Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, arról, ha...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mi a véleményetek, arról, ha egy gyerek imádja az apját, de az apa olyat tesz, hogy összetörik ez a róla kialakított kép?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
50%

Keressétek meg inkább a szexkategóriát és ott véleményezzétek a kérdéseket, ne bántsátok már a kérdezőt, van bőven problémája nélkületek is.


Nem minden pasinak a farka a lényeg, hiába írjátok ezt.

2020. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
32%
Ja fogadjunk 61-es hogy vallásos vagy. Mert ők szoktak fennakadni az imádni szón. Te sem értetted a lényegét ezen szókontextusba az imádja szónak. Nagyon szereti és felnéz rá, tiszteli, ezen helyzetbe ezt jelenti. Én is szoktam mondani, de képzeld még kajára is, de az más szöveg kontextus. Hülyeségeken lovagoltok, és a lényeget nem akarjátok megérteni, csak élvezitek hogy bánthattok valakit, akinek most nagyon nehéz. Szép kis társaság!
2020. jan. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
90%

65%-os, te is a Kérdező vagy? Mert láthatóan ugyanúgy imádsz túltengeni... 4 válasz egymás alá...

"Ja fogadjunk 61-es hogy vallásos vagy. Mert ők szoktak fennakadni az imádni szón." - akkor már küldheted is amit nyertem tőled... ha vallásos lennék, akkor én is legeslegfőbb bűnnek tartanám a Nagy Szent Megcsalááááást, te IQ-bajnok. Valójában meg pünkt lex..om... és tudod miért? Mert én is voltam már hosszabb távon beteg, így pontosan tudom, hogy mi a különbség aközött, ha valaki lop magának egy kellemes délutánt, és aközött, ha otthagy a bajban. Meg egyébként sem vagyok se vagyok "keresztény-konzervatív erkölcs"-fan, mondhatni kiráz tőle a hideg.

Az embert a saját anyja úgyis bele akarja nyomni ebbe a zagyba, aztán amikor végre megszabadul tőle, akkor a gyereke veszi át a belenyomó szerepét? Tutin felkötöttem volna magam... de szerencsére a gyereknek több esze volt, és így tizenévesen a saját szexuális élete kötötte le, és nem az enyém.

Vágod?

2020. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:
Kedves #56-os Válaszoló! Nem írtam semmilyen választ a kérdésemre. Szerintem a számláló a mások által írt válaszokat számolja. Mivel nekem egy pc-m van és okos telefonom pedig nincs, ha arra gondolsz, hogy arról írogatok. Tegnap nem is volt időm belépni.
2020. jan. 24. 12:23
 65/67 A kérdező kommentje:

Kijelentem, hogy nem írogatok a saját bejegyzéseimen kívül!

Sajnálom!

Ha nem lett volna ez a problémám, akkor fel sem teszem ezt a kérdést!

Hidd, el én is meglepődtem ezeken a számokon.

Most, azon gondolkodom, hogy nem fogok ide bejelentkezni újra.


Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!

Köszönöm a pozitív és a negatív válaszokat is, mert időt szakítottatok, arra, hogy írhassatok az ügyemben.


Minden jót kívánok!

2020. jan. 24. 12:51
 66/67 A kérdező kommentje:

Ezt a nagyon fontos dolgot elfelejtettem az előző kommentnél oda írni:


Talán ezeket a mutatókat is én állítom be a hozzászólásaimnál?


A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad....ez csak 1%-kal több a 63 %-tól. Nem baj? Vagy állítsam át? Te tudod hogy kell?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.


"A kérdező kommentje": alatt még jó, hogy nincs ott a % jel! Nem?



Vágod?



Kedves #62-es Válaszoló! Bocs, amiért a kéket nyomtam!

Nem így szerettem volna! :(

2020. jan. 24. 19:53
 67/67 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, drága:)

Zöldségeket bizonygatsz, én kizárólag a "A kérdező kommentje:" felirattal jelölt hozzászólásokról beszéltem.

Amiből is van:

1. oldal: 4 db

2. oldal 7 db

3. oldal 4 db

4. oldal 6 db

5. oldal 4 db

6. oldal 3 db

ami összesen 28 db saját hozzászólásod az én #56-osom előtt.

Hidd el, sem nem rosszakaratból, sem nem piszkálásból mondtam, hogy túlzott elvárásaid vannak, úgy apád, mint ahogy a válaszadók felé is. Ezen kicsit elgondolkodhatnál a kapásból hárítás helyett.

2020. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!