Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem lejelszavazta a...

A férjem lejelszavazta a telefonját, így nem tudom elolvasni mit SMS-zik egész nap és nem hajlandó megmondani a jelszót. Teljesen biztos, hogy nője van, mi másért titkolózna és SMS-ne ennyit? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/196 anonim ***** válasza:
34%
b.uzi pasik....bazzeg
2010. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/196 anonim ***** válasza:
93%

Én egyszer hívni akartam a párom telójáról (szokás volt, hogy kölcsönvettük a másikét, szóval ez oké idáig), de egyszer kikapta a kezemből és zsebretette, hogy most ne... Persze én is megijedtem, magamban minden gondolattal eljátszottam, mire kiderült, hogy meglepit szervezett nekem, és nem akarta, hogy rájöjjek.


Szóval valami tök ártatalan dolog is lehet a pakliban, nemcsak a megcsalást lehet titkolni egy kapcsolatban.

2010. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/196 anonim ***** válasza:
77%
mondjuk az is igaz...
2010. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/196 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, így van, ellenáll. Meg kellene bíznia bennem, hogy nem olvasom el, persze elolvasnám, minden nő elolvasná. Ha szeret, akkor meg kellene bíznia bennem.
2010. júl. 24. 22:20
 35/196 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ha valaki szeretőt tart és a telefonszámát beirja a telójába , vagy a számát benhagyja a hiváslistában , vagy esetleg üzenetét , az barom.

lehet hogy elopás vagy elvesztés esetére jelszavazta le.

2010. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/196 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező utolsó kommenteden szakadtam :D
2010. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/196 anonim ***** válasza:
77%
Azt várod el ,hogy megbízzon? Egy ilyen nőben? Hát bocs ,hogy ilyet mondok ,de kevesebbet kéne innod kedves kérdező.
2010. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/196 anonim ***** válasza:
78%

"Utolsó igazad van, így van, ellenáll. Meg kellene bíznia bennem, hogy nem olvasom el, persze elolvasnám, minden nő elolvasná. Ha szeret, akkor meg kellene bíznia bennem."


Gusztustalan vagy, aztán csodálkoznak a nők, hogy a pasiknak miért van annyi hímsoviniszta viccük és mi ez a rengeteg sztereotipia és sorolhatnám még...

2010. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/196 anonim ***** válasza:
44%

Megkérdeztem a kérdésről a férjem...ha eddig úgymond megengedte azaz nem tiltotta hogy nézegesd és most hirtelen jelszó meg titkosítás akkor valami van,vszínű megcsalás!!!!


Hüle f@sz pasik!!!!!

2010. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/196 anonim ***** válasza:
65%

hát én tuti kiakadnék teljesen..

ha nem te vagy túlságosan féltékeny és szállsz rá mindenére áttúrod meg minden és ő meg bosszúból, akkor bizony baj van, mert télleg valami nőcske lehet a dologban..

a kapcsolatotok nem változott semmit sem azóta?

2010. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!