Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátom is...

Mit tegyek, hogy a barátom is jöhessen velünk síelni? Egyedül nem enged el, de a szüleim nem akarják, hogy jöjjön

Figyelt kérdés

Nehéz helyzetbe kerültem, és szeretném, ha mindenkinek jó lenne a megoldás!


A családommal minden évben elmegyünk síelni, itt igazából csak mi, gyerekek megyünk és apuék. A tesómék még "kicsik" (11 és 13 évesek), szóval nekik a párkapcsolat nem jön szóba, de nekem igen. A szüleim viszont nem akarják, hogy a barátom jöjjön, mert annyira nem ismerik, meg hogy akkor csak vele lennék, vele foglalkoznék, és hogy nem halok bele, ha 5 napot nélküle leszek. Meg hogy akkor már az utazás is külön lenne, mert én a barátommal mennék egy kocsival, ők meg külön négyen, a szálláson sem velük lennék, stb.

A barátom viszont nem akar úgy elengedni, hogy ő nem jöhet... Már ezen összevesztünk tegnap, mert azt nem mondhatom meg, hogy "apa nem engedi", de ő meg azzal jön, hogy biztos nem is velük megyek akkor, meg hogy ki tudja, mit fogok ott csinálni majd, és hogyha elutazom, többet haza se jöjjek hozzá. Titokban nem akarok elmenni, mert az tényleg olyan lenne, mintha lenne valami rejtegetnivalóm, ráadásul a telefonján látja, éppen hol vagyok, szóval nem is tudnám "átverni". Mondtam neki, hogy vele sokkal többet vagyok, mint a családommal, meg vele is menni fogok télen erre-arra, és anyáékkal csak ez az egy utam lenne. Még azt találtam ki, hogy esetleg az utolsó nap kijöhetne ő is Ausztriába, és akkor még vele maradnék egy pár napot... De ez sem jó, merthogy "ő nem lesz másodlagos megoldás", és hogyha nekem ő ennyit ér, akkor ezentúl ő is így áll majd hozzám. Nem tudom, mit csináljak, totál kivagyok.


2019. okt. 23. 20:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
90%
Baratnom ugyanilyen volt... Nem hitt nekem. Megcsalta mar az elejen. Ezért is hárította ra h tuti h megcsalja. Pofon..rengeteg. Azota gyerekek is vannak. Nem is tudna elmenekulni ha akarna sem... Kell ez neked? En felek h egyszer megoli.. De nem tehetek semmit.. Pedig minden segítséget felajanlottam. De ő szerelmes...
2019. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
83%
Remelem megver.. Apad előtt.. Hatha akkor felnyilik a szemed. De tényleg. Hidd mar el.. Minden válaszoló szerint naiv vagy.. Szted akkor bennunk van a hiba???
2019. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem hiszel nekünk akkor mondj neki ellent. Mondd meg neki az igazat! Hogy te mész ő meg nem jöhet. Várd ki a reakcióját. Nem mered mi? Vagy azt is mondd el h kiírtál ide kérdést... Borítékolom a pofont. Na felnőtt vagy?
2019. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
89%

Ha ismerik és amiatt nem engedik jönni, most az egyszer baromira igaza van a családnak, mert ha most nem pattintod le ezt a fószert, észre se veszed, már lenyomoz.


Ha jót akarsz magadnak, szépen elengeded, mert fog még komolyabban is zsarolni, ha most nem dobod ki.

2019. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
87%
Most látom, hogy már most lekövet téged. Ha jót akarsz magadnak, kiírod a fontos számokat, szépen eladod a mostani telefonodat alkatrésznek és veszel egy másikat, másik sim kártyával.
2019. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
98%

Szanalmas egy pasid van. Uralkodo, feltekeny bohoc. Lehet most meg szereted es nem latod a szemelyisege arny oldalat, de csak nehany honap es uj kerdest fogsz kiirni hogy hogyan szabadulj meg a pasidtol mert elviselhetetlen.


Mi az mar hogy o szabalyozza hogy elmehetsz e a szuleiddel vagy nem. Ki hallott mar ilyet?



Ne engedd hogy felteteleket szabjon neked, elvegye a telefonod vagy zsaroljon hogy ha elmesz akkor vege.

2019. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
92%
Remelem hogy elolvasod a valaszokat es feltunik a ritkan latott kommenteloi egyetertes abban hogy neked nem o az igazi. (meg ha most ezt is hiszed..)
2019. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem élvezi, ha irányítják. Az engedelmesség öröme. Ha evvel a pasival szakítana, jönne a következő zsarnok. Maradjál csak vele, jó lesz ez neked!
2019. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
97%

Na itt jön ki a 11 év. Egy balfašz, féltékeny, korlátozó harmincas, meg 20 éves kis manipulálható barátnő.

A palid egy idióta. Szabadulj meg tőle. Nem csodálom, hogy a szüleid nem akarnak vele lenni.

2019. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
76%
Hagyjátok, úgysem érti, reménytelen eset. Majd megtapasztalja saját bőrén, hogy igazunk van.
2019. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!