Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető vagyok. Így csak a 2....

Szerető vagyok. Így csak a 2. -ik vagyok a szerelmem életében. Lehetek-e még én az első? Van rá esély? Vagy csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt titokban a párommal. ő 37 éves, 12 éve házas és van 2 gyereke. nagyon jól megvagyunk, imádjuk egymást. de akárhányszor felhozom neki azt a témát, hogy váljon el a feleségétől, mindig kitér a válasz elöl és gyorsan másra tereli. néha úgy érzem, csak pocsékolom az időmet. van/volt már valaki ilyen helyzetben?? azt akarom, hagyja ott a feleségét! már rég óta nem jó a kapcsolatuk. akkor meg mi értelme?! 24/N
2010. júl. 29. 12:04
 51/91 anonim ***** válasza:
86%

12:47-es vagyok még.


Amikor közlöd Vele, hogy pályaelhagyás van, légy diplomatikus. Ne hűvös, vagy goromba, szimplán nyugodt és érthető. És ne állj le Vele alkudozni mindenféle ultimátumokról, vége és kész. Mondd el, hogy miért, mi vezetett idáig. A feleségének ne szólj, hidd el, kiderül - vagy már tudja is, hidd el, könnyű leszűrni. Azt, hogy ne mondd el a feleségének, nem azért mondom, hogy megkíméld Őket, hanem leginkább a gyerek miatt, nagyon rossz végignézni, ahogy a szülők "ölik" egymást.


24 évesen előtted az élet, járj szórakozni, sőt, ismerkedj, járj nyitott szemmel, hidd el, sok egyedülálló srác van, aki normális, kedves, stb... :)

2010. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne pazarolj rá több energiát, egy percet se vesztegess tovább ilyen férfira, nem gondolod, hogy később veled is megtenné ugyanezt? De el sem akar válni, az túl nagy herce-hurca lenne. Keress hozzád illő pasit.
2010. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki azonnali hatállyal! Épp eleget hülyített már (2 év)!
2010. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
18%

"Aki csalt már,az fog is."


Ez azért nem teljesen igaz.

Ha volt valós oka a megcsalásra és azzal van együtt akivel megcsalta az exét, akkor nem biztos.

Példa vagyok rá, annak ellenére, hogy kvázi nem csalta meg velem a exfeleségét, mert addig amíg el nem költözött otthonról, addig nem volt köztünk kapcsolat.

Azóta már összeházasodtunk.

Az én férjemet anno elüldözte maga mellől az exe.

2010. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
63%
Hogy tanácsolhatjátok azt hogy ne mondja el a feleségnek?? Komolyan szerintetek jobb neki ha éli a kis életét és fogalma sincs hogy a férje évek óta csalja?? Komolyan azt hiszitek hogy jobb ha nem tudja?? Nevetséges... Azonnal el kell neki mondani hogy otthagyhassa a férjét.
2010. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
81%

13.13:milyen valós ok?

a jellemtelenségre nincs valós ok.

Ti se vagytok kivételek,nemá'azt hidd,hogy az,hogy per pillanat melletted van a pasi felhatalmaz arra,hogy előadd a szende szüzet.

A párod félrek.úrt,méghozzá veled.

Erre nincs magyarázat csak az,hogy mindketten jellemtelenek vagytok 0 erkölccsel.

Azonkívűl ,persze meglesz az "ok",amikor téged fog csalni:mittudém terhes leszel,idegesíteni fogod,pénzt kérsz mosógépre stb....de ne aggódj,majd az első szembejövő kannal meg fogsz vigasztalódni,hiszen neked nem számít milyen a családi állapota...

2010. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
61%
13.15:na most ne meséld be,hogy lelépett az asszonytól,mert nem dugott vele egy másikhoz,aki szintén nem...
2010. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
78%
de ha elmondja a feleségének h csalja a férje, akkor nem gondoljátok h a pasi kimagyarázza???? mert kiszokták, és mindig sikeresen! :S
2010. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
90%

12,51 igazad van, mindenkinek érdeme szerint. NEKED IS!

Úgy igazságos, ha te is azt kapod, amit a kérdezőnek kívántál.

2010. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez KAMU...


24 évesen nem lehet ilyen hülye egy nő már bocs.

2010. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!