Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt?! Nagyon kiakadtam!...

Ez mi volt?! Nagyon kiakadtam! Csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal hat éve vagyunk együtt, még egy barátnőm mutatott be minket egymásnak. Tudtam már akkor is hogy bejön neki a barátnőm, de nem hozta szóba nincs ezzel semmi baj. Viszont hétvégén volt egy beszélgetésünk, és addig csűrte csavarta a dolgokat míg a végén kijött, hogy ő bizony sokkal jobbnak találja a barátnőm mint engem. Mondta hogy nagyon szeret, és semmi baj nincs velem, de benne van meg az, amit ő keres egy nőben... Mondta hogy bennem is megvan, de kevésbé...

Ezen nagyon kiakadtam... 6 év után kell ezzel előállni??

egyáltalán mi volt ez a hat év ha nem én vagyok neki a jó?

Azt is modnta h ne értsem félre, nem akar szakítani mert szeret....

Ti mit szólnátok ehhez? Csak én spilázom túl? Annyira rosszul esett....


2010. júl. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:

Az hogy "ha ló nincs szamár is jó" nálam nem állja meg a helyét... MErt végülis majdnem minden kapcsolatban benne van ez (persze ebbe bele tartozik hogy én nem hiszek az egyetlen nagy Ő létezésében). De igazából ha szakít veled a párod, és te összejössz egy másikkal akkor már ez a szitu áll fent. HA hajtassz egy emberre, nem jön ösze, de egy másik igen, akkor is ez a szitu, de mindig, mindenkivel az egyik ezek közül a valóság. Az hogy itt éppen a barátnőm az csak egy kellemetlen tény, de itt már az ő szerepe csak egy nő, nem lényeg hogy kim nekem.


A másik ami ez ellen van, hogy nem az a szitu hogy a párom hatalmas szerelme a barátnőm, egyszerűen annyi hogy bejön neki valamiért, ami bennem éppen nincs meg, viszotn nagyon sok lányba. Ellenben azt hiába mondja nekem hogy a szomszéd Juliskában is meg van, őt nem ismerem (amivel semmivel sem lenne rosszabb vagy jobb a helyzetem, csak így legalább látom hogy milyen az a lány akiben ez meg van)

Az hogy annak idején a párom hajtott rá megint csak egy kellemetlen tény, de másra is hajtott csak abba nem gondolok bele.

Önmagában ebben a szituációban az a problémám, hogy van egy tulajdonság, ami a páromnak fontos és bennem nincs meg. Ergo van ami nagyon hiányzik belőlem, de erre csak most derült fény... Hat éven keresztül úgy votl mellettem hogy tudja hogy rengeteg lány van aki jobb neki, de én akarok lenni számára a tökéletes, és kezdem azt hinni hogy ez lehetetlen....

2010. júl. 27. 20:32
 62/75 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha hagyod magad sorozatosan megalázni, akkor még jó, hogy "kapod a savat", provokál, nem becsül semmire, nem szeret! Elhiszem, hogy a szívedre hallgatsz, de miért? 20 éves vagy, találhatsz olyan pasit, aki tényleg szeret és számítasz neki...

Megcsalt, a barátnődet jobbnak tartja nálad... pont az ilyen "megfoghatatlan" dolgok a veszélyesek ilyen helyzetben. Hagyd el, mielött még több időt "rabol el" az életedből. Ha egyszer megcsalt, megfog többszöris, a bántóan őszinte pedig csak egy szinonima arra, hogy annyiba sem becsül, hogy ne gázoljon a lelkedbe.

Bocsi, hogy ezt írom, de az ilyen nőket sajnálom a legjobban, akikbe bármilyen pasi beletörölheti a lábát :(

2010. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 A kérdező kommentje:
ha nem tudnám hoyg szeret, tényleg szeret, már nem lennék mellette... De ez a tudat kitartóvá (naívvá) tesz. Biztosan eljön az idő, mikos olyat cselekszik amit megelégelek.
2010. júl. 27. 20:52
 64/75 anonim ***** válasza:

lehet, hogy szeret, de nem tisztel.

és innentőlkezdve a kapcsolatnak annyi, lehetsz örök áldozat, vagy továbbléphetsz.

de nemfogsz, ezaz "örök áldozat" definicioja. csak tudnám miért meséled be magadnak.

2010. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
mi a pasid horoszkópja? és a tied- bocsi csak érdekel, ez is sokat számítana ebben a helyzetben.
2010. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:
ő kos, én rák.
2010. júl. 27. 21:43
 67/75 anonim ***** válasza:
56%
itt ül az ölemben a féléves fiam,dagadt vagyok mint egy koca,de a párom már a második gyereket tervezgeti,VELEM.Persze van szebb,jobb csinosabb,okosabb,de mindíg van.Veled él hat éve,szerintem hidd el neki,hogy szeret.Azért ilyen kíméletlenül őszinte,mert kos.Az én férjem oroszlán,és én is rák vagyok.szóval kb ugyanaz a felállás.
2010. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 A kérdező kommentje:

gratulálok a babádhoz, utólag, és előre is :)

sok boldogságot nektek :)


a horoszkópokhoz nem értek sokat, de említették már hogy nem vagyunk nyerő párosítás ilyen téren :D

2010. júl. 27. 22:43
 69/75 anonim ***** válasza:

Azzal nem értek egyet, hogy minden új kapcsolat lejjebb adás egy szakítás után. Nem az, ha az ember nem azonnal ugrik fejest az újba, hanem hagyja lezárulni a régit.

Nekem volt egy életem nagy szerelme, akit 10 évig nem tudtam kiheverni, de már 6 év után újat kezdtem, na az lejjebb adás volt. 10 év után lettem újra szerelmes, a mostani páromba, és nem adnám őt azért a régi nagy szerelemért. Nincs hiányérzetem, nem álmodok már azzal a régivel, míg a meneküléses kapcsolatomban sokat álmodtam azzal a sráccal. Legfőképp onnan tudom, hogy nem adtam lejjebb, hogy nincs hiányérzetem. Csak attól félek, a páromnak meg van. De a lényeg, hogy nem értek egyet, hogy lejjebb és lejjebb adjuk. Én azt gondolom, a közbeeső eltévelyedésemet nem tekintve én egyre feljebb adom. A mostani párom jellemében sokkal megfelelőbb nekem, mint az első nagy szerelmem volt és külsőre se látom rosszabbnak. Nagyon vonzónak találom, és nem érzem azt, hogy jobb lenne, ha hasonlítana rá. És nem hasonlít egyáltalán. De én feljebb adtam, nem lejjebb.

2010. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy lejjebb adunk. Csak azt mondtam hogy bizonyos fokig amit a párom érez és amiylen helyzetbe mi most vagyunk természetes. Akkor ne a szakítást nézzük mert az vaólban komplikáltabb. De mindig van több aki tetszik, aztán az egyik össze jön, ebben nem feltétlen van benne hogy lejjebb adsz, lehet hogyu gyanolyan szinten vannak, lehet hogymég jobb is akivel össze jössz, de amíg ilyen rövid időintervallumban beszélünk arról hogy valakinek tetszik a másik, de nem jön össze, és egy harmadik csaj meg össze jön neki, addig ha széleskörben gondolkozom mindig a ló nincs szamár is jó esete áll fenn.
2010. júl. 28. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!