Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Így csak a 2....

Szerető vagyok. Így csak a 2. -ik vagyok a szerelmem életében. Lehetek-e még én az első? Van rá esély? Vagy csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt titokban a párommal. ő 37 éves, 12 éve házas és van 2 gyereke. nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást. de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli. néha úgy érzem, csak pocsékolom az időmet. van/volt már valaki ilyen helyzetben?? azt akarom, hagyja ott a feleségét! már rég óta nem jó a kapcsolatuk. akkor meg mi értelme?! 24/N
2010. júl. 29. 12:04
 71/91 anonim ***** válasza:
66%
Ha el is válna szerinte téged nem csalna meg? Egyszer te is leszel feleség és 37 éves...és majd jön egy kis csajszi aki borítja az életed.
2010. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
80%

nem tudom egyébként h az ilyen ember minek nősül meg.

Általában ilyenkor a feleség az akit szeret, a szerető iránt meg szexuális vonzalmat vagy szerelmet érez. De mivel tudjuk, h a szerelem mulandó, ezért a pasik java része nem lép le, mivel a feleségnél nagyon kényelmes neki, mos, főz takarít, vigyáz a gyerekre, megbeszélhetik a problémákat, míg a szerető csak úgy van, mellesleg a pasi nem is merhet lépni, mert tudja h fiatal a csaj, és bármikor "lecserélheti" őt.

2010. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal döntésképesebb lenne, ha elköteleződés nélkül az élvezetből sem kapna.
2010. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam végig az elözö válaszokat, de hogy valami remény is legyen: még elválhat! Ha szerelmes lesz beléd.

Anyukám 23 évesen lett apám szeretöje, aki akkor 29 éves volt, nös, 2 kicsi gyerekkel. 10 évig "jártak" titokban, a feleség tudta nélkül. Apámnak esze ágában nem lett volna magától elválni, lelkiismeret meg gyerekek stb. duma miatt, anyukám viszont rádöbbent, hogy kezd kifutni az idöböl, 33 éves és tulajdonképpen "csak egy szeretö" és így nem fog egyröl a kettöre jutni. Így elkezdett randizgatni másokkal, ezt apám megtudta, felpofozta (féltékenységböl). Aztán anyukám választás elé állította, hogy vagy ö és akkor vele család, vagy pedig továbbáll. Mivel apám szerelmes volt belé, nem akarta elveszíteni, elvált. Aztán elvette anyukámat. Az már más kérdés, hogy anyunak élete legrosszabb döntése volt, hiszen a 10 év szeretöi kapcsolat alatt nem éltek együtt, így nem is tudta megismerni. A hétvégék alatt és évi 1 hét nyaralás alatt nem lehet senkit kiismerni. Azóta is itt szívunk vele és gyülöljük de ez már más kérdés.

Biztos hogy te ismered annyira, hogy azt mondd megéri hogy elválik miattad? És ha kiderül, hogy nem is olyan mint amilyennek neked mutatta magát? Ha szerelmes beléd és választás elé állítod, akkor válni fog. Ha nem így van, akkor meg ne pazarold rá az idödet szerintem.

22/L

2010. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, menj csak és tálalj ki a feleségnek. Az én párom is mellékufircolt, aztán jött a szuka és az ajtó előtt eldicsekedett vele.Először kapott a gyomrába ököllel, aztán az állára térddel és lelöktem a lépcsőn. Sajnos a pihenőn megakadt, nem ment tovább, de így is 7 lépcsőt nem kellett gyalogolnia.Még leköptem búcsúzóul.

Párom megjött, mondtam neki a vendéget és elküldtem beteglátogatóba.Biztos nem volt valami csinos és kivánatos a r.banc, mert hamar visszaért a kedves.Azóta két készlet borotva van a fürdőben, papucsa biztos nem volt a nőnél,mert az nem érkezett.Amit egymással intéztünk a férfiemberrel, az a mi magánügyünk (amíg 2 fő a résztvevő, addig bizony magánügy).

2010. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
83%

"Először kapott a gyomrába ököllel, aztán az állára térddel és lelöktem a lépcsőn. Sajnos a pihenőn megakadt, nem ment tovább, de így is 7 lépcsőt nem kellett gyalogolnia.Még leköptem búcsúzóul."


Nem jelentett fel testi sértésért?

Ok, igazad van/volt.

2010. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
68%
Eddig még nem jelentett fel.Tavaly karácsony előtt hozta magát ajándékba.Aztán, ha feljelentett volna, részeg volt és leesett. Az ilyen féreg semmi lovagiasságot és egyenességet nem érdemel.Jut eszembe, még azt is mondta, hogy mi nők tartsunk össze.Mondtam, hogy nőnek itt vagyok, de te nem vagy, te csak egy k.
2010. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
86%
16:20-as Tetszik,hogy így elintézted a csajt,de nyugtass meg,hogy a férjed sem úszta meg egy enyje-benyjével!
2010. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
74%

16.20 én, aki totálisan szeretősdi-ellenes vagyok, mert a korrekt helyzetek híve vagyok és tökéletesen megértem a becsapott nők dühét és felindultságát...nos, én visszaadtam volna, esetleg hajadnál fogva töröltem volna fel veled a gangot..hadd szóljon. ha már egy állat vagy, nyilván nem érint érzékenyen a brutalitás.


tökéletesen el lehet valakit vagy egy helyzetet intézni szóban, arról nem is beszélve, hogy az agresszív fél hosszútávon a 'vert hadsereg' csak kell kis idő (hülyéknek sok), hogy felérje ésszel.

2010. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálok. Bedőltél. Ha eddig nem vált el a feleségétől érted, ezután sem fog. Valamiért a feleségénél marad, szereti őt, stabilitást jelent neki. A kapcsolat elején kellett volna meglépned: váljon el ha akar téged, és nem így a szeretőjének lenni. Ha elvált volna akkor, megmerte volna lépni akkor sínen lenne a dolog. Figyelj: nem fog elválni miattad, ezt így megmondom! Sohasem. Másra tereli a szót, tehát nem foglalkozik vele, nem hiteget. Lehetsz örökre második, de minek? A feleség álláspontját nem ismerjük: nem hiszem hogy kitenné, lehet tud is rólatok, de megvárja míg véget ér. Lehet nem tud. Én a feleségnek drukkolok már ne is haragudj. Csakis magadnak köszönheted. Csak egy szerető vagy és maradsz is.
2010. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!