Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szoktatok kutakodni a párotok...

Szoktatok kutakodni a párotok után? Pl? Telefon, email, stb.

Figyelt kérdés
és ha igen miért?
2010. jún. 8. 09:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem, soha sem csináltam és nem is fogok. Pláne telefon, e-mail. Mindenkinek kell lennie magánszférának az életében.
2010. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. Amúgy is csak a telefonját nézhetném meg, mert semmilyen jelszavát nem ismerem, ő sem az enyéimet.


Nem is menne, azt hiszem... egyszer véletlenül beleolvastam a húgom naplójába (egy füzetet kerestem, és nem tudtam, hogy az a naplója, kívülről nem látszott), attól is hetekig lelkifurdalásom volt.


Viszont sok olyan sztori van, amikor valaki gyanakszik, megnézi a telefont, e-mailt, és beigazolódik a gyanúja. Ezeket hogyan bíráljuk el erkölcsileg? Kvittek lettek? Nem tudom... Persze, előbb kérdezze meg tőle, tanácsolják sokan, no de ha alaptalan a gyanúja, az oktalan féltékenykedés, vádaskodás sokat ronthat egy kapcsolaton. Viszont ha alaptalan a gyanúja, akkor utólag sem igazolható a kémkedés... Nekem nincs válaszom erre a kérdésre, de foglalkoztat. Ismertem ilyet is személyesen (aki megnézte a telefont és kiderült az élettársa hűtlensége), és nem tudom kijelenteni, hogy egyértelműen rosszul tette, hogy utánajárt.

2010. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%
Csak annyit fűznék hozzá, hogy a bizalmatlanság IGENis eredhet a gyermekkorból. Én beszéltem erről pszichológussal, ha problémás volt a kislány-apa kapcsolat pl, az nagy mértékben kihat a lány későbbi párkapcsolataira. De akkor is ha a szülők egymás közti viszonya rossz volt.
2010. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
87%

Igen. (Most le leszek pontozva)

Nem gyakran csinálom, úgy havonta 2x.

A párom egyszer félrelépett. Sokat könyörgött, hogy megbocsássak neki. Megtettem, de voltak feltételeim.

Idő kell, mire visszaszerzi a bizalmam.

2010. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

hali

nem szép dolog és lehet épp leleplezel pl eg ymeglepetés szülinapi bulit amit neked szervez!


persze ha már nem 100as a kapcsolat és voltak/vannak kilengései akkor max ha kutakodsz és találsz vmit akkor jönnek a viták....

persze attól függ mi a célod,de én biztos nem kutakodnék,mert még sima egyszerű dolgokat is könnyen félre érthetsz..... De ez már a te dolgod!

2010. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy gyanakszol rá valamiért, és szerinted nem őszinte, akkor nehogy már ne derítsd ki az összes rendelkezésre álló eszközzel, hogy becsap-e vagy sem?

Bár ha rafkós, úgy is kitörli. Aki olyan, az gondoskodik róla, hogy ne legyen nyoma.

Megmondom őszintén, hogy a bizalmatlanság jele ugyan, de én bele szoktam nézni, és ezt ő is látja vagy rajtakap. Így ő is beleszokott nézni az enyémbe.

Bár én teljesen megbízom benne, de az elején nem bíztam, ami nem feltétlen az ő hibája volt. De hát az ördög nem alszik én úgy vagyok vele.

2010. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Amúgy nem, de ha nagyon gyanúsan viselkedne, akkor lehet, de inkább rákérdezek, hogy mi van. Szóval, csak nagyon végső esetben. Ez olyan dolog amúgy, hogy ha nem sumákol, nincs mit félnie. Ez rám is vonatkozik, természetesen.
2010. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ezt sose tedd, becstelen dolog.
2010. jún. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem bízol meg benne, hogy nyomozgatsz utána, akkor az egész kapcsolatot ott ette meg a fene.
2010. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!