Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, arról, ha...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mi a véleményetek, arról, ha egy gyerek imádja az apját, de az apa olyat tesz, hogy összetörik ez a róla kialakított kép?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 15:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

Apámat jó párszor láttam alaposan berúgva is. Akkor nagyon utáltam!

De ha józan volt kenyérre lehetett kenni, ahogyan szokták mondani. Csak mivel nem ezzel kapcsolatos volt a kérdésem, így meg sem említettem!



Másoknak köszönöm a jóindulatát!

2020. jan. 23. 06:54
 52/67 A kérdező kommentje:

#43-as válaszoló!

Kívánok neked minden jót!

2020. jan. 23. 06:57
 53/67 A kérdező kommentje:

Kedves #46-os Válaszoló!

Én is erre gondoltam, és nem más dologra. Tökéletesen leírtad, amit én is gondoltam. Köszönöm szépen.

2020. jan. 23. 06:59
 54/67 anonim ***** válasza:
50%

Én biztos megmondanám neki, hogy mekkorát csalódtam benne. Mert az, hogy félre egy még tegyük fel, hogy megérthető (részemről nem), de a családból, és úgy, hogy mindenki tudja, még megalázóbb. Szegény anyukádnak így is gondja lehet a nőiességével és apád pont ott rúg bele.

Érzéketlen, gerinctelen, jellemtelen alak.

2020. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy teljesen felesleges belemenni a szerepjátszásba is!

Az alapértékeket kell felállítani, de sosem szabad átesni a ló túloldalára, mert akkor meg ez történik! Ugyanis SENKI sme tökéletes, és nem is lesz az soha!

2020. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, egyfelől - már bocsi - de kicsit túltengsz a saját kérdésed alatt, n.b. a válaszok felét te magad írtad. (a kérdés lista szerint 27 válasz van, a számláló meg 55-nél tart)

Te most a mások véleményére vagy kiváncsi, vagy a saját véleményed akarod elfogadtatni másokkal? (az utóbbinak semmi értelme)

A másik, hogy én nem hogy "imádatot", de még szeretetet sem látok benned apád felé. Ha ugyanis szeretnéd, akkor nem minél több elvárást akarnál a nyakába pakolni, hanem inkább törődnél vele, hogy néha neki is legyen valami jó is.

Aki meg azt mondja, hogy "inkább lépett volna le tőletek" az meg vagy soha sem volt kiszolgáltatott helyzetben, vagy kategórikusan hülye. Miért lenne már jobb, ha a család - ha már épp nem funkcionál szexuális közösségként, ami messze nem a legfontosabb, akkor érzelmi-gazdasági közösségként is megszűnjön funkcionálni???? Hagy kelljen a betegnek azon is idegeskednie, hogy miből fog élni a következő héten, és ki legyen a gyerekekkel, amíg ő kórházban van?

2020. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
42%

56-os nem veszed észre, hogy a kérdező szenved?


Amúgy mellesleg nem csodálkoznék, ha anyuka unokatestvérének a felesége már zaklatná őket, és ezért volt a kérdés.


Kérdező, ha ez így van akkor rendőrségen tegyél feljelentést, és kérjetek távoltartásit, ha netalántán ez van a háttérben, csak nem mersz senkinek se szólni.

2020. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
81%

#59 "És a 28-as csak egy szám, napi szinten kapnak ilyen számot az emberek ügyintézésko" - 28 DARAB saját hozzászólás te IQ-bajnok...

"56-os nem veszed észre, hogy a kérdező szenved?"

Valójában arról van szó, hogy ahogy a Kérdezőnek elvárásai vannak az apjával szemben, úgy a válaszadókkal szemben is, és ha ezeknek nem tesznek eleget, akkor szenved... de tudod, valójában aki szereti az embert (nem "imádja", elég, ha szereti) az olyannak fogadja el, amilyen, nem azzal szórakozik, hogy irreális elvárásokkal bombázza.

2020. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
20%

61-es fizikai képtelenség, hogy a kérdezőnek 28 darab saját válasza legyen csak azért, hogy elbeszélgessen saját magával, amit a szobájába is tehetne. Azzal tisztába vagyok hogy számozza a gép a válaszokat, de az enyhén szólva pofába mászó, ahogy a 28-as számot kétszer is saját számként írta a válaszoló, mert most vagy ő aki-nek a gép 28-as számot dobott, és így akarta tudtára adni a kérdezőnek, hogy ő aki a fax-os szexbajnok, és ezért mondta, hogy ő irta azt a kommentet, ezért saját vagy töröltek üzenetet amit már én nem olvastam, szóval khm IQ-s voltam, aki nem tökéletes. Csak jelezni akartam, hogy nem kéne arcolni azzal a válasszal mert hányinger.

Mint ahogy a tiéd is. Miért nem kerestek másik kérdést hm?

2020. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
32%

"Ez az első pofon. Majd megtanulod.


Hűséges férfi nincs, csak elnéző feleség, és mentséget mindig fognak találni, hogy miért nem baj, ha megcsalta. Férfi, ez a természetes, fax feláll, ész megáll, a szeretet meg addig tart, amíg a szép test és a spontán erekció."


28-as szerint minden pasi pszihopata!

2020. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!