget kerjen es en mindig megkerdezem h ha valami segitseg kell mindig azt mondja nem de csak o haragszik a vegen akkor en mivel csinaltam rosszat azt nem ertem. Es jegyesem kesobbre jon haza hetvegen is dolgozik,ameddig hazajon mindig par orat vele vagyok nem arrol van szo hogy en dolgoztatom azt az embert akit szivembol szeretek. Alberletbe meg nm szeretne a parom menni mivel itt a haz de en mar nem birom sokaig ezt a stresszt...
2019. jún. 1. 13:10
 10/78 anonim ***** válasza:
100%

Együttélés hátránya pont ez. Ha zavar, akkor el kell költözni, mondjuk eleve nem is szabadott volna odamenni. Ha csak kifogás van miért nem tudtok költözni, akkor tűrj tovább. Más tanács nincs.

Vagy megszoksz vagy megszöksz..


Csak megjegyzem. Nekem van anyósom. Imádom, nagyon jól megvagyunk. Fiatalos, vagány. Nem élünk egy fedél alatt, de a férjemmel minden hétvégén megyünk, és olyankor jókat röhögünk, elvagyunk. De ha így viselkednék mint te, tuti az anyósom aki komolyan egy tündéré, keresztbe lenyelne.

Na ezért nem szabad együtt élni két generációnak.

2019. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!