Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem sértő kicsit,...

Szerintetek nem sértő kicsit, hogy a párom családjának van egy közös facebook csoportja, ahol mindenki benn van, én viszont nem?

Figyelt kérdés

Előre mondom, nem ez a legnagyobb problémám az életben, csak kíváncsi vagyok, hogy egy kívülálló, hogy látja.

Nos szóval benn van apukája, anyukája és hárman testvérek, ezzel így nem is lenne gond, de benn van a barátom nővérének a párja is. Vagyis most egy hónapja már a férje, de ugyanannyi ideje vannak együtt mint mi.

Lehet, hogy gyerekes vagyok, de rosszul esik, hogy az ő párja benn van, míg én nem.

Őket amúgyis sokkal komolyabban veszi mindenki, mint minket, pedig szeritem mi sokkal jobban megvagyunk, mint ők. Az hogy összeházasodtak, még nem jelent semmit, amennyit veszekednek...

22/L


2019. szept. 22. 00:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan, sírva fakadok az ilyen kérdésektől. És amikor még net se volt, meg semmi, ilyen baromságok nem voltak. Minek kell hisztizni, hogy nem vagy benne? Normális vagy? Mert szerintem marhára nem.
2019. szept. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
53%
Nekünk is van ilyen. Csak családtagok vannak benne, dugópajtik nem...
2019. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg nem tekintenek családtagnak. Lehet, hogy ez a korosztályunk (50 felett)jelemzője. Nekem is nehezemre esik családtagként kezelni az unokahúgom fiúját, pedig tudom, hogy két éve összebútoroztak, és még kedvelem is a gyereket. Hiába, a fejemben nem kattan át a kapcsoló. Számomra ők aktuálisan együtt vannak, de családtagnak onnantól tudom tekinteni a fiatalembert, ha ország-világ és a család előtt nyilvánvalóan bejelentik az elköteleződésüket. Értsd: házasságot kötnek.

Egyébként kérted már, hogy vegyenek fel a csoportba? Ha nem, de szeretnél benne lenni, kérd meg a csoport létrehozóját, hogy oldja meg a problémát.

Ha igen, és elutasítottak, kérdezd meg, hogy miért, és az indoklástól függően dönsd el, hogy megsértődsz-e.

Ha az illetékes megigérte, hogy felvesz, aztán mégsem tette meg, kérdezz rá mi a probléma. Lehet, hogy egyszerűen elfelejtette, de lehet, hogy valaki megkérte, hogy mégse tegye.

2019. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

Párom családjának is van csoportja, de engem hidegen hagy, nem is akarok benne lenni. Mindig mondja a szükséges infókat, nekem pont elég annyi.

Ha téged zavar, beszélj a pároddal, tesóval.

2019. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
90%
Mondd a párodnak,hogy vegyen be a csoportba. Ennyi.
2019. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%

Amugy miota vagytok együtt pároddal?


Mi másfél éve vagyunk együtt, kb eslő pillanattól kezdve együtt is élünk, szóval komoly kapcsolat. Én veled egyidős vagyok, párom idősebb.


Neki is van egy családi csoportja, azt sem tudom kik vannak benne pontosan, de vagy 10-en, nagynénik is meg minden. Sosem akarnák hogy beletegyenek, minek? Amúgy sek egy szuper család, most is sokan haragban vannak egymással, max képküldésre használják (használták) a csopit.


Viszont két tesója van, és ők ketten létrehoztak velem is egy csopit, de abban sem beszélgetünk rendesen egymással, max "van egy felesleges x tárgyam, kéri valaki?" Vagy ilyesmi.


Na meg nekem is van családi csoportom, én, anya, apa, mama (anya anyukája) vagyunk benne. Mellesleg utóbbi 3 személy egy faluban lakik, csak én lakok távol tőlük :D voszont rengeteg képet küldözgetünk egymásnak, a kutyák alvási pozíciójától kezdve, a ki mit főzött ebéden keresztül, az elültetett krumpliig mindent. Na meg én sem telefonálok minden nap velük, így legalább némileg myomon követek az eseményeket. De eszembe sem jutott hogy beletegyem a páromat. Szerintem őt egyáltalán nem érdekli a megpucolt zöldség, vagy hogy ki halt meg a faluban.

2019. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy tegyük fel bevesznek, mitől lennél beljebb? Te magad látod, hogy "sziasztok, vasárnap 1kor ebéd, ne késsetek!" és nem a párod mondaná? Emiatt izgulni... Szerintem fölösleges.
2019. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%
Párod, hogy vélekedik a dologról?
2019. szept. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
96%

Ezek a legértelmetlenebb kérdések. Ha a többség szerint nem sértő, te akkor is meg vagy bántva, akkor nem mindegy?

Mit segít rajtad, ha leírom, hogy engem nem zavar?

2019. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%
Mióta vagytok együtt? Milyen viszonyban vagy a családjával? Párod mit mondott erről a dologról?
2019. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!