Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik nagyszüleid szereted...

Melyik nagyszüleid szereted jobban? Anyai vagy apait?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, én mindig anyai mamát szerettem jobban és anyai papát hiszen a szüleim elváltak én és anya itt lakunk már nagyon régen azaz 17 éve lakunk itt. Apai ágon papám meghalt mikor 16 éves voltam azaz 4 éve a papát nagyon szerettem apai ágon és most is hiányzik... de az apai mamát gyerekként se szerettem mert mindig anyámat szidja/szidta..
2020. nov. 27. 17:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Anyait. És a gyermekeim is.
2020. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Nyolcas vagyok. Igazán érdekelne, hogy az én válaszom ugyan miért is nem volt hasznos? A lepontozók jobban tudják, hogy én melyik nagyszülőmet szeretem jobban, vagy mi? :D


Off: Tudom, belegázoltam néhány tipikus magyar lelkivilágába, mert magukra ismertek a válaszom erre vonatkozó részében.

2020. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Csak az apait ismerem, anyai nagypapa nagyon rég elhunyt mielőtt megszülettem, anyai nagymama pedig a születésem előtt egy hónappal
2020. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Már elhunytak
2020. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Apai nagyszüleim nem élnek. Papám születém előtt 4 évvel halt meg, mamám meg 7 voltam, de ő már nagyon súlyos demenc volt. Mivel én vagyok a legkisebb így nekem semmi emlékem róluk.


Anyait meg rühellem.

2020. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Anyai nagyszüleimet. Velük napi kapcsolatban állok / álltam (nagypapám már sajnos elhunyt), sokszor ők hoztak el az oviból, általános iskolából, az iskola szünetekben náluk nyaraltam. Később is megmaradt a szoros kapcsolatunk. Az apai nagymamámat nem ismertem, a nagypapámmal pedig csak párszor találkoztam, és csak hat éves voltam, mikor elhunyt. Nincs róla túl sok emlékem.
2020. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Anyait (bár már egyikül sem él), az apainál még a szomszéddal is jobb kapcsolatom van (itt csak mamám van)
2020. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Csak az egyik ági nagyszüleimet ismertem, de őket is csak évi 2-3 alkalommal látogattuk a kölcsönös sérelmek miatt. Van róluk néhány homályos nosztalgikus jó emlékem, de nem tudom igazából milyen emberek lehettek és nagyon sajnálom, hogy nem mesélhettek már a viszonylag nagy családunkról ami teljesen szétszéledt. Korán meghaltak.
2020. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
Anyai nagymamám és apai nagypapám. Bár nálunk mindenkinek jó a kapcsolata szerencsére. Egyszerűen csak velük találom meg a közös hangot jobban.
2020. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
Már sajnos egyikük sem él. De az apai nagyszüleimet jobban szerettem. Többször is találkoztunk, a kötődés is erősebb volt és jobban is bántak velünk, unokákkal. Anyai nagymamámra nem nagyon lehetett rábízni minket, neki mindene a kert volt meg az állatok, volt hogy 30 fokban, árnyék nélkül kellett vele kint lennünk órákig a kertben étlen-szomjan. 2, 4 és 6 évesek voltunk. Ezután az eset után nem bíztak rá minket többet, inkább átvittek a szomszéd faluba az apai nagyszülőkhöz ha szükség volt rá.
2020. nov. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!