Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Így csak a 2....

Szerető vagyok. Így csak a 2. -ik vagyok a szerelmem életében. Lehetek-e még én az első? Van rá esély? Vagy csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt titokban a párommal. ő 37 éves, 12 éve házas és van 2 gyereke. nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást. de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli. néha úgy érzem, csak pocsékolom az időmet. van/volt már valaki ilyen helyzetben?? azt akarom, hagyja ott a feleségét! már rég óta nem jó a kapcsolatuk. akkor meg mi értelme?! 24/N
2010. júl. 29. 12:04
 41/91 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az élet egyik leghálátlanabb szerepében vagy, mégpedig a szerető. A férfi az orrodnál fogva vezet, mert meg tudja tenni, hisz te szereted őt. Ha tiszta érzéseid is vannak a férfi felé akkor is lépned kell valamit, ami előrébb lendíti az egészet. Bármerre is haladjon ez a kapcsolat még mindig jobb, mint a mostani helyzet. Én úgy értelmezem a soraid, hogy te fojtogatónak érzed már jelenlegi szereped a férfi életében.

Elsősorban önmagadért élsz, te vagy felelős a saját életedért. Még fiatal vagy, s eltelhetnek az évek a fejed felett úgy, hogy te egy szekrény mögé bújtatott valaki leszel, s nem az akit felvállal a szeretted. A jelenlegi helyzeteddel még meg is pecsételed az életed, mert aki komolyabban akar majd veled életet tervezni befolyásolni fogja a jelenlegi helyzeted. A pasik eléggé szélsőségesen gondolkodnak egy nőről. Ha primitíven akarom fogalmazni nem vagy más csupán egy lyuk, amit dugdosni lehet.

Én a helyedben továbblépnék, és keresném azt az utat, ahol én vagyok az első. Olyan férfit aki tisztel, megbecsül, felvállal, akivel bármikor, bárhová elmehetek.

Sok sikert a továbblépéshez! 30/N

2010. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
72%

Én nem 'kötelezném' a nős, kétgyerekes szeretőmet, hogy váljon el....

Ugyanis éltem komoly párkapcsolatban, amiből örülök, hogy 'kiszabadultam'.

Sokkal kellemesebb egy pasival úgy foglalkozni, hogy nincs mindig velem, nem kell mosni, főzni rá, takarítani utána is....

Én jobban szeretem a függetlenségemet, mint a kötöttségeket.

Ha pedig a feleségét megcsalja a pasas, annak valamilyen oka van. Viszont hozzám ne költözzön, ne váljon el a pasas!

2010. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
100%

A szerető attól szerető, hogy az is marad (1-2 kivételtől eltekintve, de az is necces).

Ennek a palinak eszébe nincs elválni, és azt se hiszem, hogy szeret. Ha szeretne, az akarná, hogy jó legyen neked, de a szeretőknek nem jó. Nem kényszerítene ilyen megalázó helyzetbe, hanem vagy elválna vagy elengedne, hogy találj egy olyan férfit, aki majd a férjed lehet.

A szeretőből nem lesz első. Ha kiderült a megcsalás, és a feleség kirúgja a pasit, és annak nincs hova menni, átmenetileg esetleg letáboroz a szeretőnél, aztán keres magának egy "rendes" lányt.


Az én férjem nem volt nős, hanem egy rossz élettársi kapcsolatban élt, mikor megismert. Egy percig nem voltam a szeretője, összepakolt és elköltözött. Nem kényszerített bujkálásra, hazugságra, várakozásra, nem beszélt mellé, nem ígérgetett. De nem is másztam volna be az ágyába.

2010. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, hogy sokan a békétlenséget és szemétkedést egy másik ember indokolatlan megbántását, ami nem egy emelkedett célért valósulna meg, hanem csupán egy olyan alantas érzelemből, mint a bosszúvágy...milyen sokan felmentik, cinikusan hozzátéve, hogy ez a feleség érdeke is.

lelketlen, ostoba dolognak tartom egy család szétzúzását.

ha egy férfi váltani akar, az megteszi, ahogy megtették már nagyon sokan. ha nem akar, akkor ott van pont a történet végén.

2010. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el, és keress mást. Soha nem fog elválni, Neki teljesen kényelmes így, otthon a család, és grátiszban van még külön kufirc. Ne haragudj a szavakért, de ezeket szebben nem lehet leírni. Azt sem árt tudni, hogyha ha esetleg ott is hagyná az asszonykáját, és Te első helyre ugranál a toplistán, rövid időn belül Téged csalna - ez pusztán pszichológia...

Hidd el, ha szakítasz Vele, X idő múlva "megveregeted a saját vállad", és büszke leszel Magadra. :) Egy ilyen kapcsolatnak nevezett valamiben sosem lehetsz egész ember...

2010. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elválni.

Majd hülye lenne,lassan eléri azt az időt,amikor nyugit akar,nagyok lesznek a gyerekek,du.gni mindig lesz jelentkező...

Ha sokat nyaggatod,vagy bekeversz,lehet összeköltözik veled,de csupán kényszerből(megszokta már,hogy valaki kiszolgálja)de hidd el olyan pasiból,aki kettős életet bír élni SOSE lesz szerető férj.A legelső problémakor félre fog kefélni,majd ha a legújabb szerzeménye azt akarja,hogy költözön össze,akkor továbbáll...

2010. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
45%

Sz.házi r.banc vagy, és még neked áll feljebb, hogy elmondod a feleségének...

Miért is kellene megbántanod őt? Azért, mert te egy söpredék vagy, a feleségnek is szenvedni kell?

Annyit sem érsz, mint az az áram, aminek a segítségével megírtam neked ezt a választ.

Remélem, hogy semmilyen csoda folytán nem leszel első ennél a pasinál, és azt kívánom, hogy mikor úgy érzed, hogy révbe értél, a gyereked megszületésénél derüljön ki, hogy apukának szeretője van.

MINDENKINEK ÉRDEME SZERINT !

2010. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
81%

12.36:

Max.arra vagy élő példa,hogy a mostani szeretője( még)nem akarja,hogy összeköltözzön vele.

Aki csalt már,az fog is.

Az nem képmutatás kérdése,hogy lezárok valamit,mielött másikba kezdek,hanem jellemtelenségé.

Az meg nem változik.

2010. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
92%

A feleségével való kapcsolata biztos azért nem jó, mert kevés a szex, te meg jó vagy neki ebből a célból...

Ne várj tőle sokat, csak kihasznál, hiszen fiatalabb vagy valószinlűleg a feleségénél. Magadnak okozol fájdalmat, ha vele maradsz. :S

2010. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
73%

12:51-es! Rosszindulatú vagy!Az nem jut eszedbe, hogy KETTŐN ÁLL A VÁSÁR?!

A pasas miért járogat a kérdezőhöz?

Valami biztos nincs rendben a házasságával!

A feleség is lehet hibás emiatt!

2010. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!