Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt?! Nagyon kiakadtam!...

Ez mi volt?! Nagyon kiakadtam! Csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal hat éve vagyunk együtt, még egy barátnőm mutatott be minket egymásnak. Tudtam már akkor is hogy bejön neki a barátnőm, de nem hozta szóba nincs ezzel semmi baj. Viszont hétvégén volt egy beszélgetésünk, és addig csűrte csavarta a dolgokat míg a végén kijött, hogy ő bizony sokkal jobbnak találja a barátnőm mint engem. Mondta hogy nagyon szeret, és semmi baj nincs velem, de benne van meg az, amit ő keres egy nőben... Mondta hogy bennem is megvan, de kevésbé...

Ezen nagyon kiakadtam... 6 év után kell ezzel előállni??

egyáltalán mi volt ez a hat év ha nem én vagyok neki a jó?

Azt is modnta h ne értsem félre, nem akar szakítani mert szeret....

Ti mit szólnátok ehhez? Csak én spilázom túl? Annyira rosszul esett....


2010. júl. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
89%

Én kidobnám ezek után..:S

Azért ilyet elég nagy bunkóság, nagyon sajnálom :(

2010. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 A kérdező kommentje:
Azt mondta ez nem jelent semmi ilyesmit, mert szinte mindenben én vagyok a jobb, csak van egy bizonyos valami ami neki egy nőben kell, nem tudta megfogalmazni mi az pontosan, és az benne több van...
2010. júl. 27. 10:49
 13/75 anonim ***** válasza:
90%
Nem a barátnődet akarja, hanem benned akarja erősíteni azt a tulajdonságot! Csak így sikerült elmondani.
2010. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
75%

de akkoris ha te sokkal bénább vagy akkor se számítson már mivel állítóleg szerelemről beszélünk..

nem hiszem el h ezek után te még csak gondolkozol a szakításon.

2010. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
69%
6 év után milyen szerelemről beszélünk? Megbecsülés, szeretet, odaadás... esetleg. Változnak az érzelmek. És akár értékként is fel lehet fogni, hogy nem "igen drágám" az illető, hanem megpróbálta megfogalmazni a gondolatait.
2010. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
85%
Hát letaglózna rendesen a dolog.. Lehet elgondolkodnék a párkapcsolatunkon. Hiába 6 év.. Mondjuk ez a kortól is függ, stb.. De ha nem engem szeret a párom, akkor semmi értelme a dolognak. Inkább még addig keresnék, amíg tudok.. Egy idő után jön majd a gyerek téma is.. És szívesebben szülnék egy olyan családba, ahol a szülők szeretik egymást, vagy legalábbis nem másokra ácsingóznak.. Jó ebből szerintem már nem lesz :S Ez szerintem egy hatalmas sérelem :(
2010. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

ma 10:46

én is valahogy így látom a dolgot, bár magától állt elő én szóba sem hoztam soha, nem godnoltam hogy ilyen komoly.

igazából szerintem ha annyira nem akarna velem lenni nem töltött ovlna ennyi időt velem. Csak nagyon rossz tudni hogy megint nem én vagyok a tökéletes na :) Mondta ezt ő is: hogy nézzem azt, hogy nem csalt meg vele, csak elmondtah ogy mi van. Nem akarok ezért vele szakítani... Mindig azon az állásponton vagyok, hogy az szakítson akinek a problémája van, mert gyűlölöm a "te javadat akarom" típusu beszólásokat. MAjd ő tudja mi neki a jó, engem iugyan zvar a gondolat de jobban szeretem annál hogy ennyin muljon a kapcsolatunk

2010. júl. 27. 11:05
 18/75 anonim ***** válasza:
75%

A lényeg hogy érezte-e a súlyát annak amit mond. Nem mind1 a szituáció. Mert miért ne lehetne igaz amit mond?

Hogy várják el a nők, hogy egy pasi 18 évesen kiválaszt egy nőt, és élete végéig ő marad a legszebb számára? Minden ember más. Egyből ez tetszik másikból az tetszik.

Nekem mondta a barátnőm (az is több éves kapcsolat után), hogy az előző pasiát meg engem össze kéne gyúrni és akkor lene az ideális pasia. És ez hol gond nekem? Vagy egyáltalán gondolhattam-e én másként ezt? Nyilván nem ugyanazért szeret engem amiért az előző pasiát.

Szóval, ha felgmán, lemondóan mondta, akkor valóban lapát. De ha te húztad ki belőle, mert ezt "szeretted" volna hallani (illetve tudtad hogy ezt fog modnani), akkor más a gyerek fekvése.

Neked kell átgodnolni, hogy hogy mondta a barátod. Mert még azt is elképzelem, hogy neki, egyáltalán nincs megbánása, mivel az őszintét mondta el.

Az egyik kérdés, hogy miért 6 év után? Lehet eddig nem kérdezted erről, és magától nem fogja azt mondani, hogy de jó nő a barátnőd, mivel tudja hogy hogy ezzel a most meglévő hatást váltaná ki belőled.

2010. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
66%
Csak vigasztal téged, hogy ne ess pánikba. A barátnőd tetszik neki igazán, ezt most be is vallotta. A férfiaknál amúgy a hat év sem jelent sokat /nem úgy, mint a nőknél, akik hajlamosak belekapaszkodni/. Inkább neked kellene elgondolkoznod azon, kire, miért pazaroltál hat évet és egyáltalán: ezek után akár egy napot is pazarolsz-e még rá.
2010. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen márpedig nincs, bárki bármit állít hogy az elfogadható, hogy "Drágám,benned minden oké, csak...csak egyvalami hiányzik...ami esetleg a barátnődben megvan".

Hát micsoda? a 95D-s melltartó, vagy mi a szösz??

ÉS a pasidnak kérdező hogy esne, hogy "Te vagy szívem a legtutibb pasi a földön...de de tudod 1 valami mégis hiányzik belőled, abba Ottó, a volt pasim sokkal jobb volt"

Vagy én értek félre valamit??

2010. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!