Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehet, hogy össze cseréltek a...

Lehet, hogy össze cseréltek a kórházba?

Figyelt kérdés
Semmiben nem hasonlítok a szüleimre.Apám ,már nem él.Anyasági tesz létezik?

2012. szept. 30. 11:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nos és a nagymamádra sem hasonlítasz, vagy a mamád férjére? Esetleg bármelyik közeli rokonodra? Egyáltalán nem lenne egyedi eset, ha elcseréltek volna. De lehet, hogy örökbe fogadtak, s később nem említették meg neked. Ha tényleg így érzed, akkor érdemes volna a saját lelkiismereted miatt is elvégezni a tesztet. Egyébként aki azt írja, hogy az emberek közül kevesen hasonlítanak a szüleire, nekem nem úgy tűnik. Én például le se tagadhatnám se az anyám, se az apám. És akit csak ismerek, mind hasonlít többé kevésbe, legalább az egyik szülőjére, csak jobban meg kell figyelni. Egy pici hasonlóság kell, hogy legyen, még akkor is, ha te most utálod anyukád viselkedését, sajnos ez nem azt jelenti, hogy nem ő az anyád. Lehet, hogy csak annyira utálod, hogy elképzelhetetlennek tartod, hogy ő az anyád?? Ha van valami reális okod, ezen kívül, csak akkor csináltass tesztet. És kérdezz meg másokat is, hogy szerintük hasonlítasz e, mert a kívülálló másképp láthatja.
2012. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Sajnos a nagyszüleimre sem hasonlítok és a családba senki nem vörös hajú én pedig rikító vörös és kék szemű szeplős vagyok. Elégé eltérek a többi család tagjaimtól. Testvérem nincs és tuti nem fogadtak örökbe.Csak a gyerek kórházból ,amikor haza vittek nem volt karszalagom és ez a nagymamámnak nagyon feltűnt.azt mondták le esett. De ilyennek nem lett volna szabad le esni.És 7,5 hónapra születtem 2,45 deka és több hétig anyám ne is látott.Ezt a nagymamám mesélte.
2012. szept. 30. 12:25
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
ez durva.. én megcsináltatnám a helyedben. érdemes lenne.
2012. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

Tisztelt válaszolók!

Nem igazán értem az (EGYÉRTELMŰ!) buzdítást arra, hogy persze csináltasd meg!

Nem tudom a kérdező korát, de ettől függetlenül.

Ha az jön le, hogy nem a szülője nevelte, akkor fogja a tarisznyát és elmegy? Hova? Miért? Megtagadja, aki eddig nevelte?

Ha netán (erre végképp kicsi az esély) megtudja ki az igazi, beállít hozzá, és azt mondja: helló, megjöttem!

2012. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te valami angol vagy(rikító vörös haj,kék szem,szeplős arc tisztára mint Ron Weasley),de ettől függetlenül lehet hogy egy távoli rokonod volt ilyen

.Azt hiszem hogy a Gyanú árnyékában volt az hogy néger gyerekük született a házaspárnak és kiderült hogy az apjának a nagyanyja(vagy anyja nem tudom pontosan) volt néger.

2012. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne bizonytalanítson el, hogy nem hasonlítasz egyetlen ismert rokonodra sem. Vöröshajú, kékszemű embernek nem feltétlenül kell, hogy a szülei is ilyen külső tulajdonságokkal rendelkezzenek. A lényeg az, hogy ezeket a géneket, amik felelősek a kinézetért, akkor is továbbörökítik a felmenők, ha amúgy fizikailag nem látható a családban. Mindkét esetben olyan ősök szükségesek, akik valamikor a múltban rendelkeztek ilyen attribútumokkal... és mindkét szülő ágán megvannak. Szóval ne aggódj!:)

2012. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

en is ezt gondoltam mindig hogy en semmiben nem hasonlitok apamra, se az o csaladjara. illetve meg nem is hogy semmiben, csak talan nagyon kicsit de mindig kivulallonak ereztem magam.

aztan addig kerdezoskodtem mig anyam megtort es bevallotta hogy nem apam az apam mert neki soha nem lehetett gyereke, en meg mesterseges megtermekenyites utjan lettem. szoval ha te is erzed hogy nem a rokonaid kozott elsz, talan nem hulyeseg tenyleg, en is ereztem.

2012. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy igazat ad neked a teszt.

Akkor mi változik?

Most már?

2012. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Bence_ ***** válasza:

Azt akartam kérdezni mint Gyáva Oroszlán.

Ha a teszt téged igazol és nincs egyezés akkor "anyát" kirakod?

2012. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

nem fog ra annyira haragudni ha megtudja hogy nem a verszerinti anyja. engem se szeretett apukam szerintem soha es nagyon fajt amig meg azt hittem hogy a sajat edesapukam nem szeret.

aztan miutan megtudtam, meg tudtam neki bocsatani a legtobb dolgot. nem mondom hogy mindent, de sokkal konnyebb mar elfogadni a viselkedeset. szoval szerintem van ertelme

2012. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!