Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék bevásárolni anyukámn...

Szeretnék bevásárolni anyukámnak, ti miket vennétek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon alacsony fizetésből él, én édesapámmal élek. Nemrégiben megkaptam az első fizetésem és szeretném rá költeni. Ti miket vennétek egy háztartásba? Legfőbbképpen élelmiszerre gondolok. Sütéshez, főzéshez szükséges alapanyagokra. Nem vagyok jártas ezekben ezért kérdezem mi az ami a leginkább fogyó és egyben anyagias.

máj. 1. 04:44
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
95%

Szia, én sem vagyok nagy szakértő, de ami mindig jól jöhet egy háztartásban:

mosó- és mosogatószer, mosópor, öblítő meg mindenféle tisztítószer, esetleg felmosóvödör a kiegészítőkkel, új ágynemű, wcpapír

Élelmiszert illetően: só/cukor, karton tej/víz, olaj/zsír sütéshez, főzéshez, kevésbé romló ételek. pl. kolbász, sajt, zöldségek és gyümölcsök, talán valami keksz/csoki édességnek

máj. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal.
máj. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, mire van szüksége, mit szeretne
máj. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

ami mindig jól jön: rizs, tészta, olaj/zsír, liszt, paradicsom püré, sajt, hús


ha kevés fizetésből él, biztos jól esne neki egy kis csoki, mert nem valószínű hogy megveszi magának, esetleg egy jobb dezodor


De lehet jobb ha ajándékkártyát veszel neki az adott üzletben olyan értékben amit gondolsz, és azt vehet belőle meg akkor, amire, meg amikor szüksége van.


Nekem jól esne, ha lenne egy olyan tartalékom, amivel ki tudom egészíteni a budget ha szükséges.

máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Tartós cikkeket érdemes vasarolni: száraztészta, rizs, olaj, stb. Friss termékekkel az a baj, hogy gyorsan romlanak, lehet nem tudná őket felhasználni időben.


Amúgy én épp nemrég küldtem anyámnak egy csomagot. 10 éve élek külföldön, azóta küldök évi párat, de azt mondta, ennek őrült eddig a legjobban. Mososzer, mosogatószer, öblítő, fogkrem, wc tisztító, wc papír, mosogató szivacs és torlo kendők voltak benne. Ezek mindegyike relatíve drága, gyorsan fogy és mindig jól jön.

máj. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Mindenképp tartós élelmiszert elsősorban. Liszt, olaj, száraztészta, cukor, esetleg konzervek, zsír,

Még jöhet élesztő, sajt, húsok, felvágott, kolbász(száraz vagy sütni való) stb.


Mosószer, öblítő, Domestos, folyékonyszappan, tusfürdő stb.


Anyukád biztosan örülni fog. 🙂 Jó gyerek vagy. 🙂

máj. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%

Hogy hogy apuddal élsz?

Anyudnak miért ilyen kevés a jövedelme?

Szerintem nem jó ötlet az egész fizetésedet rá költeni.

Apud tart el te meg az első fizut meg gondolom még utána sokat elviszel anyudnak.

Ha megérdemli akkor vásárolj be mondjuk egy húszasért alapvető dolgokat de az egész fizudat nem javaslom. Nem ismerlek se téged se anyudat de fura hogy apuddal élsz, ő tart el, anyudnak meg vinnéd az első fizut. Az nem jut eszedbe hogy elrakj a pénzedből? Gyűjtsd?

Nagyon kis naív gyermek vagy. Vigyázz anyud nehogy kihasználjon.

Anyud teremtse meg magának a jobb életszínvonalat. Dolgozzon többet vagy keressen jobb munkahelyet. Nem való a gyerekétől elfogadni.

máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%

Én semmit.

Oda vásárolnék be ahol élek. Te apuddal élsz akkor oda lenne illő bevásárolni.

máj. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
7-8 nem tudjátok miért él az apjával. Ha be akar vásárolni akkor jó a viszony az anyukájával, miért ne tehetné meg?
máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
#7 Miért fura? Miért csak az a normális, hogy a nőnél marad a gyerek? Az apja talán nem a szülője? Szerencsére már kopik ki ez a trend a társadalomból és egyre inkább az 50%-50% gyerekfelügyelet felé halaudnk.
máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!