Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki dolog otthon a pucérkodás...

Ciki dolog otthon a pucérkodás? Kinél hogy van ez otthon a családban?

Figyelt kérdés
Én szeretek meztelen lenni és érdekel kinél hogy van otthon ez a dolog menyre ciki vagy épp menyire elfogadott!

2012. aug. 23. 09:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim válasza:
37%

Elmondanám, hogy régen az emberek a legszűkebb családi körben is csak a zakójukat vehették le. Szégyen volt, ha egy nőnek kilátszott a bokája. Ma meg már van aki a szaunába az uszodába pucéran megy.

Egyébként nekem nyáron 40 fokban is minimum egy térdig érő gatya és egy póló, ing, vagy galléros poló. Na, mindegy ez csak az én véleményem, hogy erkölcstelen még szűk családi körben is pucérkodni.

2012. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
40%
#41-nek: a kulcsszó a válaszodban a "régen". Én sem vagyok pucérkodós, de azért az éppen popsit takaró shortban még az utcára is kimegyek, itthon meg a franciabugyi sem ritka. 2012-ben ateistáéknál nincsenek ilyen szabályok. Meg is őrülnék, ha még a bokám sem látszódhatna ki (igen, láttam, hogy ez régen volt). A térdig érő nadrág meg a legcsúnyább, amit valaha szabtak.
2012. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk a felállás: Apa néha csak egy ingbe rohangál vagy egy gatyába.

Nyáron ha nagyon melegem van akkor szoktam annyira, hogy egy hosszabb póló és egy bugyi.

Anya és tesóm meg egyáltalán nem.

18/l

2013. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
78%

Sosem volt ciki.

termmészetesen nem mutogatjuk magunkat, de fehérneműben nyugodtan láthat apu és öcsém is, nem csak anyukám.

Anyu bejöhet fürdőbe, ha bekopog és megengedem. Sőt van, hogy apunak is viszek be törölközőt, de ilyenkor persze az arcába nézek nem máshova:)

Régen sem volt ciki, többször láttam aput és anyut is pucéran. Amikor kamaszodtunk, akkor nekünk volt kellemetlen, ezért az olyan helyzeteket kerültük.

Már évek óta nem élek velük..

A párommal vannak olyan napjaink, főleg nyáron, hogy egész nap meztelenek vagyunk, csak az asztalhoz veszünk magunkra valamit. maximum a bugyi /alsónaci a viselet, 35 fok is van a panelban.


Arra, hogyha valaki váratlanul beállít? ne tegye! A mobiltelefonok korában élünk, szóljon ide előtte. Ha nem kopogásra sosem nyitok ajtót, senkinek.

HA hozzánk jönnek személyesen amúgy is a kaputelefonon fel kell szóljon...

2013. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim válasza:
59%

Ez nevelés kérdése.

A kor előrehaladtával pedig egyre többen pucérkodnak,illetve olyanok is,akik korábban abszolút nem.

50-60 felett pedig már mindegy,tele is vannak ezzel a korosztállyal a" bevált" helyek.

2013. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
72%
hát kérdező ezt te döntöd el h az e vagy sem
2013. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mást tart cikinek és elfogadhatónak.

Anyut gyakran láttam fehérneműben, aput boxerben, de ennél megis áll a dolog.

Én nem szerettem előttük meztelenkedni, még fehérneműben sem!


Már a párommal élek, vele más a helyzet, de nem szoktunk attól függetlenül meztelenkedni direkt.

2013. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
39%

Segííííítség!

Ennyi beteg embert.


Hahó!

Létezik valahol egy felöltözött nő??!

2013. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
55%

44-es vagyok.

Utolsó,

Igen, az utcán, a munkahelyemen, a lépcsőházban, vagy vidéken az udvaron, sőt itthon is szoktam ruhában IS lenni.

Amúgy a kérdés nem tért ki a nemekre.....

2013. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
41%
Én sosem, a párom sem. Meztelenül még a párom előtt sem mászkálok, szégyellem magam. engem kifejezetten zavar a mezítelenség. Strandra sem szoktam menni. Már az is zavar ha egy férfin nincs póló.
2013. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!