Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szoktatok kutakodni a párotok...

Szoktatok kutakodni a párotok után? Pl? Telefon, email, stb.

Figyelt kérdés
és ha igen miért?
2010. jún. 8. 09:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Megbízok benne maximálisan,szerintem annak vannak jelei amúgy is ha megcsal.

Annál meg okosabbnak tartom,hogyha megcsalna akkor bármilyen bizonyitékot hagyna maga után (email pl). De mint mondtam egyáltalán nem feltételezem,hogy szüksége van másra is.

2010. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

és ha a hátad mögött csinál valamit és te megtudod, akkor jobb lesz neked? Ha találsz valami félreérthetőt és tuti félre is fogod érteni (pedig lehet, hogy pl. csak egy gyerekkori baráttal találkozik) akkorattóljobb lesz a kapcsolatotok?

Figyelj ez a legjobb módszer, hogy tönkretegyél egy bármilyen jó kapcsolatot.

Vagy bízz meg benne, vagy hagyd ott. A kettő között nem lehet jó kapcsolatban élni.

2010. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem is borzalmas tapasztalataim voltak a férfiakkal. tudom a mailfiókja kódját. be akartam lépni és rájöttem, hogy neurotikus amit csinálok. abbahagytam és azóta feltétel nélkül bízom benne. ha meg akar csalni, már megtette volna. elég régen vagyunk együt... ismerem annyira, hogy tudjam, nagyon korrekt és előbb szakítana.
2010. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
40%

Aki felháborodik, ha nyomoznak utána, annak biztos sok mocskos dolog szárad a lelkén. Lásd az előttem hozzászólokat! :)


Nyomozzon, Ms. Marple!

2010. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ő se az enyémben
2010. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
48%
na, megszólalt egy 0%-os is.
2010. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
10:09 - a nagy többségtől eltérően elég sajátságosan értelmezed a dolgot. Nem azért háborodnak fel, mert nyomoznak utánuk, hanem mert nem bíznak bennük. Ha te nem teszel semmit, akkor nem háborít fel, hogy más mégis azt feltételezi, hogy tettél? Nem háborít fel, hogy nem hisz, hanem bizonyítékokat keres?
2010. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindezt belátni: ahhoz érzelmi intelligencia kell.
2010. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mind1 ki mit gondol, ki szerint helyes és ki szerint nem, ha Te úgy érzed nyugodtabb lennél ha megnéznéd, akkor nézzed, csak a Te dolgod!
2010. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

NEM! Ha a barátom az emiljeit, vagy az smseit olvassa, előttem teszi, tehát belenézhetnék, de már csak tapintatosságból sem teszem. Az egyik exem a szakítás után kutakodott a postafiókomban, és erre rájöttem. Elhiheted, hogy majd' felrobbantam a dühtől.

Ha megcsal, randizik vki mással, akkor nem az fogja megakadályozni, hogy te olvasod a SZEMÉLYES dolgait..... Ez nagy fokú bizalmatlanság jele. Ha ennyire nem bízol benne, akkor minek vagy még a pároddal? Jah, hogy alaptalan a bizalmatlanság?! Ez már a butaságod.. (és nem a nehéz gyerekkor nyoma...ehh...vicces erre fogni)

2010. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!