Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem sértő kicsit,...

Szerintetek nem sértő kicsit, hogy a párom családjának van egy közös facebook csoportja, ahol mindenki benn van, én viszont nem?

Figyelt kérdés

Előre mondom, nem ez a legnagyobb problémám az életben, csak kíváncsi vagyok, hogy egy kívülálló, hogy látja.

Nos szóval benn van apukája, anyukája és hárman testvérek, ezzel így nem is lenne gond, de benn van a barátom nővérének a párja is. Vagyis most egy hónapja már a férje, de ugyanannyi ideje vannak együtt mint mi.

Lehet, hogy gyerekes vagyok, de rosszul esik, hogy az ő párja benn van, míg én nem.

Őket amúgyis sokkal komolyabban veszi mindenki, mint minket, pedig szeritem mi sokkal jobban megvagyunk, mint ők. Az hogy összeházasodtak, még nem jelent semmit, amennyit veszekednek...

22/L


2019. szept. 22. 00:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
71%
A fb a felnőttek óvodája, teged beveszünk a csoportba téged meg nem, aki kimarad az meg sertődik rajta. Komolyan mondom ez már vicc. kerekedjünk fel ezen. Helyedben elgondolkodnak azon, hogy részese szeretnek-e lenni ennek a csaladnak. Ezt sértőnek veszed akkor közéjük tartozol. Nefelj ha a felesege leszel akkor majd befogadnak maguk közé a fb-on is.
2019. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%
A párodtól kellene megkérdezd,hogy téged miért hagynak ki.
2019. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Családtag vagy? Nem? Hát akkor nincs kérdés.

De komolyan: felnőtt nő azon kattog, hogy benne van-e egy FB csoportban vagy sem? Virtuális helyett valódi életet kéne élni, akkor nem zavarna.

2019. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ráadásul éjjel 1-kor kattog ezen.
2019. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%
Nekem addig nem számít valaki családtagnak, amíg nem házasodnak össze. Lehet ők is így vannak ezzel.
2019. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
21%
Mi az a Facebook?
2019. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Egyrészt úgy gondolom, felesleges ennyire rápörögni egy facebookos témára, másrészt megértem, hogy zavar. Tényleg elég sértő, hogy mindenki bent van a családi körben, csak te vagy kívülálló.

Két kérdés: A párod mit szól hozzá, hogy téged kihagytak? Jóban vagy a párod testvérével?

Egyébként én is arra tippelek, hogy a szemükben addig nem vagy családtag, ameddig nem leszel feleség. Pl. az én párom családjában én vagyok a "Peti barátnője", míg a másik fiuk párja az ő "kis menyük". Az lényegtelen, hogy ők éveken át csak együtt éltek, és csak a gyerek miatt házasodtak össze (a "kis meny" 5 hónapos terhesen lett feleségül véve), meg az se számít, hogy jövőre mi is összeházasodunk (szerelemből, gyereket nem is akarunk), ő már el lett véve, így ő családtag, én meg kívülálló. Ez van, ilyenek az emberek.

2019. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
62%

En a helyedben örülnék h nem vagyok benne. :D Rengeteg kellemetlensegtol megovod magad, hiszen adott témánal te "nem tudsz róla". :D


Pl. Vasárnapi ebed anyosnal. Te a hátad kozepere se kivannad. Parod 11kor szol rola, de neked dolgod van, vagy nincs kedved menni. Ergo: menjen egyedul v nem mentek. Anyos megharagszik. Te mondod h ne rad, mert nem is tudtal rola😅


Sztem te jartal a legjobban :D


En benne vagyok ilyen csopiba...bevettek...jo anyosek nincsenek benne csak tesok es parjuk...hat a hatam kozepere nem kivanom ha vita van. Ne olvassam? Reagaljak? Segitsek megoldani? Az se jo mindig.. Inkabb benne se lennek 😅

2019. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Na ez a házasságos dolog azért is hülyeség, mert a 3. testvér férje sincs benn, akit ki nem állhatnak, amúgy jogosan. Pedig összeházasodtak, és gyerekeik is vannak. Mondjuk ő nem is akarna benn lenni, nem is írna bele, meg semmi, nála meg lehet érteni, hogy miért nem vették be. Amúgy többekközött képküldésre van használva ez a csoport, mint ahogy valaki már írta. Pl a nyaralásos képeket küldték be, amit utána nekem is külön megmutatnak, ezért se értem. A barátom amúgy bevenne, de akkor meg egyértelmű lenne szerintem, hogy én kértem meg, akkor meg hülyén érezném magam
2019. szept. 23. 11:34
 30/31 anonim ***** válasza:
64%
Ebben az esetben az a helyzet, hogy téged is utálnak. A dedós gondolatmenetedet meg a stílusodat tekintve nem is csodálkozok rajta.
2019. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!