Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem lejelszavazta a...

A férjem lejelszavazta a telefonját, így nem tudom elolvasni mit SMS-zik egész nap és nem hajlandó megmondani a jelszót. Teljesen biztos, hogy nője van, mi másért titkolózna és SMS-ne ennyit? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/196 anonim ***** válasza:
93%

Szépen beszéljetek egymással és próbáljatok közös nevezőre jutni.

78/F

2010. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/196 anonim ***** válasza:
32%
egyáltalán van ilyen hogy titkosítani lehet sms-eket?hogyan?
2010. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/196 anonim ***** válasza:
58%

Konkrétan rákérdeznék,hogy:"Szívem,miért titkolózol ennyit?"

Én például a pasimnak sose mondtam,hogy adja a kezembe a telefonját(tehát nem kértem egyszer sem!),és adta magától,hogy ellenőrizzem le(bűntudata van,elment nélkülem Siófokra!Úgysem ő lesz a férjem!):P

Aztán ha azt mondja,hogy nem csal meg,akkor 2 hétig higyj neki,és ha kevesebb lesz a szex,meg eltünedezik a pasi,akkor ott már valóban megcsalás van,járj utána,hogy kihez járkál el!

Többnek adtam már ezt a tanácsot:

A barátnődet megkéred,hogy menjetek el az autójával nyomozni a férjed után(kifizeted a benzinpénzt,meg azt,hogy hurcolász időtlen időkig,meg hogy ott vár ki tudja meddig veled együtt-szóval olyan 1000 Ft jár a barátnőnek).És olyankor menj,mikor aférjed is elment!Mondd a férjednek,hogy elmész xy barátnődhöz..de te a másik barátnődhöz mész.Mindig olyan távolságba legyél a férjed autójához,hogy az ne lásson,viszont te lásd!:)

És készítsetek képeket,ha a barátnő kikíséri az utcára!Aztán a képeket majd nem tudja kimagyarázni-ÉS HOPP->...:D igazad lett..:D nem tud tagadni,szóóval..:) lehetőleg olyan képet csináljatok,amin csókolóznak.Vagy csak egyszerűen arról a lakásról csinálj képet,és aztán mondd,hogy nézzetek be abba a lakásba,mert odaköltözött az egyik barátnőd!:D

2010. júl. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/196 anonim ***** válasza:
86%
Nem olvastam el,hogy mit írtak,de én például soha nem nézem meg,hogy mit írogat a férjem..Ha akarja úgyis elmondja..Igaz ő nem jelszavazta le a telefonját,mert nincs is rá szüksége..Egyébként nem is értem,hogy miért kell másnak a dolgaiba belekotnyeleskedni..A bizalom hol van köztetek? Ha meg akar csalni úgyis megcsal függetlenül a sok sms-től..A féltékenység meg ne jó orvosság...Talán azt sem árt tudomásul venni,hogyha egy harmadik jön egy kapcsolatba,ott nemcsak az egyik fél hibás...
2010. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/196 anonim ***** válasza:
100%
de ez az basszus hogy a kérdező semmit infót nem ad nekünk, mi így honnan tudjuk mivan?? lehet megcsal, lehet nem. már csomószor kérdeztem, hogy volt e más jel a kapcsolatban, ami miatt kialakulhatott a bizalmatlanság, egyenlőre válasz nem érkezett ... lehet éjjel nappal vitáznak, vagy csalta már meg őt. Akkor jogos a felháborodása. De azis lehet hogy szerencsétlen pasi mindig a kedvébe jár, ennyi hibája van, h titkosítja az smseket. Hát úristen!! Mi most honnan tudjuk mivan????
2010. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/196 anonim ***** válasza:
95%
DE, ha bejön a 3. fél akkor nem az a megoldás hogy félreb*aszol hanem kinyitod a pofádat és megbeszélitek hogy mi a gond, normális kapcsolatban így működnek a dolgok
2010. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/196 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdés vagy kamu, vagy a kérdező a kommentek hatására épp most ássa el a kedves férjét a tuja alá...
2010. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/196 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy csak kiderül a titkosítás ha nem is minden nap nézi az ember a másik telóját,telefonszámlából...stb...
2010. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/196 A kérdező kommentje:
300 km-ről könnyű megbízni a másikban, amikor esélyed sincsen, hogy ellenőrizd. A pasik olyanok int a gyerekek, nem szabad mindent tudniuk, mert akkor nem lesznek boldogok. De ezt távkapcsolatosok nem tudhatják.
2010. júl. 24. 22:53
 80/196 anonim ***** válasza:
93%
lehet hogy most jött rá hogy : jéé!!!! van rajta kódos billentyőzár. aktiváljuk máár!!!
2010. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!