Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a férjemet? Hetek óta ezen megy a vita köztünk.

Figyelt kérdés
Napokon belül megszületik a kislányunk, és még mindig nem jutottunk dülőre, hogy Zsófia, vagy Szonja legyen. Férjem mindenáron Szonját szeretne, én pedig Zsófit. Abba sem megy bele, hogy Zsófia Szonja legyen, én pedig abba nem, hogy Szonja Zsófia. Más név nem jön szóba.

2020. jan. 23. 23:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
85%
Persze te meggyőznéd, de ki vagy akadva azon, hogy ő meg akar téged győzni. Igazi felnőtt módjára viselkedtek...Jah nem. Más normális felnőtt pár ilyenkor összeül, és kiválaszt egy olyan nevet, ami mind a két félnek megfelelő.
2020. jan. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
80%
Ez legyen a legnagyobb gondotok ebben az életbe.
2020. jan. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
80%
Mindketten egy egy névhez ragaszkodtak. Mi a kisfiúnknál nem tudtuk eldönteni. Bár nem volt olyan név,amit mindenképp szeretett volna valamelyikünk,de ami nekem tetszett,az neki nem. És fordítva. Mi azt a megoldást választottuk,hogy leültünk,és külön külőn felírtunk egy papírra 10 nevet. Ezt addig játszottuk,míg nem volt egy olyan név,amit mindketten rá írtunk a papírunkra. Igaz több mint egy órát elvoltunk így,de nagyon mókás volt. Főleg,hogy mindig tettünk valami poénos megjegyzést a másik név javaslatára. Próbáljátok ki. Bár nektek már megvan a név.
2020. jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
60%

Nem lesz attól egy nőnek több joga nevet adni a gyereknek, hogy ő terhes, meg ő fog szülni. A férfi nelkul gyerek se lenne.

Nem értem miért neked kellene őt meggyőzni. Téged miért nem lehet meggyőzni arról, hogy Szonja legyen? Ha ilyen konok mindkettőtök, majd dönt a gyámhivatal. Mondjuk nagy eséllyel átterjed Szonja Zsófia változata lesz nyerő: logikusan az ABC sorrend lesz ami alapján valahohy dönteni tudnak.

2020. jan. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
33%
Egyezz meg a ferjeddel, hogy ez legyen Zsófi es a következő pedig Szonja es kesz.
2020. jan. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 acelsziv ***** válasza:
67%
39 következő? Ezeknek?
2020. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
44%

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy 2 lányunk lett... :D

És bár megegyezés szerint az ő kedvence lett volna az első, túl közel született volna a baba a névnapjához, és az apja önként javasolta, hogy akkor cseréljünk. Azért nagy mázlija volt, hogy a következő is kislány lett. És ő is közel született a névnapjához, de akkor már letojtuk... :D

2020. jan. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
91%
Szép mind a kettő. Mi is így voltunk, aztán az lett a vége, ha reggel hat és este hat között születik, Kinga lesz, ha éjjel, akkor Nóra. Igyekeztem nappal szülni 😂
2020. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
73%
A válaszok miatt követem😂
2020. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
90%

Miért olyan fontos a férjednek a Szonja?

Férfinél ritka, hogy így ragaszkodjon egy névhez, ráadásul addig nem is említette.


Mi a fiunknál azt csináltuk, hogy kinyomtattuk az összes nevet és elkezdtük elhúzni, ami nem tetszik, aztán ilyen olyan szempontok alapján a maradékot is szelektáltuk.

2020. jan. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!