Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesoimmal egy szobaban vagyok...

Tesoimmal egy szobaban vagyok es engem már zavarnak nagyon hogy mindig ott vannak mellettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok lány. Tesóm egyik 22 másik 23 éves és fiúk. Agyilag kb 12

Semmit nem lehet tőlük csinálni mindenbe bele kötnek még abba is hogy mit eszek. Meg az is idegesít hogy csak én takarítom a szobát egy rongyhoz nem nyulnanak hozzá vagy egy porszivohoz. Jó én megcsinalom kitakaritok de mikor szobában esznek és megint tele van morzsaval minden akkor fel idegesít minek csinálom fölöslegesen,igy semmi kedvem takarítani


2019. nov. 5. 23:03
1 2 3 4
 31/31 Savlekotő ***** válasza:
65%
Gondolom nálatok a nő a csicska.. Jo h még ma is fiukat erre nevelik,a lányokat meg cselédségre,aztán bátyáid anyud meg utánad majd a nőjük cselédkedhet..
2019. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!