Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok erről? Annyira...

Mit gondoltok erről? Annyira rosszul esik!

Figyelt kérdés

Összejöttem nemrég egy pasival (kb. kemény 1 hete). Előtte párszor randiztunk, mire megtörtént a híres csók. Igen ám, csak észrevettem valamit. Elég távolságtartó. Egy héten egyszer-kétszer találkozunk, a munkájából kifolyólag, ami még oké, de egyszerüen nem érzem azt hogy annyira nagyon érdekelném. Itt volt nálunk tegnap, (elősször) elvoltunk egy ideig, csókolóztunk, aztán elkezdte nézni a tévét. Ha bújnék hozzá, vagy megölelném furcsán veszi és szinte elutasít. Azt mondja ő nem ilyen "bújós." Na szerintem ilyen a világon nincs. Ha nekem tetszik egy pasi és még főleg(!) az elején vagyunk, akkor simogatom, ölelgetem stb. Úgyse tudja megállni az ember. Szerintem ő csak így elvan mellettem, majd lesz valahogy alapon. Ja meg, 2 naponta rászánja magát és felhív. Szeretném azt hinni, hogy csak én látom rosszul, de sanos szerintem nem. Véleményekre vagyok kíváncsi! Ti mit gondoltok? Vagy ez még nagyon az eleje és netán zavarba volt hogy itt volt nálunk vagy mi?

22/L


2011. nov. 7. 17:20
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szerintem lehetséges hogy olyan családban nőtt fel, ahol nem volt gyakori a közeli testi kontaktus, tehát szokatlan neki és " nem olyan fajta", vagy pedig lehet egy korábbi kellemetlen testi vagy lelki élmény velejárója is. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy van-e oka, hogy nem bújós, várj ki egy kicsit ha nem válaszol, aztán ha nem változik semmi, csak akkor szánd el magad komolyabb lépésre.
2011. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Eltunt... na persze, mindjart gondoltam. Akarcsak az en "lovagom". Hagyd a fenebe, nem erdemlik ezek meg azt sem, hogy rajuk gondoljunk, nem hogy meg agyaljunk azon, hogy mi miert tortenik. Sajnalom, hogy veled is ez tortent, de be kell vallanom, kicsit jo, hogy nem vagyok egyedul az ilyen problemammal... talan neked is konnyebb elfogadnod a helyzeted, ha tudod, hogy mas is jart mar igy ;)

11-07 19:36os voltam megint

2011. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!