Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvette a kocsim azt mondja...

Elvette a kocsim azt mondja nem adja oda. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal. Sok problémánk volt 2 hetente rendszeres vitáink voltak. Legutóbb azért kötött belém mert kikapcsoltam 5 perccel korábban a tévét mint ő szeretette volna. Most az tette fel a pontot az i-re hogy az anyja többször kifejtette nekem hogy a párom exét ők mennyire szerették, elfogadták. Egyszer kértem többet ne emlegessék, a harmadik ilyen beszólás után mondtam a páromnak hogy én többet nem megyek hozzájuk. Erre párom kiakadt hogy képzelem meg az anyja csak azért dícsérte az exét "mert én kérdeztem" ami természetesen nem igaz. Nekem ebből elegem lett szakítottam. Pont 2 napja vettünk egy autót a nevemre mert ami van másik a párom nevén van és közösen fizetjük a részletet. Közös kasszán vagyunk együtt élünk az ő házába az én lakásom ki van adva. 600ért vettünk autót a másik 500at ér most. Most elvitte a párom a kocsit (ami az én nevemen van)és leírta hogy nem adja nekem oda mert túl szép és nem érdemlem meg. Nem is gondoltam ilyesmire! Természetesen mondtam neki hogy a többletet kifizetem neki de most albérletet kell keresnem nem foglalkozom vele. Nem is vezettem a kocsit. De elvitte. Mit tudok tenni ha nem adja vissza? Vagy esetleg összetöri?

2019. nov. 16. 20:39
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Mindenképp szakitani szeretnék és elköltözni de amiket én hoztam azokat vinném is. Pl minden konyhai cucc az enyém a tévé, a kanapé stb.. eddig nem gondoltam hogy ilyen előfordulhat hogy fenyeget hogy az a kocsi az övé. De le is írta. Arra lennék kiváncsi ha költözöm és a kocsit kérem mondhatja e azt hogy azt nem adja oda?
2019. nov. 16. 21:36
 22/60 anonim ***** válasza:
67%
Miért tőlünk kérdezed, hogy mondhatja-e?
2019. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
És nyugtassatok meg hogy nem minden férfi ilyen ugye? Ez a hol basszunk ki a másikkal nekem undorító.
2019. nov. 16. 21:42
 24/60 A kérdező kommentje:
Azért mert már volt olyan hogy a telefonon kivette a kezemből és nem adta vissza. Hiába van a nevemen az is. Szoval ha egy ilyet mond mit tudok tenni?
2019. nov. 16. 21:43
 25/60 anonim ***** válasza:
44%
Te még szereted! Mert ebből nincs olyan, hogy nem akarsz veszekedni, vagy szépen akarsz szakítani. Olyan is érződik az egészből, hogy te azon is vacilálsz még, hogy visszamész hozzá. Döntsd el mit akarsz, ha visszamész ne jelentsd fel természetesen, de ha otthagyod, akkor minden további nélkül menj be a rendőrségre és intézd!
2019. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden férfi ilyen! És nem minden nő olyan mint te. Engem nőként egy férfi sem tudna így megalázni, hülyére venni mint téged! Voltaképpen kár panaszkodnod, mert hamarosan kibékülsz vele, és minden marad a régiben.

Ne menj a rendőrségre, a te esetedben felesleges. Kibékültök, és hagyod, hogy továbbra is megalázzon, ugráltasson!

Sok sikert a továbbiakban.

Csak megjegyzem. Vannak olyan narcisztikus férfiak akik messziről kiszagolják a gyenge jellemű nőket. Behálozzák, és utána évekig alázzák. Te is ilyen nő vagy.

2019. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden férfi ilyen, nők is vannak ilyenek, jó pár pasit ismerek, akit nők készítettek ki, voltak, akik bele is pusztultak... csak a nők nem fizikálisan erőszakosak általában, hanem szavakkal...
2019. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
92%

Azon töprengett, ez kamu és jót röhögsz a válaszokon (harmadik oldalon írja mindenki ugyanazt, te meg mintha el sem olvasnád), vagy tényleg ilyen értetlen vagy?

Mondhat amit akar, hívsz költöztetőt, cuccaidat összeszeded, ha a kocsit "nem akarja visszaadni", és nem akarsz konfliktust ott helyben, akkor szépen ráhagyod, majd a kapun kilépve azonnal hívod a rendőrséget és megvárod őket.

Ne legyél ilyen nyámnyila.

2019. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
47%
*töprengek
2019. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Nem akarok visszamenni hozzá. Egyszerűen a helyzet rossz. Itt vagyok a házában itt van az eddigi életem összes értéke kivétel a lakásom és nem lehet egyik napról a másikra elköltözni mert nincs hová. Albérlőket nem tudom kirakni egy nap alatt. Albérletet sem tudok egy nap alatt találni mert alig van. Tudom hogy szívat mert kidobtam tudom hogy szemét típus az előző exének a gázt és a melegvizet is kikapcsolta amikor még csóri kénytelen volt itt lakni. Szivem szerint elküldeném az..ba csak félek tőle meg attól hogy idegesen kib.szik velem
2019. nov. 16. 21:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!