Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 20 éves lány vagyok mit...

20 éves lány vagyok mit csináljak a szüleimmel? Mióta van barátom és ez az első olyan kapcsolatom ahol tényleg kiteszem a szívem, mindenhol megakadályoznak

Figyelt kérdés
nemengednek sehova tiltanak mindentől ahogy tudnak. Annyira cikinek érzem hogy 20 évesen nemtudok semmit tenni ellene. Azt üzenik hogy üljük le megbeszélni a dolgokat, hogy minden a helyén legyen, de a barátom úgyvan vele hogy csak baj lenne belőle Ezért nem jött el és, egyből felvoltak háborodva a szüleim hogy mértnemjött el telefonon akarták hivogatni teljesen megvannak veszve, én meg félek.. :( de nemakarom hogy emiatt elveszítsem a barátomat olyan mintha elleneznék a kapcsolatunkat. És énis úgyvagyok vele hogyha eljönne akkor csak nagyobb botrány lenne mint megeggyezés. Mit tudok tenni ?
2011. febr. 27. 00:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

20 évesen a szüleid megszabják kivel sexszelhets?..na grat...

szóval, szerintem is költözz el,vagy a barátodhoz, ha van olyan "régi" a kapcsolatotok...keress állást, próbálj megállni a magad lábán, hogy ne lehessen beleszólásuk..

szerintem, bár ez magán szoc vélemény, egy felnőtt életébe már nem szólhat bele senki, még a szülei sem, mivel szabad ember...

állj ki magadért,és sok sikert

21/L

2011. febr. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha komoly lesz a kapcsolat, akkor előbb-utóbb be kell majd mutatnod Őt a szüleidnek!
2011. febr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem sokat tudva azt írom, hogy szerintem, normális, és csak egy amolyan gyermekét (hiába az már felnőtt még a gyereke) féltő párját megismerő beszélgetést szerettek volna.

Nekem még kicsinyeim vannak, de szoktuk beszélni, hogy a legnagyobb félelmem nem a szakadt divat, meg a szögecs, (jobb lenne utóbbit elhagyni mondjuk) hanem ha úgy venném észre, hogy a szerelmük eltávolítja, megrontja a kapcsolatunkat. Valamelyest érthető felébred a gyerekben valami érdeklődik több időt tölt párjával, de lehet azt érzékelni, hogy a pár családszerető , vagy sem-ről van szó. Ők csak megszeretnék szerintem ismerni, hogy jobban rámerjék úgymond bízni a lányukat.

Amit írsz, hogy nem engednek sehova pl. biztos nincs így már sem. SEHOVA. Nem kell nagy szavakba merítkezni, realitás maradjon meg. Remélem tényleg van azért ahova elengednek, és azt is lásd meg.

Nagy lány vagy már, ha nagyon zavar megpróbálhatod a magad útját választani ez nem jelentené teljesen a szülők leejtését. Őrülj, hogy náluk lakhatsz, örülj, hogy beszélni akarnak érdeklik kivel vagy. Nem biztos, hogy piszkálásból teszik, csak a fiatalok hajlamosak azt gondolni, de te ennél már talán komolyabban kell gondolkozz, ha meg nem tudsz még, nem baj, de annál inkább féltsenek csak !

Ui.: Persze te ismered a családodat, hogy mikre lehet tőlük számítani, de minél normálisabban viselkedtek a szülővel, annál könyebb lesz, legalábbis normális esetben.

Szóval először is beszélgess anyuddal, vagy amelyik szülődhöz közelebb állsz, hogy világosan lássátok egymás gondolatait. Aztán beszélj a pároddal, és ha makacskodik, akkor elgondolkodtató a dolog.

2011. febr. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha otthon laksz me, eleg sok koze van a szuleidnek az eletedhez, meg 20 evesen is. Elszurtatok. Miert nem mutattad be baratod, jarhatna es Te is ohozza nyiltan, szabadon. Ne mindig a vitat, meg a miert-et keresd mindenbe. Mar regen tisztazodott volna ez az egesz, ha normalisan viselkedtetek volna. Ne harcolj a szuleid ellen, coperalj veluk. Az elet sokkal simabban menne.
2011. febr. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
20 éves vagy. Nem kell elköltöznöd csak mond meg nekik hogy már nagykorú vagy és fogadják el.
2011. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!