Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvette a kocsim azt mondja...

Elvette a kocsim azt mondja nem adja oda. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal. Sok problémánk volt 2 hetente rendszeres vitáink voltak. Legutóbb azért kötött belém mert kikapcsoltam 5 perccel korábban a tévét mint ő szeretette volna. Most az tette fel a pontot az i-re hogy az anyja többször kifejtette nekem hogy a párom exét ők mennyire szerették, elfogadták. Egyszer kértem többet ne emlegessék, a harmadik ilyen beszólás után mondtam a páromnak hogy én többet nem megyek hozzájuk. Erre párom kiakadt hogy képzelem meg az anyja csak azért dícsérte az exét "mert én kérdeztem" ami természetesen nem igaz. Nekem ebből elegem lett szakítottam. Pont 2 napja vettünk egy autót a nevemre mert ami van másik a párom nevén van és közösen fizetjük a részletet. Közös kasszán vagyunk együtt élünk az ő házába az én lakásom ki van adva. 600ért vettünk autót a másik 500at ér most. Most elvitte a párom a kocsit (ami az én nevemen van)és leírta hogy nem adja nekem oda mert túl szép és nem érdemlem meg. Nem is gondoltam ilyesmire! Természetesen mondtam neki hogy a többletet kifizetem neki de most albérletet kell keresnem nem foglalkozom vele. Nem is vezettem a kocsit. De elvitte. Mit tudok tenni ha nem adja vissza? Vagy esetleg összetöri?

2019. nov. 16. 20:39
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
90%
Én is voltam hasonló szituban sajnos. Én úgy oldottam meg,hogy béreltek egy garázst,az nem került sokba. A páromnál ês apósnál laktam. Teljesen kikészített apósom,párom pedig mindenben neki adott igazat. Szóval,béreltek egy garázst,és amit én vettem,az utolsó kanálig,szépen fokozatosan odavittem,amíg ők dolgoztak. Ezt úgy oldottam meg,hogy néhány szabadnapot kértem,amiről ők nem tudtak. Először csak olyan dolgokat vittem el,ami nem tűnik fel nekik. Aztán mikor csak annyi volt,amit használtunk,azt egy délelőtt összeszedtem,ês elvittem. Persze közben kerestem albérletet is. Első nap igaz hogy üres lakásban aludtam,de oda tudtam vinni mindenemet. Gondolhatod mekkora volt a pofára esés.
2019. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Most este a saját ágyamból kitúrt amit én hoztam ide ő egy régi szar 30 éves ifjúsági ágyon aludt. Fekszik le mellém mondom ugye nem gondolod hogy egy ágyban alszunk válasz márpedig ő nem megy hátra. Tehát en mentem az ő régi szar ágyára ő meg terpeszkedik az enyémbe
2019. nov. 17. 00:13
 43/60 anonim ***** válasza:
70%
Míg alszik, csendben öltözz fel lopd el a kocsikulcsot, és vidd el valahova, ahol nem sejti, hogy ott van. A kocsikulcsot ne vidd vissza a lakásba, tartsd havernál vagy valami.
2019. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó, a kocsi az, amihez egyszerűen hozzá tud jutni akkor is, ha már elköltözött. Ezerszer leírtuk már a helyes sorrendet, cselekedni kellene.
2019. nov. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a kocsival akar magához láncolni, mert azt akarja, hogy mellette maradj. Lehet, hogy ez valami jülye játszma. Szeret valakin uralkodni, ő ilyen ember. Lehet, h ilyen nárcisztikus, v nemtom. Kell aki ugrál neki kedve szerint.

Tényleg telepítsd át a cuccaidat, az ágyat úgy se feltétlenül tudod, menjél, és akkor utána jelentsed. De mondjuk lehet pl az ágyat is tudhatnád bútorszállító -céggel, de mondjuk abból tudsz venni újat; szal amíg nincs pl más, addig egy feltekerhető szivacsmatrac is jó, ilyen amit jógához meg strandhoz terítenek le heverészni.

Meg pl amúgy szerintem akár az albérlőid is megértenék a helyzetedet. Szal addig szerintem valszeg őhozzájuk is mehetnél valahova.

Ha meg szal a te neveden van a kocsi ,és most már ki is van fizetve, akkor gondolom, az a tiéd; de amúgy lehet el akarja adni, és neked nem akar adni belőle a csávó. De neki már úgyis van saját autója, minek kéne neki mégegy; hogy fizesse annak is a költségeit? Szal ha a te neveden van, akkor nem tagadhatja meg azt a kocsit tőled, de egyébként akkor szerintemis ráér azt még később intézni.

2019. nov. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
legyél bátor
2019. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
97%
Valahogy az az érzésem, hogy a kérdező az a típus, aki csak panaszkodik, de tenni nem tesz semmit, majd ismét kibékül a párjával, meg megint meg megint. Sokan leírtuk már mi a teendő, erre most meg az ággyal jön. Én részemről itt befejeztem.
2019. nov. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
55%
Albérlet? Nem saját lakásod van???
2019. nov. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, te csak a kifogásokat keresed, úgyis vele maradsz. Akkor meg minek panaszkodsz? Nem ez az első konfliktus köztetek, mégis vele vagy. Mint írod, volt hogy a telód is elvette. Normális önbecsüléssel rendelkező nő ezeket nem tűrné. Mindenki a saját sorsáért felel. Ezerszer leírták, mit tegyél. A döntés a tiéd, vagy cselekszel, vagy ne panaszkodj.
2019. nov. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
88%

Ha màr olyan hülye voltam, hogy összejöttem valakivel aki kikapcsolta az exénél a melegvizet meg a gàzt szakítás utàn, akkor ezt tenném:

1. Megkérdezném a baràtaimat lakhatok-e nàluk egy rövid időre, ha nem - vagy nincsenek barátaim akkor kivennèm az 1. szabad albérletet

2. Kivennék egy legalàbb pár nap szabadsàgot

3. Kihívnàm hétköznapra a költöztetőket, mindememet elvitetném amíg az exem dolgozik

4. a) Észheztèrtem, úgyhogy az összes barátomat, a rendőröket és az ügyvèdemet is kihívom mire az exem hazaèr, és tudtára adom hogy senki nem megy sehova amíg nincs a kocsikulcs a kezemben, és nem írjuk alà a megàllapodàst arról, hogy a 100 ezer különbözetet ott helyben kifizettem.

b) Egy gyàva idióta maradtam, ezèrt feltöretem a sajàt kocsimat mikor az exem leparkol vele, és elviszem, a kulcsot meg hátrahagyom szuvenírnek

5. Ha visszaértem akkor bontok egy sört és levonom a tanulsàgot


Nem minden fèrfi ilyen, de az ilyen nem feltètlenül àll meg az autód ellopásánál mert egy szociopata állat. Ha nem tetszik neki amit csinàlsz és úgy érzi megteheti, akkor nem csak a szabadsàgodban korlàtoz hanem megüthet, vagy akàr hirtelen felindulásból megölhet. Bár amilyen értetlennek mutatod magad a polgàrpukkasztó vàlaszaidban, én is azt gyanítom hogy kamu a kérdés.

2019. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!