Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem lejelszavazta a...

A férjem lejelszavazta a telefonját, így nem tudom elolvasni mit SMS-zik egész nap és nem hajlandó megmondani a jelszót. Teljesen biztos, hogy nője van, mi másért titkolózna és SMS-ne ennyit? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/196 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Nem olvastam végig az 5 oldalnyi választ.

Szerintem nincs a férjednek nője, csak elege van abból, hogy belenézel a telefonjába és ezért védette le jelszóval. Ha szeretőt tartana, akkor ennél sunyibb lenne, kitörölné az üzeneteket és nyugodtan odaadná a telefonját hogy nézd meg.

A másik. 10-11 éve van mobilunk. Soha nem néztem bele a párom telefonjába. Ő sem az enyémbe. Ha nincs a közelbe és csörög akkor felveszem, de Ő még csak fel sem veszi az enyémet. Addig kiabál utánam amíg vagy meghallom vagy leteszi a hívó fél. Nekünk ez így normális.

2010. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/196 anonim ***** válasza:
58%

szerintem, ha eddig nyúlkáltál a telójába, és hagyta, és most hirtelen jött a némítás, meg jelszó, akkor vszinű tényleg megcsal.

Viszont ha az első perctől fogva "titkos" volt a telója, akkor valószínű hogy tényleg csak egy kis magánéletet akar...

2 éve vagytok együtt "csak", szerinted elvett volna ha szeretőt akarna melletted? Ha ezenkívül más probléma nincs a házasságotokba, akkor ne légy dühös mert okod nincs rá!

2010. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/196 anonim ***** válasza:
78%

Én se olvasom el a párom sms-eit.

és ő se az enyémeket,mi megbízunk egymásban...lehet sokat kutakodsz utána és elege lett ,lehet azért jelszavazott h bosszantson:)))

2010. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/196 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező, mindenben teljesen igazad van! Biztos megcsal, mert attól még hogy jelszóval védi a telefonját, még meg kellene adnia neked, de biztos, hogy meglepetést sem szervez.

Ezt csak azért írtam, hátha most felpontoznak.

2010. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/196 anonim ***** válasza:
60%

kérdező: de most előtted nyomatja az smseket?

más problémátok van ezen kívül?

2010. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/196 anonim ***** válasza:
70%

Azt a lelki nyomort próbálom percek óta elképzelni, amiben eg nő kiborul, ha nem ellenőrizheti a párja magánéletét, saját telefonját, és mikor jelszóba ütközik, elgurul a gyógyszere, és a gyakorikerdesek.hu-ra jön topikot indítani, hogy most mi legyen.


De eddig még nem jártam sikerrel.

Ez minimum orvosi eset. Nem a gyanú miatt, kapcsolata válogatja, hogy hol mi merülhet fel, de emiatt a reakció miatt. Kritikán aluli nő lehetsz.

2010. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/196 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi kedves kérdező!

Nem vagy te sem kurv@ sem ribanc ahogy itt egyik másik osztja az észt!

Én teljesen igazat adok neked.

És te egyáltalán nem tehetsz erről!

Én is voltam hasonló szituban.Először csak lenémította nem néztem meg aztán, kikapcsolta, aztán amikor elkértem egyszer megkérdezte kell??mondom igen, fogta a barom és a telót összetörte!Mit ne mondjak repült,mert minden sejtésem az volt hogy megcsalt, szakításunk után ki is derültek az apróbb NAGY titkok hogy volt mellettem 3 nője a 4év alatt!

Bezzeg ara jó vagy hogy kimoss rá, megfőzz stb!

A felesége vagy nem a kurv_ja!

Állítsd kész tények elé hogy hadd nézd meg ha nem akarja akkor mond neki hogy tudod hogy van valakije és azért titkolózik, hallgasd meg mi a magyarázat, és ha hiszel neki hogy nem akarja mert magánszféra akkor is mutassa meg UTOLJÁRA na ha viszont megcsal/nem hiszel neki pakolj költözz vagy te vagy ő!Ennek így értelme nincs!

2010. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/196 anonim ***** válasza:
70%

"Még a billentyű hang is le van némítva, hogy ne halljam, ha suttyomban a szeretőjével SMS-zik."


Ezen jót nevettem, köszi. Baromira nincs igazad. Bíznod kéne benne annyira, hogy nem olvasod el. 2 éve vagyunk együtt a barátommal, 300 km-re lakunk egymástól, és eszembe nem jutna, hogy az sms-eit olvasgassam. Még így sem, hogy ilyen messze van. Hihetetlen, mi?

2010. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/196 anonim ***** válasza:
68%
nincs igazatok,gondoljatok bele milyen rossz lehet ha szeretünk valakit és az eljátsza a bizalmunkat akár egy kis titkolózással,sztem ti sem tudnátok nyugodtan ülni a feneketeken arra várva mikor derül ki h van valakije,és igaza van ha tudni akarja,játsza a naivat hogy aztán évek múlva pofára essen?
2010. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/196 anonim ***** válasza:
34%

22:35

haha

pedig eszedbe juthatna...:-))

2010. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!