Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesoimmal egy szobaban vagyok...

Tesoimmal egy szobaban vagyok es engem már zavarnak nagyon hogy mindig ott vannak mellettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok lány. Tesóm egyik 22 másik 23 éves és fiúk. Agyilag kb 12

Semmit nem lehet tőlük csinálni mindenbe bele kötnek még abba is hogy mit eszek. Meg az is idegesít hogy csak én takarítom a szobát egy rongyhoz nem nyulnanak hozzá vagy egy porszivohoz. Jó én megcsinalom kitakaritok de mikor szobában esznek és megint tele van morzsaval minden akkor fel idegesít minek csinálom fölöslegesen,igy semmi kedvem takarítani


2019. nov. 5. 23:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%
Én is az öcsémmel voltam egy szobában. 4 évvel fiatalabb nálam. Nem mondom, hogy néha nem volt rossz, de nem lettem lelki sérült mint ahogy itt írta valaki. Fürdőben öltöztünk nem egymás előtt.
2019. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ha én nem takarítok akkor anyám takarít, ők semmiképp nem csinálják meg

Nekem szokták mondani hogy poros a polc takarítani nem szokás? 😅 Ők azt hiszik csak a lányok takaríthatnak

2019. nov. 6. 09:53
 13/31 anonim ***** válasza:
83%

Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Tanulj, ha szegény vagy a suli mellett kérhetsz kollégiumot. Ott is alkalmazkodni kell, de ha suli mellett dolgozol, félretehetsz annyit, hogy 23 évesen lefalcolj otthonról.


És könyörgöm, te ne csinálj több gyereket, mint ahány szobás lesz a kéglid!

2019. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Tanulok én de nem megy mert nem értem a nyelvet.
2019. nov. 6. 10:37
 15/31 anonim ***** válasza:
90%
Bazi jó szülő, aki 3 gyereket egy szobába nyomorít...
2019. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
56%

"Tanulok én de nem megy mert nem értem a nyelvet."


Ezt fejtsd ki kicsit bővebben. Külföldön éltek? Mióta? Azóta vagytok egy szobában a tesóiddal?

2019. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Szlovákia itt születtem

Erre ahol mi lakunk nincs magyar középiskola csak messzebb oda meg a szüleim nem engedtek mert sokat kell utazni, mondtam nekik hogy akkor kollégium de azt sem hagyták

De már mindegy 11.es vagyok

2019. nov. 6. 11:35
 18/31 anonim ***** válasza:
78%

Ha ott valamelyik kérdésnél megemlítem, hogy azért nincs több gyerekünk, mert pici a házunk, mindig le vagyok hurrorgva. Pedig nagyon fontos szerintem, hogy jusson privát szféra mindenkinek, főleg nagyobb korban.

Nem tudtok esetleg leválasztani a szobából egy részt neked?

A tesódék amúgy ennyi idősen simán el is koltozhetnenek már, főleg ha egyre kínosabb a közös szoba mindenkinek.

2019. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
15%

Fejezzük már be ezt a gusztustalan pálcatörést vadidegen emberek felett!

A kérdező annyit írt, hogy jelenleg egy szobában kell élnie a bátyjaival. Mégis honnan a fenéből tudjátok ti, hogy nem 1-2 éve kerültek ilyen helyzetbe?

Miért kell ítélkezni? Ti TELJESEN biztosan látjátok, hogy mi lesz 15-20 év múlva? Nem? Ilyen alapon senki se vállaljon gyereket, mert semmi garancia rá, hogy aki ma gazdag, az holnap, vagy éppen évtizedek múlva is az lesz.

Kérdező, te pedig ne takaríts helyettük. Anyukáddal is beszélned kéne, hogy ő se csinálja meg, mert ezzel csak azt éri el, hogy a fiai azt szokják meg, hogy úgyis mindig lesz helyettük valami balek, aki megcsinálja a nemszeretem feladatokat. Nem. Tessék csak önállósodni! A”csak a nők takarítanak” dumára meg annyit reagálnék, hogy akkor ugye fognak annyit keresni, amiből majd tökéletesen eltartják a háztartásbeli feleségüket? Mert az úgy nem járja ám, hogy majd mindketten dolgoznak, de a házimunka csak az asszony dolga. Miért is?

2019. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mit csináljon? Ágya mellette 30 cm-t porszívozza csak? Meg a por harmadát törölje le?
2019. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!