Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvette a kocsim azt mondja...

Elvette a kocsim azt mondja nem adja oda. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal. Sok problémánk volt 2 hetente rendszeres vitáink voltak. Legutóbb azért kötött belém mert kikapcsoltam 5 perccel korábban a tévét mint ő szeretette volna. Most az tette fel a pontot az i-re hogy az anyja többször kifejtette nekem hogy a párom exét ők mennyire szerették, elfogadták. Egyszer kértem többet ne emlegessék, a harmadik ilyen beszólás után mondtam a páromnak hogy én többet nem megyek hozzájuk. Erre párom kiakadt hogy képzelem meg az anyja csak azért dícsérte az exét "mert én kérdeztem" ami természetesen nem igaz. Nekem ebből elegem lett szakítottam. Pont 2 napja vettünk egy autót a nevemre mert ami van másik a párom nevén van és közösen fizetjük a részletet. Közös kasszán vagyunk együtt élünk az ő házába az én lakásom ki van adva. 600ért vettünk autót a másik 500at ér most. Most elvitte a párom a kocsit (ami az én nevemen van)és leírta hogy nem adja nekem oda mert túl szép és nem érdemlem meg. Nem is gondoltam ilyesmire! Természetesen mondtam neki hogy a többletet kifizetem neki de most albérletet kell keresnem nem foglalkozom vele. Nem is vezettem a kocsit. De elvitte. Mit tudok tenni ha nem adja vissza? Vagy esetleg összetöri?

2019. nov. 16. 20:39
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
96%

Nem teheti meg

Es nem kell a kulonbozetet sem kidizetned.

Odamesz elkerek a kulcsokat es ha nem adja kihivod a rendorseget h nem adja oda a kulcsokat.

2019. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
99%
Mi az, hogy tényleg megteheti, látod, hogy megtette! Ez lopás, mondd meg, hogy feljelented érte, ha meg nem is akarod tenni..
2019. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
95%
Értsd már meg te fafejű! NE mondogasd a hülye szövegeidet, hanem bemész a rendőrségre még MOST és megtalálják a kocsid...
2019. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
94%
Szóval. Jármű önkényes elvétele és büntetendő. Ha szólsz a palinak, akkor tönkre fogja vàgni a kocsit, egyszerűbb ha körözteted.
2019. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
Közbe hazajött vele, lement az anyjáékhoz. És nem merem feljelenteni mert itt vagyok még a házába és a cuccaim is itt vannak félek hogy kárt tesz bennük(tv stb..). De ha holnap sikerül albérletet találni és elköltözni vinném a kocsit is de kijelentette hogy nem adja oda. Tudom egy férfinak könnyebb de nőként elég ijesztő egy ilyen helyzet.
2019. nov. 16. 21:21
 16/60 A kérdező kommentje:
Igen ettől félek hogy esetleg " véletlenül"összetöri akkor semmit nem tudok tenni
2019. nov. 16. 21:22
 17/60 aparalyza ***** válasza:
91%

Igen, rendőrség, feljelentés, balhé!

Szépen szóval nem ment, maradt ez.

2019. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 aparalyza ***** válasza:
39%

Ha egy fedél alatt laktok, a rendőrség max körberöhög (érdekes a jogalap ilyenkor).


Ha szakítani akarsz, előbb azt tedd meg.

Azután az özönvíz! Ill. a rendőrség.

2019. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
60%
Szóval az a kiindulásod, h. valamit tönkre fog tenni mindenképpen. Igaz, a szakításokkor mindig van anyagi veszteség is, amit nem kap vissza az egyik fél. Döntsd el, a kocsit hagyod ott, vagy a tévét stb. Mindent nem fog sz megkapni tőle, valszeg össze is tör majd vagy elad ezt-azt. Esetleg maradj vele, és engedd, hogy tiporjanak rajtad, nehogy elveszíts egy-két tárgyat..
2019. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
73%
Most ideges, lehet, ha lehiggad tudsz vele normálisan beszélni. Minden esetre próbáld minél kevesebb konfliktussal megoldani a cuccaid védelmében.
2019. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!