Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Így csak a 2....

Szerető vagyok. Így csak a 2. -ik vagyok a szerelmem életében. Lehetek-e még én az első? Van rá esély? Vagy csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt titokban a párommal. ő 37 éves, 12 éve házas és van 2 gyereke. nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást. de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli. néha úgy érzem, csak pocsékolom az időmet. van/volt már valaki ilyen helyzetben?? azt akarom, hagyja ott a feleségét! már rég óta nem jó a kapcsolatuk. akkor meg mi értelme?! 24/N
2010. júl. 29. 12:04
 11/91 anonim ***** válasza:
100%

meg is válaszoltad a kérdésed."akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli"

tehát magyarul: nem fog elválni a csakádja fontosabb, te csak a kis plusz szórakozás vagy.

2010. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
93%
12:12 vagyok.Ha el is válna ami tuti nem következik be akkor ha te lennél az első téged is megcsalna.Pár év (lehet annyi sem) és keresne egy nálad fiatalabbat.
2010. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
100%

2 év és még mindig letereli a témát?! Átvág téged is, a nejét is, mindezt azért, mert kényelmes, hogy igegenben is tud dugni egy nála 13 évvel fiatabb lányt.

Ha ebben hiszel, akkor meg is érdemled a második helyet. Neked azt mondja, hogy régóta rossz a kapcsolata a nejével, a nejének meg azt mondja, hogy neki csak ő van, ameddig él és imádja.

Ja! Nem vagyok feleség, nem erkölcsi prédikáció. Voltam a te helyzetedben, bár én már az elejétől nem hitegettem magam ilyenekkel és a másik féltől pedig egyenesen kikértem magamnak! Ettől persze egyinkünk sem jobb ember.

2010. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
100%
Ha két év alatt nem hagyta el a feleségét, akkor már nem is fogja! Valószínűleg nem annyira rossza a helyzet otthon, neked csak a negatív oldalát adja elő, de valamiért mégis vele van! Add fel, mert itt csak te húzhatod a rövidebbet! Ha akkora szerelem lenne köztetek, és a házassága annyira gondban lenne, akkor nem halogatná a válást. De jó szórakozás vagy neki, valaki aki oda van érte, szex, de soha nem leszel az első.
2010. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
96%
100 ból egyszer összejön általában,és elválnak.De az az egy nem te leszel.De tapasztalatom szerint ugyanugy megcsalja idővel őt is.Ha tényleg legalább gondolkozna rajta hogy elváljon,nem térne ki a válasz elől.Az lett volna veled szemben a tisztességes,ha az elején elmomndja hogy ne számits tőle semmire,nem fog miattad elválni,ha akarod bevállalod őt ugy is,ha nem,nem.Tapasztalatbol beszelek,hidj nekem...
2010. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
80%

Hogy lehet az, hogy az egyedülálló pasik nem szeretőznek házas nőkkel????


Mégiscsak a pasik a ribancok, ugye!


Kérdező: nem hiszem el, hogy 24 éves létedre ennyi eszed van.

2010. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
100%

igen, egyébként minden pasi panaszkodik az otthoni életére, meg jönnek a kamu szöveggel h csak a gyerek miatt nem mennek szét stb. Véleményem szerint semmi nem igaz ebből, azért 2 éve vagytok együtt, ha akart volna lépett volna!

Sajnos barátnőm volt ilyesmi helyzetbe, mindketten 21 évesek vagyunk, a pasija 32, kicsi gyereke van egy csajtól, együtt éltek, bár nem voltak házasok. Mikor kibukott h félrelép a pasas, az úgy be pánikolt, hogy nyalizni kezdett virágcsokrokkal meg szép szavakkal a barátnőjének h fogadja vissza, mert őt szereti. Barátnőm meg teljesen kibukott, őt is 2 évig nézték hülyének.

2010. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elválni, neki ez így kényelmes. Csak az idődet pocsékolod...
2010. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
96%

"de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli" ---> Tehát nem akar elválni a feleségétől, ez teljesen egyértelmű.

Maradhatsz vele továbbra is szeretőként, vagy keresel mást, de ő nem úgy tűnik, mint aki válni akarna. Írtad, hogy van gyereke, lehet, hogy azért, vagy az is lehet, hogy szereti ő a feleségét, de te meg jó vagy neki egy kis plusz szexre. Plusz a válás is elég nagy tortúra lenne, nem hiszen, hogy ő ezt akarja.

De gondolom te sem akarsz szétszakítani egy családot, nem?

2010. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
80%

azt akarod, hogy hagyja ott a feleségét, gyerekét?!


igazán szép, gyengéd, békére törekvő lelkületű nőre talált benned...talán mérlegelt és a feleségénél mégiscsak nagyobb biztonságban van érzelmileg, a szeretősdi meg jó amíg jó, aztán ha elmúlik iszik egyet a haverokkal, 'meggyászolja' aztán lép tovább és az is lehet, hogy egyszer elviszi egy erősebb érzelem a házasságából de az nagyon úgy néz ki, hogy nem te leszel.

2010. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!