Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem sértő kicsit,...

Szerintetek nem sértő kicsit, hogy a párom családjának van egy közös facebook csoportja, ahol mindenki benn van, én viszont nem?

Figyelt kérdés

Előre mondom, nem ez a legnagyobb problémám az életben, csak kíváncsi vagyok, hogy egy kívülálló, hogy látja.

Nos szóval benn van apukája, anyukája és hárman testvérek, ezzel így nem is lenne gond, de benn van a barátom nővérének a párja is. Vagyis most egy hónapja már a férje, de ugyanannyi ideje vannak együtt mint mi.

Lehet, hogy gyerekes vagyok, de rosszul esik, hogy az ő párja benn van, míg én nem.

Őket amúgyis sokkal komolyabban veszi mindenki, mint minket, pedig szeritem mi sokkal jobban megvagyunk, mint ők. Az hogy összeházasodtak, még nem jelent semmit, amennyit veszekednek...

22/L


2019. szept. 22. 00:48
1 2 3 4
 31/31 Savlekotő ***** válasza:
58%
Nyugi feleségként se leszel benne..
2019. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!