Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesoimmal egy szobaban vagyok...

Tesoimmal egy szobaban vagyok es engem már zavarnak nagyon hogy mindig ott vannak mellettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok lány. Tesóm egyik 22 másik 23 éves és fiúk. Agyilag kb 12

Semmit nem lehet tőlük csinálni mindenbe bele kötnek még abba is hogy mit eszek. Meg az is idegesít hogy csak én takarítom a szobát egy rongyhoz nem nyulnanak hozzá vagy egy porszivohoz. Jó én megcsinalom kitakaritok de mikor szobában esznek és megint tele van morzsaval minden akkor fel idegesít minek csinálom fölöslegesen,igy semmi kedvem takarítani


2019. nov. 5. 23:03
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
23%

#20, simán.

Miért kéne másnak az ágya mellett porszívózni, rendet rakni, más szemetét kihordani stb? Oldják meg a nagy legények.

Persze az lenne jó, ha felosztanák egymás közt, hogy mondjuk heti egy porszívózást minden héten más csinál, de nem úgy tűnik, hogy erre hajlandóak a kedves tesók.

2019. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy szobában élnek, a por, piszok átszáll, a kaja büdös lesz és ő is érzi, a hangya sem csak az egyik oldalon jelenik meg.
2019. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ezek mellett egy nő sem fogja kibirni az biztos😅
2019. nov. 6. 15:06
 24/31 anonim ***** válasza:
36%

Tehát akkor szerinted mi a megoldás?

Az, hogy a kérdező meg az anyja csicskázik nekik, mert ők a nők, szóval kötelességük a srácok mocskát is felnyalni?

Így persze, hogy nem fognak tenni semmit az ügy érdekében, mert mindig megcsinálja helyettük valaki a piszkos munkát. De ha megenné őket a kosz, akkor talán észbe kapnának, hogy ez nem így megy, és azt is megtapasztalnák, milyen érzés megfogni mondjuk egy felmosó nyelét. Nem fog nekik ártani.

2019. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
De ha semmit nem csinálok akkor apám veszekedik hogy miért nincs kitakaritva egesznap a gép előtt ülök, elveszi a telomat ilyeneket mond akkor.
2019. nov. 6. 15:29
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Szülőknek keleltt volna őket megnevelni, vagy ide süss: nem egy szobába szülni 3 gyereket
2019. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
36%

És apukádnak mi a válasza arra, ha elmondod, hogy te takarítasz a tesóid helyett, mert ők egy szalmaszálat nem tesznek keresztbe?

Szerinte is rendben van ez így?

2019. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Szerinte rendbe van
2019. nov. 6. 16:18
 29/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem nagyon tudsz mit tenni. Megértem a helyzeted, én is egy szobában nőttem fel az öcsémmel. Sőt egy fal választott el a szülőktol amin volt egy átjáró de ajtó nem. Borzalmas volt. Megfogadtam hogy kerül amibe kerül de én biztositok saját szobát a gyerekeimnek és magamnak.
2019. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
#15 semmit nem tudsz róluk, de ítélkezel. Nézz tükörbe! Van mit söprögetned neked is...
2019. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!