Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a férjemet? Hetek óta ezen megy a vita köztünk.

Figyelt kérdés
Napokon belül megszületik a kislányunk, és még mindig nem jutottunk dülőre, hogy Zsófia, vagy Szonja legyen. Férjem mindenáron Szonját szeretne, én pedig Zsófit. Abba sem megy bele, hogy Zsófia Szonja legyen, én pedig abba nem, hogy Szonja Zsófia. Más név nem jön szóba.

2020. jan. 23. 23:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, lehet nem kellett volna a két keresztnevet javasolni de ha nagyon nem tudod a férjed meggyőzni, szerintem ez is opció. Mert még mindig inkább mindkettő legyen, minthogy valamelyikőtök ezen pampogjon jó sokáig.
2020. jan. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
25., legalább te felvidítottál.:)
2020. jan. 24. 00:49
 23/65 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell meggyőzni? Neki nem tetszik. Neked meg az övé nem. Tudomásom szerint egyenlő felek vagytok, nem kényszerítheted rá az akaratod. Legyen kompromisszum, azt tanácsolom húzzátok ki tenyleg kalapból, en azt csinálnám.
2020. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
47%
Ismerek Szonját,lakásprosti.Zsófi meg olyan idejétmúlt car név,hogy ,még a tyúkomnak se adnám.
2020. jan. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
88%
És akkor most mit vársz tőlünk? Győzzük meg mi helyetted? Nőjj fel végre, elég gyerekes dolog egy névhez mindenáron azért ragaszkodni, mert kamaszkorodban a rózsaszín csillámos álmodban elkötelezted magad ezen név mellett.
2020. jan. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de az erved is gyerekes.

Ertem, hogy almodoztal, de a gyerek kettotoke. Nem varhatod el egy ferfitol, hogy o is 15 evesen a gyereke neven almodozzon, vagy, hogy az 5. randin errol nyisson vitat. Lehet, hogy mar egy ideje eszeben volt, de tudva, hogy makacs vagy, nem merte mondani. Nyilvan azert bukott ki belole, mert o is probalt megbaratkozni a Zsofiaval, de nem sikerult neki.

A Szofia lehet meg komprumisszum, vagy egy tok mas nev. Ha a komprumisszum nem megy, valamelyikotoknek engednie kell, de ne erezd jogosnak, hogy o engedjen, csak mert te almodoztal.

2020. jan. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kalapos megoldás is hülyeség, mert attól még ugyanúgy nem fog tetszeni valamelyikőjüknek a név. Szerintem keressetek gyorsan egy 3. nevet ami mindkettőtöknek megfelel. Ez így fair.
2020. jan. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
76%
lånyomnak 2 keresztneve van mert fėrjem is szeretett volna egy nevet meg ėn is,mindkettö nėv szėp .ilyenen nem vesztünk össze .
2020. jan. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is megvolt az álom név, biztos voltam benne, hogy ha lányom lesz, azt a nevet viseli majd. A férjemnek egyáltalán nem tetszett, nem tudott vele megbarátkozni. Így elengedtem. Választottam egy másikat, ami már neki is tetszett.
2020. jan. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 Andizsuzsi ***** válasza:
61%
Azért kíváncsi lennék azokra az érvekre.
2020. jan. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!