Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátom is...

Mit tegyek, hogy a barátom is jöhessen velünk síelni? Egyedül nem enged el, de a szüleim nem akarják, hogy jöjjön

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetbe kerültem, és szeretném, ha mindenkinek jó lenne a megoldás!


A családommal minden évben elmegyünk síelni, itt igazából csak mi, gyerekek megyünk és apuék. A tesómék még "kicsik" (11 és 13 évesek), szóval nekik a párkapcsolat nem jön szóba, de nekem igen. A szüleim viszont nem akarják, hogy a barátom jöjjön, mert annyira nem ismerik, meg hogy akkor csak vele lennék, vele foglalkoznék, és hogy nem halok bele, ha 5 napot nélküle leszek. Meg hogy akkor már az utazás is külön lenne, mert én a barátommal mennék egy kocsival, ők meg külön négyen, a szálláson sem velük lennék, stb.

A barátom viszont nem akar úgy elengedni, hogy ő nem jöhet... Már ezen összevesztünk tegnap, mert azt nem mondhatom meg, hogy "apa nem engedi", de ő meg azzal jön, hogy biztos nem is velük megyek akkor, meg hogy ki tudja, mit fogok ott csinálni majd, és hogyha elutazom, többet haza se jöjjek hozzá. Titokban nem akarok elmenni, mert az tényleg olyan lenne, mintha lenne valami rejtegetnivalóm, ráadásul a telefonján látja, éppen hol vagyok, szóval nem is tudnám "átverni". Mondtam neki, hogy vele sokkal többet vagyok, mint a családommal, meg vele is menni fogok télen erre-arra, és anyáékkal csak ez az egy utam lenne. Még azt találtam ki, hogy esetleg az utolsó nap kijöhetne ő is Ausztriába, és akkor még vele maradnék egy pár napot... De ez sem jó, merthogy "ő nem lesz másodlagos megoldás", és hogyha nekem ő ennyit ér, akkor ezentúl ő is így áll majd hozzám. Nem tudom, mit csináljak, totál kivagyok.


2019. okt. 23. 20:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
11%

Azért arra kíváncsi vagyok, ha a pasi szülei ragaszkodnának ahhoz, hogy velük menjen nyaralni, akkor is ez lenne a vélemény, vagy akkor anyuci pici fia lenne, aki nem mond neki nemet.


A kérdező és a pasi együtt élnek, ők most így egy család, és a kérdező hazudozik neki. A pasi nyilván nem hülye, tudja, hogy valami nem kerek. Rossz a tippje a megcsalással, de tudja, hogy átverik. Biztos, hogy csak ő a rossz?

2019. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy bárkit hibáztassatok (engem sem kell, kedves 61%-os, mert nyilván más egy olyan titok, hogy megcsalom fűvel-fával, vagy mellette még több sráccal beszélek, és az, hogy nem azzal indítom, hogy a szüleim nem akarják látni 5 napig folyamat).


Nem akarok vele szakítani, mivel ő a párom, és szeretem. Mindenkinek vannak hibái, lehet a következő barátom meg éppen a heti 7 napból 4-en bulizni menne nélkülem, vagy nem lennének céljai, stb. Senki sem tökéletes, én sem vagyok az.

2019. okt. 23. 22:06
 33/66 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem más. Hazugság, ennyi. Nem szakítasz, mert van lóvé meg nagylányt játszhatsz, de nem szereted. Ha szeretnéd, nem lenne kérdés, mit csinálj.
2019. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 Savlekotő ***** válasza:
80%
Ha el kezd ütni verni és bezár ne írj ki kérdést h mit tegyél a cuki pénzes ágyba kávéztató főnyereménnyel.. Naná h a szüleid nem akarják látni.. Kezdem azt hinni h te mindkét félnek ugrálsz csak ebbe el lehet fáradni ha nem tudsz kiállni magadért se otthon se a gyönyörű pénzes birtokló kapcsolatodban ahol épp a beetetés zajlik.. Borítékolom h nem sokára te viszed a kávét és nyalod a pasi cipőjét is.
2019. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:

Figyelj 61%-os, nem szeretnélek megbántani, vagy lesüllyedni a te szintedre. DE! Baromira nem ismersz sem engem, sem pedig a páromat. Ne mondd meg nekem (pár sor alapján), hogy én mit érzek iránta, szeretem-e, vagy sem. Ennyi erővel ha nem megyek el, akkor azzal jössz, hogy a szüleimet nem szeretem?:D

Ne haragudj, de igazán korlátolt ember lehetsz… Nem érdekel a pénze sem (számítottam ilyen válaszokra). Főleg azért, mert amikor megismerkedtünk, semmit nem tudtam róla, és bármilyen hihetetlen, nem volt a homlokára írva, hogy milyen autóval jár, vagy éppen mennyi pénz van a bankszámláján. Már akkor érdekelt, és sosem azt néztem, éppen mije van annak, akivel ismerkedtem.


Vagy tipik nőgyűlölő vagy, és minden kérdésnél támadsz minket?:)

2019. okt. 23. 22:22
 36/66 anonim ***** válasza:
99%

Anyu, Apu! A parom bevagja a durcit, ha o mem johet velunk! Szerinte megcsalom es hasonlok..Zsarol, de nem baj, mert szeretem es az autoja minden szenvedest kompenzal!


Ez igy jo lesz!

2019. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
98%
Na nee. Nekem pont ilyen párom van, pont ennyi korkülönbséggel és ugyanilyen féltékeny volt. Még most törd le a szarvát, ha pedig nem sikerül, hagyd el. Én 2 és fél év után mertem csak ezt megtenni, mert adfig féltem, hogy ő hagyna el engem. Utólag már bánom, hogy nem a legelső féltékenykedésnél mutattam meg, hogy hol a határ. Hidd el, egy idő után annyira ki fog készíteni az állandó féltékenykedés, hogy el fogja nyomni a szeretetedet iránta. Ha olyan, akkor számíthatsz rá, hogy meg fog ütni, ha elszáll az agya. Ne hagyd elfajulni.
2019. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 Savlekotő ***** válasza:
100%
Drágám nem minket nem enged el a pasink a családunkkal se síelni mert egyből azt hiszi h csalni mész meg hazudsz h a családdal vagy,közbe pasizol,nyomon követ. Milyen kapcsolat ez?
2019. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
95%
Kicsi lány, a pasid gáz. Birtokolni akar, de neked hiába mondják, csak jössz az ellenérvekkel. GOndolom a facebook oldalatok is közös... Timcsykeh meg Antykah, hogy lássa, ki üzen neked és te kinek írsz, mit lájkolsz. Gondkolkozz már.
2019. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
93%
Addig olvastam először, hogy nem enged el. Volt ilyen pasim, 17 évesen, majd megfullasztott, egyetemre csak azért "engedett el" mert hamarabb beadtam a papírt mint hogy összejöttünk. Repült is rövid úton, mi a fene az hogy nem enged el? És ha elmész, mi lesz? Kis durcika meg jól félremegy mert te is biztos megcsalod vagy mi? Ráadásul 31 éves, hát nem véletlenül nem volt komoly kapcsolata eddigre. Te sem vagy már gyerek, hogy parancsoljanak neked. Ha amúgy értelmes a családod, ne velük vessz össze. Ez a pasi (remélhetőleg) nem fog sokáig tartani, de a családod egy életre a részed, nem érdemes ilyen miatt összeveszni velük. Meg hát őszintén, én se akarnám, hogy a lányom 10+ évvel idősebb ám de betegesen féltékeny pasikája jöjjön a családi síelésre. Valószínűleg ha úgy éreznék jónak, meghívták volna.
2019. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!