Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesoimmal egy szobaban vagyok...

Tesoimmal egy szobaban vagyok es engem már zavarnak nagyon hogy mindig ott vannak mellettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok lány. Tesóm egyik 22 másik 23 éves és fiúk. Agyilag kb 12

Semmit nem lehet tőlük csinálni mindenbe bele kötnek még abba is hogy mit eszek. Meg az is idegesít hogy csak én takarítom a szobát egy rongyhoz nem nyulnanak hozzá vagy egy porszivohoz. Jó én megcsinalom kitakaritok de mikor szobában esznek és megint tele van morzsaval minden akkor fel idegesít minek csinálom fölöslegesen,igy semmi kedvem takarítani


2019. nov. 5. 23:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy megcsinálod helyettük. Ne! Csináld meg a részed, a többit hagyd rájuk.
2019. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Savlekotő ***** válasza:
85%
Miért ganyézol helyettük? 22 23 évesen érettebbek lehetnének.. Elve nem rakok 3 gyereket egy szobába főleg nem külön neműt.
2019. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Miert vagytok egy szobaba?? :( nagyon rossz lehet
2019. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
ezeket rendre nem tudod rászoktatni,szóval halva született ötlet bármit javasolnak is itt... sajnállak!
2019. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Nincs több hely a lakásban??

Szerintem irtó egészségtelen fiú és lány testvér egy szobában miután kamaszodni kezdenek 11-13 evés kortól!

Nulla magánélet.. mindig nézitek egymást pucéran amíg öltözködtök? Elégge fura.. szüleitek milyenek? Sose gondoltak ra hogy 3 (lassan)felnőtt embert nem kéne egy szobában lakatni, főleg hogy külön neműek?? Együtt is maszturbáltok vagy mi??

Nagyon sajnállak kérdező, a szüleitek eléggé megnyomoríthatták ezzel a gyermekkorod, remélem nem szereztetek lelki sérüléseket.

Ha nincs több szabad szoba a házban akkor vetess szüleiddel legalább egy paravánt vagy valami térelválasztó.

2019. nov. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Valószínű nincs hely. Én is így nőttem fel 23 nm-en laktunk 5en. Nem mindenki tehetős...
2019. nov. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

Egyszeruen ne takarits fel utanuk.

Tedd rendbe az agyad, iroasztalod es kesz.


Nagyon rossz szoban osztozni. Mi is egy szobaban voltunk nehany evek teenager korunkban meg gyerekkorunkban is.

Gyerekkent elviselhetobb, tizenevesen mar nagyon rosz.

2019. nov. 6. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Dehogy maszturbálunk együtt 😂

Öltözködni a fürdőszobaban szoktunk..

Szüleim már beszéltek erről hogy kéne külön szoba, amugy nincs hely

2019. nov. 6. 08:00
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Fenenek vallalnak ennyi gyereket ha nem tudnak külön szobat adni nekik
2019. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%

Ez sajna egy megoldhatatlan helyzet. Ha van lehetőséged kezdj el gyűjtögetni kaucióra és amint tudsz költözz el, mert sajnos mindig zavarni fognak a testvéreid.


#9 Mi a fene közöd van hozzá? Ezt bízd már a szüleire, hogy hány gyereket vállalnak be, lehet hogy tök jó szülők, csak épp nem valami tehetősek. Az is lehet, hogy mostanában kerültek ilyen helyzetbe, de amúgy legfőképp semmi közöd hozzá. Nem minden fekete-fehér, sőt nem is szürke, te meg ne legyél buta.

2019. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!