Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik nagyszüleid szereted...

Melyik nagyszüleid szereted jobban? Anyai vagy apait?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, én mindig anyai mamát szerettem jobban és anyai papát hiszen a szüleim elváltak én és anya itt lakunk már nagyon régen azaz 17 éve lakunk itt. Apai ágon papám meghalt mikor 16 éves voltam azaz 4 éve a papát nagyon szerettem apai ágon és most is hiányzik... de az apai mamát gyerekként se szerettem mert mindig anyámat szidja/szidta..
2020. nov. 27. 17:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Apai nagyszüleimet, nagyon jófejek, fiatalosak, a szüleimnek is mindig segítettek már a velem, majd a húgomnál lévő terhességnél. Kicsi korunk óta segítenek és támogatnak minket.



Az anyaiak még akkor elváltak, amikor édesanyám 24 éves volt. A nagypapám sosem foglalkozott velünk, amióta a dédnagymama meghalt, még jobban utál minket az új feleségével, mert a mama ránk hagyta mindenét. Az anyai nagymamám pedig szintén megházasodott egyszer a válás után, de aztán szét is mentek. Eléggé hangulatember, de folyton csak a külsőségekkel foglalkozik, anyukámat is féltette a 2. terhességtől, mert hogy milyen lesz az alakja, stb... még egy rántotthúst is nehezen tud megsütni, folyamatosan van vmi férfi az életében, persze mondogatja hogy hát de ő szeret, de ezek üres szavak, szinte sosem mutatta még ki.

2020. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!