Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Éreztétek már azt, hogy ha...

Éreztétek már azt, hogy ha nem készülsz házon kívüli dolgokra gyomorideggel, izgulva?

Figyelt kérdés
Szóval ez szorongás, ha nem így készülsz valahova, mert azt hiszed, hogy ha nem "izgulsz" akkor nem dőlhet el jól bárhova is mész? És ez kihat a családi életedre? Ez szorongás amúgy? Úgy utálom magam emiatt. Értitek, hogy hogy értem a dolgot? pl: munkába menet is.
2011. máj. 1. 20:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tehát igen, magyarán ha izgulok, meg minden, csak akkor sikerülhet az, vagy hogy nem történik semmi rossz. persze ez nem jött össze sok vizsgán sem régen, még akkor sem, ha tanultam rá.
2011. máj. 1. 20:37
 12/14 A kérdező kommentje:
De amúgy pedig tudom, hogy pont aki nem akar pl egy buszon feltűnő lenni, pont ő kezd el úgy viselkedni hogy felfigyelnek rá. pl tudom jól, hogy ha pénteken is melegbe én tiszta feketébe vagyok biztos feltűnő pedig. De akkor nem gondolok erre értitek?
2011. máj. 1. 20:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérj a házi orvostól egy kis szorongás csökkentőt, ezek a szerek nagyon gyengék.( Én is szedtem, nem tudtam megmondani mitől szorongok.) Valamikor ért valami, amitől kialakult egy önbizalomhiány, és ez szororngással társul.Elfog múlni,ha kicsit rásegítesz a gyógyszerekkel.
2011. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Negyedévesen szedtem, mert sok volt idegileg a fősulin, frontint 025-öst de le is raktam, nem akartam rászokni.
2011. máj. 1. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!