Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt?! Nagyon kiakadtam!...

Ez mi volt?! Nagyon kiakadtam! Csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal hat éve vagyunk együtt, még egy barátnőm mutatott be minket egymásnak. Tudtam már akkor is hogy bejön neki a barátnőm, de nem hozta szóba nincs ezzel semmi baj. Viszont hétvégén volt egy beszélgetésünk, és addig csűrte csavarta a dolgokat míg a végén kijött, hogy ő bizony sokkal jobbnak találja a barátnőm mint engem. Mondta hogy nagyon szeret, és semmi baj nincs velem, de benne van meg az, amit ő keres egy nőben... Mondta hogy bennem is megvan, de kevésbé...

Ezen nagyon kiakadtam... 6 év után kell ezzel előállni??

egyáltalán mi volt ez a hat év ha nem én vagyok neki a jó?

Azt is modnta h ne értsem félre, nem akar szakítani mert szeret....

Ti mit szólnátok ehhez? Csak én spilázom túl? Annyira rosszul esett....


2010. júl. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
100%
"Nézzem azt, hogy nem csalt meg" - szerintem az érzelmi megcsalás durvább, mint a testi. De te tudod. Én szeretem a párom (szerelemmel), és még viccből sem mondanék neki olyat, hogy a barátnője bármiben jobb. Nemcsak, hogy nem mondanék, nem is gondolnék.
2010. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:
NEm én húztam ki belőle, már írtam: soah nem hoztam fel ezt nem godnoltam hogy iylen komoly. 16 volt a párom mikor összejöttünk, 16 évesen sok nő bejön egy pasinak az hogy éppen a barátnőm is köztük volt nem számított azt hittem ez már a múlté. Ezért is ért meglepetésként.
2010. júl. 27. 11:21
 23/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán ráunt a kapcsolatra és nem meri ezt konkrétan kimondani, hanem köntörfalaz, hátha fogod az adást, és kivágod , ő meg egy nagy sóhajjal elintézi, hogy "ennyi".

Mindenben többnek kell lenned mint bárki másnak, vagy épp a barátnődnek. (mármint a számára)Elméletileg ezért választott...

2010. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
95%
elvakít a szerelem cica;) nem semmi hogy belemondja a szemedbe h a barátnődbe van meg amit ő szeretne és te vele maradsz:,Danyáááááás:D
2010. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
100%

„magától állt elő én szóba sem hoztam soha”

mondjuk így másabb picit a dolog, mert én végig úgy godnoltam, hogy te beszélted addig a fejét míg kibukott belőle. Viszont az őszinteségét így is értékelni lehet.


„ha annyira nem akarna velem lenni nem töltött ovlna ennyi időt velem”

„jobban szeretem annál hogy ennyin muljon a kapcsolatunk”

ott a pont, és hogy jól kezeled ezt a dolgot, akár javíthat is a kapcsolatotokon, mivel olyan jófej vagy, hogy nem elég hogy a barátnője vagy, de egyben a barátja is, még ennyi idő után is, akinek elmondhat ilyen dolgokat, is nem kell lelki szemetesládát találni a sarki kocsmában.

A gond, hogy minden visszásan is csaphat. Tehát ha ezt szépen lenyeled, akkor legközelebb lehet azzal áll elő, hogy együtt volt az XY-nal, mert majd úgyis biztos megérted.

Annak sincs értelme ha bedurcizol, mert akkor veled nem lehet semmit megbeszélni, amitm rá az előbb ecseteltem.


A legjobb, ha az igazi énedet adod. Ülj le vele (amit most még könnyeb, mert ő is könnyített a lelkén), és mond el, hogy nehezen tudod ezt a helyzetet kezelni (amit abból godnolok hogy a gyk-n keresel választ), mert egyik oldalról rosszul esett piszkosul hogy ilyennel állsz elém (sőt még most is rágod magad rajta), a másik oldalról, meg szereted, meg értékeled hgoy őszitne meg... És ha jó a kapcsolatotok, ezt békésen megbeszélitek, ha nem jó akkor meg egy vitába torkollik a dolog, és kiderülnek a nagy igazságok, amin jobb később-hamarabb túl lenni. (mert ki tudja, lehet hogy még egy csomó minden a fejében van a srácnak, ez csak a jéghegy csúcsa volt)

Nah de nem írok regényt.

Én bízok benne, hogy szépen megbeszélitek. Annyit megköszöné(n)k, hogy ha egy fejlemény van megoszthatnád velünk, így mi is tanulhatunk. (elég csak pár szóban, mit döntöttél, hogy alakult)

A legjobbakat :)

2010. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%
Elég butus vagy, ha ezek után még vele maradsz. Nálam azonnal röpülne. Ne vicceljünk már! Szerintem 20 évesen simán ott hagyhatod (könnyű azt mondani) de jobb hogy most kiderült. 12 év után jobban fájt volna. Nem vagy elég jó neki, a barátnőd tetszik neki. Kinyilvánította. Visszaszívni nem fogja. Ha már ki is mondta, nincs vissza út. Bár szerintem te ezek után is vele fogsz maradni, olyan típusnak tűnsz. Nem hinném hogy elhagynád, hogy lenne erőd. SZóval mindegy mit írnak, úgyis vele maradsz, mert szerelmesnek tűnsz és a nők nem mernek váltani. Nézd van még rajta kivűl 2.000.000. pasi, fiatal is vagy, jól is nézhetsz ki. Rajta! Ha most nem léped meg, ki tudja mit kell még majd lenyelned.
2010. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
100%

11:17-nek:

"Te vagy szívem a legtutibb pasi a földön...de de tudod 1 valami mégis hiányzik belőled, abba Ottó, a volt pasim sokkal jobb volt"

körülbelül ugyanígy volt a dolog, és ezzel úgy gondolom nincs is semmi gond. Egyik ember sem tökéletes. Ha ezt nem látjuk be....

2010. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%
ha most otthagyod, majd megtanulja hogy máskor ne mondjon ilyet egy nőnek sem + összejöhet a barátnőddel ha annyira akar
2010. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:
NEm, valószínű hoyg nem fogok ezért szakítani vele... Ennél rosszabb is volt már a helyzet, és túljutottunk rajta. Igazából ezt már akkor megbeszéltük, kivételesen ő sem foyltotta vitába a dolgot. Sajnos nehéz vele ebszélni, mert bár én végtelenül békés típus vagyok ő nem bírja ki ha valami nem úgy van ahogy szeretné, vagy valami nem tetszik nekem. Igazából ha bele gondolok, ha más nőre modnta volna ugyanezt nem esne ilyen rosszul... Rég nem abban a korszakunkban vagyunk hogy rózsaszín felhő mögül pislogva "mindentökéletes" arccal szerelmesek vagyunk. Írta is valaki, és teljesen igaz: ez már szeretet, nem szerelem.... csak félek hogy ő mit akar tulajdonképpen =/
2010. júl. 27. 11:48
 30/75 anonim ***** válasza:
100%

11:17

Ilyen márpedig nincs, bárki bármit állít hogy az elfogadható, hogy "Drágám,benned minden oké, csak...csak egyvalami hiányzik...ami esetleg a barátnődben megvan".


Ahhoz, hogy egy párkapcsolat (jól) működjön, piszok sok dolognak kell meglennie. Érzésem szerint a kérdező párja nem akar szakítani, mert mondjuk a számára fontos 100 kritériumból a barátnője (a kérdező) 99 és fél dologban tökéletes számára, _csak egyvalami van_, amiben talán a barátnője lehet, hogy tényleg erősebb. De ezt sem tudhatja biztosan, mert nem vele van kapcsolatban, kívülről meg az emberen sokminden látszik, ami közelről már nem mindig ugyanaz...

Sehol nem volt arról szó, hogy a fiú számára a kérdező barátnője az abszolút tökéletes nő, csak hogy abban az EGY dologban erősebbnek tartja őt, mint a saját barátnőjét. De valószínűleg a 100/99,5-es egyezés fontosabb számára, és jobban megbecsüli, mint a 100/1-es(t), és talán van annyira felnőtt (nem tudom, de remélem), hogy képes belátni, hogy senki nem lehet tökéletes, és olyan ritkán van, hogy elképzelünk magunk mellé valakit 100 fontos kritériummal, és az illető tényleg mind a száznak tökéletesen megfelel.

Szóval érzésem szerint nem kell akkora feneket keríteni ennek a kijelentésnek, inkább, ha lehetséges, a kérdező tényleg próbálja erősíteni magában ezt a tulajdonságot, mert a fenti kijelentés tényleg nem a barátnőről, hanem a tulajdonságról szól.

2010. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!