Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, arról, ha...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mi a véleményetek, arról, ha egy gyerek imádja az apját, de az apa olyat tesz, hogy összetörik ez a róla kialakított kép?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

Hát, jó nagy pofon volt.

Ezt megtanultam egy életre!

Tanulok belőle.... már el is kezdtem.

Kösz, hogy meghallgattatok és a tanácsaitokkal segítettetek valamelyest ezen a fájdalmon túl lenni.

Minden jót kívánok!

2020. jan. 22. 16:59
 32/67 A kérdező kommentje:
Nem fogok beleszólni. Tényleg az ő dolguk. De jó volt itt leírni ismeretlenül és látom, a link alapján mások is küzdenek ezzel a dologgal.
2020. jan. 22. 17:03
 33/67 A kérdező kommentje:
Teljesen nem igen fogom neki megbocsátani, nem is mondom ezt el neki, majd az idő segít, és talán segít megérteni is.
2020. jan. 22. 17:06
 34/67 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó kívánságokat is!

Bocs, de csak most olvastam el őket.

2020. jan. 22. 17:20
 35/67 anonim ***** válasza:
55%
15-ös ezt ugye most te sem gondoltad komolyan. Az anyukája nagyon beteg az apja meg csalja az anyukáját és mikor kiderült annyi emberség nincs benne hogy a felesége mellé álljon vagy elköltözzön. Az álomvilág amiről te beszélsz abban te élsz. Te szeretnéd ha nem tudnád mi lesz veled és közbe a férjed ezt lesz*rva k*rogatná napi szinten a szeretőjét és mikor ez kiderül akkor is sz*rna rád. Nekem az a véleményem hogy ezek alapján apukád nem szereti anyukádat és téged sem tisztel és nagyon szomorú, hogy ilyen helyzetben ilyen módon hagyta cserben a családját és alázta meg azokat akik elvileg a világot jelentik egy normális szerető hűséges férjnek.
2020. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
53%
Az szép ráadásul még családon belül választott szeretőt. Hogy mi játszódott le a fejébe a harmadik keze, ne hari hogy ezt mondom de apukád gyenge jellemtelen ember. Tényleg ne haragudj ezért de amit csinált az durva. Az meg aki azt mondja hogyha a pasi faxa áll az már mentség az sem 100-as már bocs. Ez durva amiket megéltek anyukáddal ráadásul úgy hogy anyukád nagyon beteg és most stresszmentes légkörre lenne neki szüksége nagyon és neked is hogy legalább te tudj neki segíteni.
2020. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
31%
Ez kb olyan volt mikor a menekült azzal érvelt a bíróságon hogy te szükséglete volt és kellett egy lyuk akkor miért nem használta a kezét.
2020. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
34%
* hogy de szükséglete volt akkor miért nem használta a kezét javítva
2020. jan. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:

Kedves #36-os válaszoló! Nagyon jól megfogalmaztad, hogy mit érezhetett anyukám és mit érezhetek én is. Anyukámnak leoperálták a bal mellét, és értem én, hogy ez a műtéti heg borzalmas látvány, láttam én is. Kezeléseket kapott és sugarat is.

De amit apu tett a legrosszabbkor tette.

Fogalmam sincs mi lett volna jobb.

2020. jan. 22. 18:20
 40/67 A kérdező kommentje:

Kedves #35-ös válaszoló, hidd el érdekli.

Nem elég, hogy megműtötték, még ezt is át kellett élnie.

2020. jan. 22. 18:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!