Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok erről? Annyira...

Mit gondoltok erről? Annyira rosszul esik!

Figyelt kérdés

Összejöttem nemrég egy pasival (kb. kemény 1 hete). Előtte párszor randiztunk, mire megtörtént a híres csók. Igen ám, csak észrevettem valamit. Elég távolságtartó. Egy héten egyszer-kétszer találkozunk, a munkájából kifolyólag, ami még oké, de egyszerüen nem érzem azt hogy annyira nagyon érdekelném. Itt volt nálunk tegnap, (elősször) elvoltunk egy ideig, csókolóztunk, aztán elkezdte nézni a tévét. Ha bújnék hozzá, vagy megölelném furcsán veszi és szinte elutasít. Azt mondja ő nem ilyen "bújós." Na szerintem ilyen a világon nincs. Ha nekem tetszik egy pasi és még főleg(!) az elején vagyunk, akkor simogatom, ölelgetem stb. Úgyse tudja megállni az ember. Szerintem ő csak így elvan mellettem, majd lesz valahogy alapon. Ja meg, 2 naponta rászánja magát és felhív. Szeretném azt hinni, hogy csak én látom rosszul, de sanos szerintem nem. Véleményekre vagyok kíváncsi! Ti mit gondoltok? Vagy ez még nagyon az eleje és netán zavarba volt hogy itt volt nálunk vagy mi?

22/L


2011. nov. 7. 17:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
Vadász ösztön.Én egy nővel dugni akarok,nem vadászni.Pláne nem ösztönből.
2011. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hat en a helyedbe- igy egy ugyanilyen esetbol tanulva- kitennem a szuret. Ha netan magyarazatot kerne, amit ketlek, hivatkozhatsz erre. Abban az esetben, ha szamitasz neki barmit is, nem fogja annyiba hagyni, hanem teperni fog a kegyeidert.

Par honappal ezelott ugyanebben a cipoben jartam. Nagyon rosszul esett, hogy, ha megjelent valaki, nem is szolt hozzam, nagy ivben elkerult, holott mielott "osszejottunk" volna, masok elott is atkarolt, rammosolygott, hulyeskedett. De amint kozelebb kerultunk egymashoz, masok jelenleteben nagy ivben elkerult. Ezert sokszor elhataroztam, hogy ha megint kozeledik, lerazom, de amint megsimogatott, megc

2011. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hat en a helyedbe- igy egy ugyanilyen esetbol tanulva- kitennem a szuret. Ha netan magyarazatot kerne, amit ketlek, hivatkozhatsz erre. Abban az esetben, ha szamitasz neki barmit is, nem fogja annyiba hagyni, hanem teperni fog a kegyeidert.

Par honappal ezelott ugyanebben a cipoben jartam. Nagyon rosszul esett, hogy, ha megjelent valaki, nem is szolt hozzam, nagy ivben elkerult, holott mielott "osszejottunk" volna, masok elott is atkarolt, rammosolygott, hulyeskedett. De amint kozelebb kerultunk egymashoz, masok jelenleteben nagy ivben elkerult. Ezert sokszor elhataroztam, hogy ha megint kozeledik, lerazom, de amint megsimogatott, megcsokolt, odalett a terv :) Aztan egy szep napon koszones nelkul lelepett.

Szoval az esetbol tanulva en ugy tennek, amint fentebb mar irtam, de azt is tapasztalatbol tudom, hogy amikor a tettek mezejere kell lepni, mar nem is vagy(ok) olyan hatarozott... Hidd el, en tudom, mit erzel, es tapasztalatbol mondom, hogy ezt hagyni kell. Ami a tied, az felre van teve neked, es ha o az, akkor megkapod ;)

23/N

2011. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
"Hat en a helyedbe- igy egy ugyanilyen esetbol tanulva- kitennem a szuret. Ha netan magyarazatot kerne, amit ketlek, hivatkozhatsz erre." -ezt ugy ertettem, hogy arra hivatkozhatsz, hogy nem ugy viszonyul hozzad, ahogy elvahato lenne. Kicsit felreerthetoen fogalmaztam :)
2011. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egyetértek veled és köszönöm szépen! Ez a fickó nem érdemel meg engem, isten őrizzen hogy még netán beleszeressek aztán meg bömbölhetnék napokig. Én már legszivesebben most beszélnék vele, de persze b*szik felhívni, de nem érdekel azért se fogom keresni, gondolom majd holnap hív és elmondom mit érzek. Vagy változik vagy nem. De szerintem az utóbbi lesz.
2011. nov. 7. 19:39
 16/22 A kérdező kommentje:
Hmm érekes, ma felhívott elmondtam neki a dolgokat és ő teljesen levolt döbbenve. Azt mondja ő ilyen. Én már nem is tudom mitévő legyek.
2011. nov. 8. 20:37
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fiatalember homoszexuális. Csak alibibarátnőt keres!
2011. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
vagy esetleg nem szeret, nem vonzódik (még). vagy nem is fog...
2011. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sztem is meleg. Erre nem tok már mit mondani. Ja és persze eltűnt, mint szürkeszamár a ködben!
2011. nov. 12. 14:40
 20/22 anonim ***** válasza:

Furcsa a helyzet, mert ha nem is szerelmes, azért a szexuális vonzódásnak meg kellene lennie, vagyis le se kéne, hogy vegye a kezét rólad..

Viszont az is lehet -most a legjobb lehetőséget nézve- hogy fél az érzelmi kötődéstől, nem tudja, hogy belebonyolódjon-e és ezért kivár..

Szerintem ezt csak te tudod eldönteni, a viselkedése alapján. Hogy alapból kedves, érdeklődő-e, vagy mindig ilyen kedvetlen?

Azért egy hét nagyon kevés, lehet nem túl tapasztalt, és most jól betojt, nem?:)

2011. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!