Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvette a kocsim azt mondja...

Elvette a kocsim azt mondja nem adja oda. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal. Sok problémánk volt 2 hetente rendszeres vitáink voltak. Legutóbb azért kötött belém mert kikapcsoltam 5 perccel korábban a tévét mint ő szeretette volna. Most az tette fel a pontot az i-re hogy az anyja többször kifejtette nekem hogy a párom exét ők mennyire szerették, elfogadták. Egyszer kértem többet ne emlegessék, a harmadik ilyen beszólás után mondtam a páromnak hogy én többet nem megyek hozzájuk. Erre párom kiakadt hogy képzelem meg az anyja csak azért dícsérte az exét "mert én kérdeztem" ami természetesen nem igaz. Nekem ebből elegem lett szakítottam. Pont 2 napja vettünk egy autót a nevemre mert ami van másik a párom nevén van és közösen fizetjük a részletet. Közös kasszán vagyunk együtt élünk az ő házába az én lakásom ki van adva. 600ért vettünk autót a másik 500at ér most. Most elvitte a párom a kocsit (ami az én nevemen van)és leírta hogy nem adja nekem oda mert túl szép és nem érdemlem meg. Nem is gondoltam ilyesmire! Természetesen mondtam neki hogy a többletet kifizetem neki de most albérletet kell keresnem nem foglalkozom vele. Nem is vezettem a kocsit. De elvitte. Mit tudok tenni ha nem adja vissza? Vagy esetleg összetöri?

2019. nov. 16. 20:39
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de hány éves vagy?!

Mielőtt újra összejönnél valakivel, elôtte kérlek, nőj fel, a saját érdekedben. Olyan vagy, mint egy értetlen 14 éves kislány..

2019. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu. Többször mondta már hogy ha szakítok a kocsit azonnal elveszi mert onnantól nem érdemlem meg. Pedig kb annyit keresek mint ő és nekem még gyerektartást sem kell fizetnem
2019. nov. 16. 21:58
 33/60 A kérdező kommentje:
Jó akkor ti mit tennétek a helyemben?
2019. nov. 16. 22:00
 34/60 anonim ***** válasza:
81%
Ezerszer leírták...
2019. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
94%
Ezerszer leírtuk, te tenyleg egy ostoba liba vagy. Bepakolnam a cuccaim az autóba, ami a nevemen van, es akarhova de elhúznék vele jo messzire. Ha meg nem jon ossze, akkor azonnal mennek a rendorsegre hogy ellopta a VOLT pasid az autodat. Tehát eloszor pakold ki a cuccaid a lakásból aztan mehet a feljelentes.
2019. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
94%
Szülőkhöz, rokonokhoz, barátnőhöz nem tudsz menni? Vagy egy közeli faluba albérletbe? Busszal vagy biciklivel járni dolgozni? Én az autó miatt aggódnék a legkevésbé, az úgyis a neveden van, azt jogi úton vissza bírod szerezni akár egy hónap múlva is. Sőt ne is mutass érdeklődést az autó iránt, nehogy azon álljon bosszút, ahogy te is írtad. Jobban aggódnék a cuccaidért, ami a házában vannak, azokat még bizonyítani sem tudod, hogy a tiéd.
2019. nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
30%

Azért én -valahol- meg tudom érteni a pasast is.

Hetek óta azon filózol, hogy elhagyod, de azért még eljátszod a szerető barátnőt mert kinéztetek neked is egy autót.

Azután összedobjátok rá a pénzt, elmentek, megveszitek, majd másnap a nevedre is íratjátok.

Harmadnap meg bejelented a szakítást.


Ez sok mindennek elmondható, csak éppen korrekt eljárásnak nem a pasassal szemben. Naná, hogy most ideges.

(Te milyen lennél fordított esetben??)

Ráadásul kikiáltod tolvajnak, miközben csak az anyjához ugrott el, a közösen vásárolt autóval.


Még jó, hogy nem rohantál a rendőrségre feljelentést tenni.

Most mehetnél visszavonni.

2019. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
91%
Èrtsd meg! Elöször a cuccaidat vidd el, amit lehet. Az autóèrt èn kèsöbb mennèk vissza rendörsègi kísèrettel, hogy a tièd. Ha a te neveden van, oda kell adnia. Bàrhovà irkàlhatja, hogy nem adja oda. Ennyi. Pont. Amúgy, hidd el vannak mèg rendes pasik. Nem mind ilyen bunkó. Lègy erös ès tarts ki addig.
2019. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Kedves 38-as. Ez azért nem így történt. Én hetekkel ezelőtt mondtam neki hogy nem megyek az anyjáékhoz a fent leírt okok miatt. Azt mondta oké megérti. Majd amikor alkalom volt úgy tett mintha semmit nem mondtam volna és ő kezdeményezte a balhét hogy én hogy merek nem lemenni idézem: a párom nem válogat és jön velem. Én nem mentem majd vita lett ahol ő közölte hogy neki elege van ebből megbeszélni se akar semmit, normális nőre van szüksége stb. Mégis mit lehet erre mondani? Persze megkapom hogy csak a kocsi kellett stb..de a másik amit közösen fizettünk másfél évig?
2019. nov. 16. 22:23
 40/60 anonim ***** válasza:
92%
Én már ezt a kocsi részét nem is értem egészen, de mindegy is. Fogod magad, keresel valami lakhatást gyorsan, (szülő, haver, albérlet, akármi), elcuccolsz, addig bejársz busszal vagy amivel tudsz dolgozni, és a kocsit utána is ráérsz elintézni, aztán hogy vagy összetöri vagy nem azt már nem tudod befolyásolni. Teszel feljelentést vagy amit akarsz. Vagy maradsz ebben a cuki kapcsolatban. Azt mondják aki nem változtat annak még nem fáj eléggé.
2019. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!