Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a férjemet? Hetek óta ezen megy a vita köztünk.

Figyelt kérdés
Napokon belül megszületik a kislányunk, és még mindig nem jutottunk dülőre, hogy Zsófia, vagy Szonja legyen. Férjem mindenáron Szonját szeretne, én pedig Zsófit. Abba sem megy bele, hogy Zsófia Szonja legyen, én pedig abba nem, hogy Szonja Zsófia. Más név nem jön szóba.

2020. jan. 23. 23:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:
Én már minden érvet elmondtam, de hajthatatlan. Elég makacsok vagyunk, és hát nem mindegy, nem áll rá a szám a Szonjára. Nem tehetek róla.
2020. jan. 23. 23:10
 2/65 anonim ***** válasza:
86%
Keressetek egy 3. Nevet
2020. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
87%
Pedig valamelyikötőknek engedni kell. Gyanítom, hogy a férjed fog engedni, mert úgyis te leszel az aki a nevet fogja mondani a szülőszobában.
2020. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
89%
Legyen Szófia. Ez is létező név.
2020. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 Athlon77 válasza:
28%

Nekem kedves mindkét név. Az a tapasztalatom, hogy az ilyen nevű lányok mindig szépek. Vagyis olyan Szonját, vagy Zsófiát még nem láttam, aki nem szép.

Ez mondjuk nem oldja meg a problémát... de szülés előtt veszekedni?

2020. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
86%
Dobjátok be a neveket 1 sapkába és húzzatok. Amit kihúztok, az legyen az első keresztnév.
2020. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
75%

A Szonja egyébként a Zsófia egy változata, a jelentésük is ugyanaz.

Ha nem tudtok dönteni, az alapján válasszatok, hogy melyik illene jobban a vezetéknévhez.

2020. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy furcsa egyeseknek, de ez a helyzet tényleg. Nem veszekszünk, hanem vitázunk.
2020. jan. 23. 23:34
 9/65 anonim ***** válasza:
62%
Mondjad neki, hogy Béla lesz, és ha nem nem lesz mwg a többi 2 gyerek és a csok hitel lesz. Megijed, és belemegy, hogy Zsófi legyen.
2020. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
44%
Furcsa hogy házasságban a gyakorin lévő emberek a helping desk. Miért nem hívod fel a tudakozót hátha ők tudják? Vagy kérdezzétek meg a gyereket. Érdekes hogy a gyereknek olyan nevet akartok adni ami azt jelenti bölcs de ti magatok nem túl bölcs szülőként viselkedtek pláne hogy nem egyetérteni hanem meggyőzni akarjátok egymást. Szegény gyerek előre sajnálom a szülei úgy viselkednek mint két tanácstalan gamer a feleség meg helping desk munkatársaktól várja hogy működik a férje hogy bólogasson. Bocsi ezen serial-ra nem tudunk több frissítést programozni kérjük olvassa el a használati útmutatót. Érintse meg a férje válát és határozott hanggal kérdezze meg az ő véleményét egy tök egyértelmű kérdés megválaszolásáról. Honnan tudjuk a te férjed te ismered már x éve nem? :) Mi ebben nem tudunk választ adni nem mi élünk vele, honnan ismernénk meg mi közünk hozzá?
2020. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!