Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, arról, ha...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mi a véleményetek, arról, ha egy gyerek imádja az apját, de az apa olyat tesz, hogy összetörik ez a róla kialakított kép?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy anyukám olyan buta lenne, hogy nem veszi észre. Csak ezt a kettejük közötti harcot, úgy csinálták, hogy én ne vegyem észre.

Az, hogy apu jellemtelen, már nekem is eszembe jutott dühömben.

Valószínű majd nem aput, hanem a kedves rokont fogják hibáztatni, hogy elcsábította aput.

Persze, apu ártatlan, ugye?

Ezt csak azért írom, mert dühös vagyok. Nagyon!

2020. jan. 22. 18:28
 42/67 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy más lett volna, ha apu megcsalja anyut, valamikor évekkel ezelőtt.

De épp most, amikor olyan nagy a baj!

2020. jan. 22. 18:34
 43/67 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem hagyta el mutterodat ez tök oké szvsz. Amúgy meg kiderült hogy apád is ember na bumm. Senki nem tökéletes ha meg te csak úgy vagy hajlandó szeretni ha annak gondolod akkor rólad rosszab véleménnyel vagyok mint apadról.
2020. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
60%

Anyukád nem hülye aki ezt irta az khm hogy még örül neki anyukád meg majd mikor meggyógyul majd ő is az nem érzi a helyzet súlyát.


Anyukád beteg és ha másért nem is de miattad és maga miatt is tartalékolja az energiáit mert meg akar gyógyulni, nincs szüksége olyanra amit apukátok művelt a családdal, most nagyon nincs, de legyünk őszinték egészségesen se. Nagyon megalázó és ez a teljes tisztelet hiányát jelenti, pláne hogy ahogy irtad rokon felesége aki ráadásul zaklató tipus is. Apukátok nem gondolt a biztonságotokra se. Pfff necccc! Pláne most!


Szóval anyukádnak nagyon is van esze és szerencsére célja is, meg akar gyógyulni miattad, nem akar cserben hagyni, biztos ilyeneket is gondol hogy akkor mi lenne veled, nagyon nehéz neki is és neked is most, támogasd ahogy tudod de te is pihizz hogy ne hogy te is bele betegedj.

2020. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
43%
43-as nekem meg rólad van meg a véleményem. Minek fikázod a kérdezőt? Hm?
2020. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
48%
Tőle csak azért kell bocsánatot kérnie,mert cserben hagyta az anyukáját és a gyerekét is amikor a legjobban szükségük lett volna a családi összetartásra. És ilyen formában igen is van köze a gyereknek ehhez, mert ezentúl ő fogja vinni anyukájának a betegségével kapcsolatos ügyeit, és annak lelki terhét, mert apukája olyan példát mutatott neki, ami emberhez nem méltó. És ennek ellenére még nyugodt lelkiismerettel otthon maradt úgy, hogy a szeretője zaklató típus. Hát ezért kell bocsánatot kérnie a gyerekétől is, mert ez épp úgy rá is tartozik, mivel ezentúl anyukájának neki kell majd 100%-ban segítenie. Reméljük erős lesz és mindenhogyan bírni fogja.
2020. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim válasza:
73%
Szerintem egy ilyen szituációban elég nehéz bárkinek bármit is mondani. A legfontosabb a kommunikáció.Ez a tüske örökre ott fog maradni, ha nem beszéltek róla. És neked a tudatlanság, hogy most ez hogy és mikor alakult ki. Na de hogyan kezdjünk el erről beszélgetni? Az bizony nem egyszerű dolog. Nem tudom hogy hány éves vagy. És ha szeretője akkor miért nem lép le apuka csak úgy egyszerűen. Én megpróbàlnám egyszerűen elmondani az érzéseimet,hogy csalódott vagyok, hogy érthetetlenül állok a helyzet előtt, mert különösebben nem tűnt fel semmi csak a semmiből jött ez a helyzet számodra és nem tudsz vele megbírkózni, és hogy hogyan jutottak el idáig?Hogy azt várnám el hogy ebben a helyzetben apám támogatja anyámat. Ha felnőttként tud viselkedni és te is felnőtté már,akkor talán kapsz választ a kérdéseidre. Ha nem is változik semmi, de tisztàbban látsz, talán máshogy látod apa helyzetét. De ha az a tüske ott marad, az sok mindenre rányomja a bélyegét még a későbbiekben.
2020. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, én a magam részéről utálnám, ha a lányopm szentnek tartana, nem egy hús-vér embernek, erényekkel és hibákkal. Szóval apád nem igazán tehet arról, hogy te minek tartottad, próbáld elfogadni annak, aki.

(egyébként szerintem túldrámázod a kérdést, nem elhagyott benneteket a bajban, csak egy kicsit magára is mert gondolni.)

2020. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jan. 23. 06:47
 50/67 A kérdező kommentje:

Kösz a fikázást is!

Légy boldog ezzel a mentalitással!


Csak annyit kívánok neked amennyit te nekem!

Úgy látom te a mások fikázásából élsz!

2020. jan. 23. 06:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!